All sports Site
All sports Site
Choice of a season :
7 October 2015 | |||
19h00 | Vienna United (AUT) | 57 - 85 | TTT Riga (LAT) |
15 October 2015 | |||
18h00 | TTT Riga (LAT) | 48 - 54 | Vienna United (AUT) |
28 October 2015 | |||
18h00 | Piestanské Cajky (SVK) | 62 - 87 | Adana ASKI (TÜR) |
29 October 2015 | |||
17h30 | Besiktas Istanbul (TÜR) | 76 - 66 | Spartak Moscow Region Vidnoje (RUS) |
4 November 2015 | |||
16h00 | Adana ASKI (TÜR) | 67 - 73 | Spartak Moscow Region Vidnoje (RUS) |
5 November 2015 | |||
14h00 | Besiktas Istanbul (TÜR) | 75 - 79 | Piestanské Cajky (SVK) |
11 November 2015 | |||
17h00 | Besiktas Istanbul (TÜR) | 87 - 70 | Adana ASKI (TÜR) |
18h00 | Piestanské Cajky (SVK) | 68 - 70 | Spartak Moscow Region Vidnoje (RUS) |
2 December 2015 | |||
16h00 | Adana ASKI (TÜR) | 63 - 72 | Piestanské Cajky (SVK) |
3 December 2015 | |||
16h00 | Spartak Moscow Region Vidnoje (RUS) | 109 - 58 | Besiktas Istanbul (TÜR) |
9 December 2015 | |||
18h00 | Piestanské Cajky (SVK) | 60 - 65 | Besiktas Istanbul (TÜR) |
10 December 2015 | |||
16h00 | Spartak Moscow Region Vidnoje (RUS) | 91 - 70 | Adana ASKI (TÜR) |
16 December 2015 | |||
16h00 | Adana ASKI (TÜR) | 91 - 82 | Besiktas Istanbul (TÜR) |
17 December 2015 | |||
16h00 | Spartak Moscow Region Vidnoje (RUS) | 63 - 48 | Piestanské Cajky (SVK) |
28 October 2015 | |||
19h00 | A3 Basket Umeå (SWE) | 84 - 87 ot | Dynamo Moscow (RUS) |
29 October 2015 | |||
18h30 | TTT Riga (LAT) | 75 - 69 | Orduspor Ordu (TÜR) |
4 November 2015 | |||
19h00 | A3 Basket Umeå (SWE) | 60 - 64 | TTT Riga (LAT) |
5 November 2015 | |||
18h30 | Orduspor Ordu (TÜR) | 87 - 72 | Dynamo Moscow (RUS) |
11 November 2015 | |||
19h00 | A3 Basket Umeå (SWE) | 68 - 85 | Orduspor Ordu (TÜR) |
12 November 2015 | |||
18h30 | TTT Riga (LAT) | 71 - 58 | Dynamo Moscow (RUS) |
3 December 2015 | |||
17h00 | Dynamo Moscow (RUS) | 66 - 59 | A3 Basket Umeå (SWE) |
19h30 | Orduspor Ordu (TÜR) | 80 - 78 | TTT Riga (LAT) |
10 December 2015 | |||
17h00 | Dynamo Moscow (RUS) | 64 - 60 | Orduspor Ordu (TÜR) |
18h30 | TTT Riga (LAT) | 79 - 57 | A3 Basket Umeå (SWE) |
17 December 2015 | |||
18h00 | Dynamo Moscow (RUS) | 61 - 59 | TTT Riga (LAT) |
18h00 | Orduspor Ordu (TÜR) | 87 - 68 | A3 Basket Umeå (SWE) |
29 October 2015 | |||
16h00 | Edirne Spor (TÜR) | 70 - 68 | Enisey Krasnoyarsk (RUS) |
16h30 | Chevakata Vologda (RUS) | 65 - 58 | Tsmoki Minsk (BLR) |
5 November 2015 | |||
13h10 | Enisey Krasnoyarsk (RUS) | 74 - 69 | Chevakata Vologda (RUS) |
16h00 | Tsmoki Minsk (BLR) | 46 - 61 | Edirne Spor (TÜR) |
12 November 2015 | |||
