All sports Site
All sports Site
Choice of a season :
11 November 2009 | |||
Sdent Sierre Basket (SWI) | 61 - 66 | Uni Györ (HUN) | |
Mondeville USO (FRA) | 99 - 37 | AD Vagos (POR) | |
19 November 2009 | |||
Uni Györ (HUN) | 58 - 61 | Mondeville USO (FRA) | |
AD Vagos (POR) | 72 - 61 | Sdent Sierre Basket (SWI) | |
25 November 2009 | |||
Mondeville USO (FRA) | 94 - 75 | Sdent Sierre Basket (SWI) | |
26 November 2009 | |||
Uni Györ (HUN) | 86 - 53 | AD Vagos (POR) | |
3 December 2009 | |||
AD Vagos (POR) | 52 - 86 | Mondeville USO (FRA) | |
Uni Györ (HUN) | 81 - 67 | Sdent Sierre Basket (SWI) | |
9 December 2009 | |||
Mondeville USO (FRA) | 44 - 61 | Uni Györ (HUN) | |
Sdent Sierre Basket (SWI) | 69 - 46 | AD Vagos (POR) | |
16 December 2009 | |||
Sdent Sierre Basket (SWI) | 67 - 80 | Mondeville USO (FRA) | |
17 December 2009 | |||
AD Vagos (POR) | 57 - 64 | Uni Györ (HUN) |
11 November 2009 | |||
Islas Canarias Las Palmas (SPA) | 75 - 58 | Olivais Coimbra (POR) | |
12 November 2009 | |||
ZKK Medvescak (CRO) | 82 - 78 | Basket Namur Capitale (BEL) | |
18 November 2009 | |||
Olivais Coimbra (POR) | 67 - 61 | ZKK Medvescak (CRO) | |
19 November 2009 | |||
Basket Namur Capitale (BEL) | 73 - 75 | Islas Canarias Las Palmas (SPA) | |
26 November 2009 | |||
Basket Namur Capitale (BEL) | 72 - 62 | Olivais Coimbra (POR) | |
Islas Canarias Las Palmas (SPA) | 95 - 46 | ZKK Medvescak (CRO) | |
2 December 2009 | |||
Olivais Coimbra (POR) | 52 - 79 | Islas Canarias Las Palmas (SPA) | |
3 December 2009 | |||
Basket Namur Capitale (BEL) | 72 - 62 | ZKK Medvescak (CRO) | |
9 December 2009 | |||
Islas Canarias Las Palmas (SPA) | 78 - 40 | Basket Namur Capitale (BEL) | |
ZKK Medvescak (CRO) | 85 - 72 | Olivais Coimbra (POR) | |
16 December 2009 | |||
ZKK Medvescak (CRO) | 69 - 79 | Islas Canarias Las Palmas (SPA) | |
Olivais Coimbra (POR) | 81 - 88 | Basket Namur Capitale (BEL) |
11 November 2009 | |||
Lattes Montpellier (FRA) | 79 - 43 | CAB Madeira Funchal (POR) | |
12 November 2009 | |||
Lemminkainen (LTU) | 56 - 75 | MBK Ruzomberok (SVK) | |
18 November 2009 | |||
MBK Ruzomberok (SVK) | 40 - 68 | Lattes Montpellier (FRA) | |
19 November 2009 | |||
CAB Madeira Funchal (POR) | 67 - 69 | Lemminkainen (LTU) | |
25 November 2009 | |||
MBK Ruzomberok (SVK) | 78 - 62 | CAB Madeira Funchal (POR) | |
Lattes Montpellier (FRA) | 97 - 56 | Lemminkainen (LTU) | |
2 December 2009 | |||
CAB Madeira Funchal (POR) | 60 - 82 | Lattes Montpellier (FRA) | |
3 December 2009 | |||
MBK Ruzomberok (SVK) | 80 - 59 | Lemminkainen (LTU) | |
9 December 2009 | |||
Lattes Montpellier (FRA) | 81 - 71 | MBK Ruzomberok (SVK) | |
