Wait ...
Wroclaw - Results Mixed 2014
Poland - 5 August 2014 - 10 August 2014
1 | United States (Crystal Gauvin, Braden Gellenthien) | |
2 | India (Purvasha Sudhir Shende, Abhishek Verma) | |
3 | Russia (Natalia Avdeeva, Alexander Dambaev) | |
4 | Mexico (Julio Ricardo Fierro, Linda Ochoa) | |
5 | Italy (Anastasia Anastasio, Sergio Pagni) | |
6 | France (Pierre-Julien Deloche, Amelie Sancenot) | |
6 | Colombia (Sara López, Daniel Munoz) | |
8 | Turkey (Yesim Bostan, Evren Cagiran) | |
9 | Ukraine (Iurii Doroshenko, Mariya Shkolna) | |
9 | Slovenia (Toja Cerne, Dejan Sitar) | |
9 | Poland (Anna Stanieczek, Jan Wojtas) | |
9 | Netherlands (Peter Elzinga, Inge van Caspel) | |
9 | Indonesia ( Sapriatno, Dellie Threesyadinda) | |
9 | Denmark (Martin Damsbo, Ida Frandsen) | |
9 | Croatia (Domagoj Buden, Ivana Buden) | |
9 | Belgium (Michael Cauwe, Sarah Prieels) | |
17 | Ireland (Melanie Lawther, John Smith) | |
18 | Finland (Mikko Juutilainen, Anne Lantee) | |
19 | Egypt (Hala Elgibily, Ahmed Fakhry) | |
20 | Belarus (Iryna Drozd, Oleg Lavrentiev) | |
21 | Latvia (Janis Jakubanecs, Julia Oleksejenko) | |
1 | Mexico (Luis Eduardo Velez Sanchez, Aída Román) | |
2 | Russia (Bair Tsybekdorzhiev, Tatiana Segina) | |
3 | India (Jayanta Talukdar, Deepika Kumari) | |
4 | Belarus (Ekaterina Timofeyeva, Anton Prilepov) | |
5 | Germany (Karina Winter, Carlo Schmitz) | |
6 | United States (Khatuna Lorig, Brady Ellison) | |
7 | Democratic People's Republic of Korea (Un Ju Kang, Chol Jon) | |
8 | France (Solenn Thomas, Pierre Plihon) | |
9 | China (Zhiwei Yong, Ming Cheng) | |
9 | Denmark (Nikolaj Wulff, Maja Jager) | |
9 | Egypt (Aly Mohamed, Nada Kamel) | |
9 | Spain (Juan Ignacio Rodriguez Liebana, Mirene Etxeberria Ferrer) | |
9 | Georgia (Lasha Pkhakadze, Kristine Esebua) | |
9 | Italy (Guendalina Sartori, David Pasqualucci) | |
9 | Poland (Adriana Zuranska, Kacper Sierakowski) | |
9 | Ukraine (Viktor Ruban, Veronika Marchenko) | |
17 | Brazil (Marina Canetta Gobbi, Marcus Vinicius Carvalho Lopes Dalmeida) | |
18 | Slovenia (Ana Umer, Rok Bizjak) | |
19 | Austria (Alexander Bertschler, Laurence Baldauff) | |
20 | Azerbaijan (Taras Senyuk, Olga Senyuk) | |
21 | Moldova (Dan Olaru, Alexandra Mirca) | |
22 | Latvia (Anete Kreicberga, Janis Amatnieks) | |
23 | Finland (Antti Tekoniemi, Jonna Raivio) | |
24 | Estonia (Reena Parnat, Pearu Jakob Ojamae) | |
25 | Switzerland (Thomas Rufer, Nathalie Dielen) | |
26 | Armenia (Nune Vasilyan, Gevorg Hazarumyan) | |
Wait ...
Wait ...
Wait ...
Women's Recurve : General Informations