16h00 | Tsmoki Minsk (BLR) | 50 - 53 | Enisey Krasnoyarsk (RUS) |
16h30 | Chevakata Vologda (RUS) | 65 - 62 | Edirne Spor (TÜR) |
3 December 2015 | |||
13h10 | Enisey Krasnoyarsk (RUS) | 73 - 70 | Edirne Spor (TÜR) |
16h00 | Tsmoki Minsk (BLR) | 59 - 69 | Chevakata Vologda (RUS) |
10 December 2015 | |||
16h00 | Edirne Spor (TÜR) | 73 - 61 | Tsmoki Minsk (BLR) |
16h30 | Chevakata Vologda (RUS) | 64 - 69 | Enisey Krasnoyarsk (RUS) |
17 December 2015 | |||
13h00 | Enisey Krasnoyarsk (RUS) | 79 - 56 | Tsmoki Minsk (BLR) |
17h30 | Edirne Spor (TÜR) | 97 - 94 ot (75-75, 10-10, 12-9) | Chevakata Vologda (RUS) |
29 October 2015 | |||
16h00 | Istanbul Üniversitesi SK (TÜR) | 83 - 71 | Dunav Econt Rousse (BUL) |
19h00 | Luleå BBK (SWE) | 82 - 71 | Energy Ivanovo (RUS) |
5 November 2015 | |||
16h30 | Energy Ivanovo (RUS) | 48 - 57 | Istanbul Üniversitesi SK (TÜR) |
17h00 | Dunav Econt Rousse (BUL) | 75 - 65 | Luleå BBK (SWE) |
11 November 2015 | |||
19h00 | Luleå BBK (SWE) | 77 - 86 | Istanbul Üniversitesi SK (TÜR) |
12 November 2015 | |||
17h00 | Dunav Econt Rousse (BUL) | 80 - 61 | Energy Ivanovo (RUS) |
3 December 2015 | |||
16h30 | Energy Ivanovo (RUS) | 77 - 84 | Luleå BBK (SWE) |
17h00 | Dunav Econt Rousse (BUL) | 48 - 71 | Istanbul Üniversitesi SK (TÜR) |
10 December 2015 | |||
16h00 | Istanbul Üniversitesi SK (TÜR) | 72 - 59 | Energy Ivanovo (RUS) |
19h00 | Luleå BBK (SWE) | 77 - 74 | Dunav Econt Rousse (BUL) |
17 December 2015 | |||
17h00 | Energy Ivanovo (RUS) | 67 - 60 | Dunav Econt Rousse (BUL) |
17h00 | Istanbul Üniversitesi SK (TÜR) | 97 - 82 | Luleå BBK (SWE) |
28 October 2015 | |||
18h30 | Pinkk Pécsi 424 (HUN) | 55 - 70 | TSV 1880 Wasserburg (GER) |
20h00 | CSP Nantes Rezé Atlantique (FRA) | 73 - 65 | Umana Reyer Venice (ITA) |
4 November 2015 | |||
19h30 | TSV 1880 Wasserburg (GER) | 78 - 79 ot | CSP Nantes Rezé Atlantique (FRA) |
20h30 | Umana Reyer Venice (ITA) | 62 - 49 | Pinkk Pécsi 424 (HUN) |
11 November 2015 | |||
20h00 | CSP Nantes Rezé Atlantique (FRA) | 88 - 57 | Pinkk Pécsi 424 (HUN) |
12 November 2015 | |||
19h30 | TSV 1880 Wasserburg (GER) | 73 - 68 ot | Umana Reyer Venice (ITA) |
2 December 2015 | |||
19h30 | TSV 1880 Wasserburg (GER) | 72 - 55 | Pinkk Pécsi 424 (HUN) |
20h30 | Umana Reyer Venice (ITA) | 69 - 59 | CSP Nantes Rezé Atlantique (FRA) |
9 December 2015 | |||
20h00 | CSP Nantes Rezé Atlantique (FRA) | 85 - 74 | TSV 1880 Wasserburg (GER) |
10 December 2015 | |||
17h00 | Pinkk Pécsi 424 (HUN) | 61 - 74 | Umana Reyer Venice (ITA) |
16 December 2015 | |||
20h30 | Umana Reyer Venice (ITA) | 80 - 60 | TSV 1880 Wasserburg (GER) |
17 December 2015 | |||