10 December 2009 | |||
Lemminkainen (LTU) | 77 - 61 | CAB Madeira Funchal (POR) | |
16 December 2009 | |||
Lemminkainen (LTU) | 52 - 72 | Lattes Montpellier (FRA) | |
17 December 2009 | |||
CAB Madeira Funchal (POR) | 68 - 64 | MBK Ruzomberok (SVK) |
11 November 2009 | |||
Nyon Basket (SWI) | 53 - 74 | CCC Polkowice (POL) | |
12 November 2009 | |||
Ibiza - PDV (SPA) | 70 - 69 | TV Saarlouis Royals (GER) | |
18 November 2009 | |||
TV Saarlouis Royals (GER) | 88 - 56 | Nyon Basket (SWI) | |
19 November 2009 | |||
CCC Polkowice (POL) | 48 - 44 | Ibiza - PDV (SPA) | |
26 November 2009 | |||
Ibiza - PDV (SPA) | 72 - 62 | Nyon Basket (SWI) | |
CCC Polkowice (POL) | 86 - 75 | TV Saarlouis Royals (GER) | |
2 December 2009 | |||
CCC Polkowice (POL) | 70 - 63 | Nyon Basket (SWI) | |
TV Saarlouis Royals (GER) | 83 - 75 | Ibiza - PDV (SPA) | |
9 December 2009 | |||
Nyon Basket (SWI) | 74 - 81 | TV Saarlouis Royals (GER) | |
10 December 2009 | |||
Ibiza - PDV (SPA) | 59 - 53 | CCC Polkowice (POL) | |
16 December 2009 | |||
Nyon Basket (SWI) | 64 - 72 | Ibiza - PDV (SPA) | |
TV Saarlouis Royals (GER) | 68 - 66 | CCC Polkowice (POL) |
12 November 2009 | |||
CDB Zaragoza (SPA) | 69 - 46 | ZKK Sibenik (CRO) | |
19 November 2009 | |||
ZKK Sibenik (CRO) | 74 - 60 | Energa Torun (POL) | |
25 November 2009 | |||
Energa Torun (POL) | 71 - 67 | CDB Zaragoza (SPA) | |
2 December 2009 | |||
ZKK Sibenik (CRO) | 59 - 77 | CDB Zaragoza (SPA) | |
10 December 2009 | |||
Energa Torun (POL) | 87 - 62 | ZKK Sibenik (CRO) | |
16 December 2009 | |||
CDB Zaragoza (SPA) | 80 - 46 | Energa Torun (POL) |
12 November 2009 | |||
Chevakata Vologda (RUS) | 62 - 80 | Besiktas Istanbul (TÜR) | |
Athinaikos BC (GRE) | 105 - 54 | HATIS Yerevan (ARM) | |
19 November 2009 | |||
Besiktas Istanbul (TÜR) | 80 - 75 | Athinaikos BC (GRE) | |
HATIS Yerevan (ARM) | 103 - 99 | Chevakata Vologda (RUS) | |
26 November 2009 | |||
Besiktas Istanbul (TÜR) | 64 - 87 | HATIS Yerevan (ARM) | |
Athinaikos BC (GRE) | 83 - 73 | Chevakata Vologda (RUS) | |
3 December 2009 | |||
HATIS Yerevan (ARM) | 79 - 87 | Athinaikos BC (GRE) | |
Besiktas Istanbul (TÜR) | 81 - 80 | Chevakata Vologda (RUS) | |
10 December 2009 | |||
Athinaikos BC (GRE) | 81 - 60 | Besiktas Istanbul (TÜR) | |
Chevakata Vologda (RUS) | 91 - 82 | HATIS Yerevan (ARM) | |
16 December 2009 | |||
Chevakata Vologda (RUS) | 79 - 80 | Athinaikos BC (GRE) | |
17 December 2009 | |||
HATIS Yerevan (ARM) | 78 - 74 | Besiktas Istanbul (TÜR) |
12 November 2009 | |||
Dunav Econt Rousse (BUL) | 76 - 70 | CSS-LMK SF. Gheorghe (ROM) | |
Dynamo Moscow (RUS) | 109 - 60 | Hapoel Tel Aviv (ISR) | |
18 November 2009 | |||
CSS-LMK SF. Gheorghe (ROM) | 54 - 69 | Dynamo Moscow (RUS) | |
19 November 2009 | |||
Hapoel Tel Aviv (ISR) | 100 - 104 | Dunav Econt Rousse (BUL) | |
26 November 2009 | |||
Dunav Econt Rousse (BUL) | 67 - 77 | Dynamo Moscow (RUS) | |
Hapoel Tel Aviv (ISR) | 68 - 71 | CSS-LMK SF. Gheorghe (ROM) | |
2 December 2009 | |||
CSS-LMK SF. Gheorghe (ROM) | 61 - 74 | Dunav Econt Rousse (BUL) | |
3 December 2009 | |||
Hapoel Tel Aviv (ISR) | 56 - 96 | Dynamo Moscow (RUS) | |
10 December 2009 | |||
Dunav Econt Rousse (BUL) | 83 - 59 | Hapoel Tel Aviv (ISR) | |
Dynamo Moscow (RUS) | 86 - 67 | CSS-LMK SF. Gheorghe (ROM) | |
16 December 2009 | |||
CSS-LMK SF. Gheorghe (ROM) | 78 - 75 | Hapoel Tel Aviv (ISR) | |
17 December 2009 | |||
Dynamo Moscow (RUS) | 69 - 46 | Dunav Econt Rousse (BUL) |
12 November 2009 | |||
Dynamo Kursk (RUS) | 58 - 42 | Samsun BK (TÜR) | |
K.V. Imperial AEL (CYP) | 88 - 75 | CSM Targoviste (ROM) | |
19 November 2009 | |||
CSM Targoviste (ROM) | 62 - 56 | Dynamo Kursk (RUS) | |
Samsun BK (TÜR) | 65 - 68 | K.V. Imperial AEL (CYP) | |
26 November 2009 | |||
K.V. Imperial AEL (CYP) | 62 - 53 | Dynamo Kursk (RUS) | |
Samsun BK (TÜR) | 63 - 72 | CSM Targoviste (ROM) | |
3 December 2009 | |||
Samsun BK (TÜR) | 63 - 91 | Dynamo Kursk (RUS) | |
CSM Targoviste (ROM) | 78 - 54 | K.V. Imperial AEL (CYP) | |
10 December 2009 | |||
K.V. Imperial AEL (CYP) | 53 - 40 | Samsun BK (TÜR) | |
Dynamo Kursk (RUS) | 82 - 70 | CSM Targoviste (ROM) | |
17 December 2009 | |||
CSM Targoviste (ROM) | 66 - 47 | Samsun BK (TÜR) | |
Dynamo Kursk (RUS) | 78 - 52 | K.V. Imperial AEL (CYP) |
12 November 2009 | |||
Nadezhda Orenburg (RUS) | 90 - 64 | Botas SK Adana (TÜR) | |
18 November 2009 | |||
BC ICIM Arad (ROM) | 67 - 69 | Nadezhda Orenburg (RUS) | |
26 November 2009 | |||
Botas SK Adana (TÜR) | 93 - 81 | BC ICIM Arad (ROM) | |
3 December 2009 | |||
Botas SK Adana (TÜR) | 87 - 80 | Nadezhda Orenburg (RUS) | |
10 December 2009 | |||
Nadezhda Orenburg (RUS) | 85 - 54 | BC ICIM Arad (ROM) | |
16 December 2009 | |||
BC ICIM Arad (ROM) | 80 - 72 | Botas SK Adana (TÜR) |
19 November 2009 | |||
Spartak Noginsk (RUS) | 76 - 78 | ZKK Hemofarm Vrsac (SCG) | |
10 December 2009 | |||
ZKK Hemofarm Vrsac (SCG) | 74 - 67 | Spartak Noginsk (RUS) |
12 November 2009 | |||
KK Zeljeznicar (BIH) | 72 - 68 | BSC Dnipro Dnipropetrovsk (UKR) | |
19 November 2009 | |||
BSC Dnipro Dnipropetrovsk (UKR) | 64 - 61 | Dynamo Kiev (UKR) | |
26 November 2009 | |||
Dynamo Kiev (UKR) | 77 - 63 | KK Zeljeznicar (BIH) | |
29 November 2009 | |||
BSC Dnipro Dnipropetrovsk (UKR) | 81 - 53 | KK Zeljeznicar (BIH) | |