18h00 | Pinkk Pécsi 424 (HUN) | 64 - 56 | CSP Nantes Rezé Atlantique (FRA) |
28 October 2015 | |||
20h00 | Basket Landes (FRA) | 81 - 67 | BCF Elfic Fribourg (SWI) |
29 October 2015 | |||
19h00 | Nymburk (CZE) | 82 - 68 | NKA Universitas Pecs (HUN) |
4 November 2015 | |||
20h30 | BCF Elfic Fribourg (SWI) | 54 - 71 | Nymburk (CZE) |
5 November 2015 | |||
17h00 | NKA Universitas Pecs (HUN) | 62 - 79 | Basket Landes (FRA) |
11 November 2015 | |||
19h00 | Basket Landes (FRA) | 62 - 59 | Nymburk (CZE) |
12 November 2015 | |||
18h00 | NKA Universitas Pecs (HUN) | 64 - 65 | BCF Elfic Fribourg (SWI) |
2 December 2015 | |||
20h30 | BCF Elfic Fribourg (SWI) | 54 - 67 | Basket Landes (FRA) |
3 December 2015 | |||
18h00 | NKA Universitas Pecs (HUN) | 84 - 43 | Nymburk (CZE) |
9 December 2015 | |||
20h00 | Basket Landes (FRA) | 71 - 51 | NKA Universitas Pecs (HUN) |
10 December 2015 | |||
19h00 | Nymburk (CZE) | 79 - 54 | BCF Elfic Fribourg (SWI) |
17 December 2015 | |||
19h00 | Nymburk (CZE) | 82 - 61 | Basket Landes (FRA) |
20h30 | BCF Elfic Fribourg (SWI) | 63 - 73 | NKA Universitas Pecs (HUN) |
28 October 2015 | |||
17h00 | KP Brno (CZE) | 73 - 77 | Aluinvent DVTK Miskolc (HUN) |
29 October 2015 | |||
20h30 | Orange Blizzards Zwolle (NED) | 63 - 72 | Dike Napoli (ITA) |
5 November 2015 | |||
18h30 | Aluinvent DVTK Miskolc (HUN) | 79 - 57 | Orange Blizzards Zwolle (NED) |
20h30 | Dike Napoli (ITA) | 68 - 60 | KP Brno (CZE) |
11 November 2015 | |||
18h00 | KP Brno (CZE) | 72 - 49 | Orange Blizzards Zwolle (NED) |
12 November 2015 | |||
20h30 | Dike Napoli (ITA) | 53 - 60 | Aluinvent DVTK Miskolc (HUN) |
3 December 2015 | |||
20h30 | Dike Napoli (ITA) | 72 - 59 | Orange Blizzards Zwolle (NED) |
4 December 2015 | |||
18h30 | Aluinvent DVTK Miskolc (HUN) | 83 - 58 | KP Brno (CZE) |
9 December 2015 | |||
18h00 | KP Brno (CZE) | 62 - 64 | Dike Napoli (ITA) |
10 December 2015 | |||
20h30 | Orange Blizzards Zwolle (NED) | 74 - 84 | Aluinvent DVTK Miskolc (HUN) |
16 December 2015 | |||
18h30 | Aluinvent DVTK Miskolc (HUN) | 68 - 64 | Dike Napoli (ITA) |
20h30 | Orange Blizzards Zwolle (NED) | 59 - 81 | KP Brno (CZE) |
29 October 2015 | |||
18h00 | Uni Györ (HUN) | 67 - 76 | Sportiva Azores Ponta-Delgada (POR) |
20h30 | Angers UFB 49 (FRA) | 88 - 84 ot | Basket Namur Capitale (BEL) |
4 November 2015 | |||
20h30 | Basket Namur Capitale (BEL) | 80 - 74 | Uni Györ (HUN) |
23h30 | Sportiva Azores Ponta-Delgada (POR) | 73 - 69 | Angers UFB 49 (FRA) |
11 November 2015 | |||
18h00 | Uni Györ (HUN) | 53 - 70 | Angers UFB 49 (FRA) |
23h30 | Sportiva Azores Ponta-Delgada (POR) | 68 - 59 | Basket Namur Capitale (BEL) |