9 December 2009 | |||
Dynamo Kiev (UKR) | 65 - 48 | BSC Dnipro Dnipropetrovsk (UKR) | |
17 December 2009 | |||
KK Zeljeznicar (BIH) | 74 - 80 | Dynamo Kiev (UKR) |
27 January 2010 | |||
TV Saarlouis Royals (GER) | 86 - 65 | ZKK Hemofarm Vrsac (SCG) | |
28 January 2010 | |||
Dynamo Kiev (UKR) | 56 - 57 | Athinaikos BC (GRE) | |
Ibiza - PDV (SPA) | 63 - 70 | Dynamo Moscow (RUS) | |
K.V. Imperial AEL (CYP) | 72 - 52 | Lattes Montpellier (FRA) | |
Botas SK Adana (TÜR) | 76 - 67 | Mondeville USO (FRA) | |
Nadezhda Orenburg (RUS) | 80 - 70 | CDB Zaragoza (SPA) | |
CSM Targoviste (ROM) | 80 - 55 | Islas Canarias Las Palmas (SPA) | |
Dynamo Kursk (RUS) | 85 - 56 | Uni Györ (HUN) | |
3 February 2010 | |||
ZKK Hemofarm Vrsac (SCG) | 84 - 69 | TV Saarlouis Royals (GER) | |
4 February 2010 | |||
Uni Györ (HUN) | 44 - 85 | Dynamo Kursk (RUS) | |
Lattes Montpellier (FRA) | 58 - 51 | K.V. Imperial AEL (CYP) | |
Dynamo Moscow (RUS) | 70 - 67 | Ibiza - PDV (SPA) | |
Islas Canarias Las Palmas (SPA) | 78 - 67 | CSM Targoviste (ROM) | |
CDB Zaragoza (SPA) | 78 - 72 | Nadezhda Orenburg (RUS) | |
Athinaikos BC (GRE) | 81 - 66 | Dynamo Kiev (UKR) | |
Mondeville USO (FRA) | 86 - 70 | Botas SK Adana (TÜR) |
17 February 2010 | |||
TV Saarlouis Royals (GER) | 66 - 63 | Mondeville USO (FRA) | |
CSM Targoviste (ROM) | 75 - 57 | Dynamo Kursk (RUS) | |
18 February 2010 | |||
K.V. Imperial AEL (CYP) | 64 - 71 | Nadezhda Orenburg (RUS) | |
Athinaikos BC (GRE) | 84 - 60 | Dynamo Moscow (RUS) | |
24 February 2010 | |||
Dynamo Kursk (RUS) | 76 - 55 | CSM Targoviste (ROM) | |
25 February 2010 | |||
Mondeville USO (FRA) | 59 - 67 | TV Saarlouis Royals (GER) | |
Nadezhda Orenburg (RUS) | 66 - 61 | K.V. Imperial AEL (CYP) | |
Dynamo Moscow (RUS) | 66 - 78 | Athinaikos BC (GRE) |
11 March 2010 | |||
TV Saarlouis Royals (GER) | 56 - 62 | Nadezhda Orenburg (RUS) | |
Dynamo Kursk (RUS) | 58 - 64 | Athinaikos BC (GRE) | |
18 March 2010 | |||
Athinaikos BC (GRE) | 60 - 55 | Dynamo Kursk (RUS) | |
Nadezhda Orenburg (RUS) | 81 - 51 | TV Saarlouis Royals (GER) |
1 April 2010 | |||
Nadezhda Orenburg (RUS) | 57 - 65 | Athinaikos BC (GRE) | |
8 April 2010 | |||
Athinaikos BC (GRE) | 53 - 57 | Nadezhda Orenburg (RUS) |
1 | Athinaikos BC (GRE) | 14 |
2 | Nadezhda Orenburg (RUS) | 11 |
3 | Dynamo Moscow (RUS) | 10 |
4 | Dynamo Kursk (RUS) | 9 |
5 | Lattes Montpellier (FRA) | 9 |
6 | TV Saarlouis Royals (GER) | 9 |
1 | Sdent Sierre Basket (SWI) | 7 |
2 | CSS-LMK SF. Gheorghe (ROM) | 6 |
3 | Hapoel Tel Aviv (ISR) | 6 |
4 | K.V. Imperial AEL (CYP) | 6 |
5 | Lemminkainen (LTU) | 6 |
6 | Nyon Basket (SWI) | 6 |