2 December 2015 | |||
20h30 | Basket Namur Capitale (BEL) | 67 - 56 | Angers UFB 49 (FRA) |
23h30 | Sportiva Azores Ponta-Delgada (POR) | 72 - 49 | Uni Györ (HUN) |
9 December 2015 | |||
18h00 | Uni Györ (HUN) | 62 - 74 | Basket Namur Capitale (BEL) |
10 December 2015 | |||
20h30 | Angers UFB 49 (FRA) | 73 - 72 ot | Sportiva Azores Ponta-Delgada (POR) |
16 December 2015 | |||
20h30 | Basket Namur Capitale (BEL) | 62 - 81 | Sportiva Azores Ponta-Delgada (POR) |
17 December 2015 | |||
20h30 | Angers UFB 49 (FRA) | 69 - 51 | Uni Györ (HUN) |
7 January 2016 | |||
18h00 | Edirne Spor (TÜR) | 68 - 61 | Basket Landes (FRA) |
18h30 | TTT Riga (LAT) | 61 - 67 | Umana Reyer Venice (ITA) |
18h30 | Besiktas Istanbul (TÜR) | 82 - 68 | Istanbul Üniversitesi SK (TÜR) |
19h00 | Luleå BBK (SWE) | 62 - 86 | Aluinvent DVTK Miskolc (HUN) |
19h00 | CSP Nantes Rezé Atlantique (FRA) | 72 - 53 | Enisey Krasnoyarsk (RUS) |
19h00 | Nymburk (CZE) | 76 - 72 | Orduspor Ordu (TÜR) |
20h30 | Dike Napoli (ITA) | 59 - 81 | Spartak Moscow Region Vidnoje (RUS) |
20h30 | Angers UFB 49 (FRA) | 72 - 58 | Sportiva Azores Ponta-Delgada (POR) |
14 January 2016 | |||
13h00 | Enisey Krasnoyarsk (RUS) | 68 - 64 | CSP Nantes Rezé Atlantique (FRA) |
16h00 | Spartak Moscow Region Vidnoje (RUS) | 62 - 60 | Dike Napoli (ITA) |
17h00 | Istanbul Üniversitesi SK (TÜR) | 80 - 70 | Besiktas Istanbul (TÜR) |
18h30 | Aluinvent DVTK Miskolc (HUN) | 90 - 72 | Luleå BBK (SWE) |
19h30 | Orduspor Ordu (TÜR) | 81 - 87 | Nymburk (CZE) |
20h00 | Basket Landes (FRA) | 89 - 80 | Edirne Spor (TÜR) |
20h30 | Umana Reyer Venice (ITA) | 69 - 61 | TTT Riga (LAT) |
21h00 | Sportiva Azores Ponta-Delgada (POR) | 67 - 58 | Angers UFB 49 (FRA) |
28 January 2016 | |||
18h30 | Besiktas Istanbul (TÜR) | 75 - 67 | Umana Reyer Venice (ITA) |
19h00 | Nymburk (CZE) | 64 - 69 | Aluinvent DVTK Miskolc (HUN) |
20h00 | Angers UFB 49 (FRA) | 37 - 55 | Basket Landes (FRA) |
20h00 | CSP Nantes Rezé Atlantique (FRA) | 60 - 57 | Spartak Moscow Region Vidnoje (RUS) |
4 February 2016 | |||
16h00 | Spartak Moscow Region Vidnoje (RUS) | 82 - 64 | CSP Nantes Rezé Atlantique (FRA) |
18h00 | Aluinvent DVTK Miskolc (HUN) | 77 - 50 | Nymburk (CZE) |
20h00 | Basket Landes (FRA) | 63 - 55 | Angers UFB 49 (FRA) |
20h30 | Umana Reyer Venice (ITA) | 62 - 64 ot (56-48, 6-16) | Besiktas Istanbul (TÜR) |
8 March 2016 | |||
18h00 | AGÜ SK Kayzeri (TÜR) | 79 - 68 | Besiktas Istanbul (TÜR) |
20h00 | Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA) | 58 - 42 | Good Angels Kosice (SVK) |
20h00 | Bourges Tango (FRA) | 68 - 58 | Spartak Moscow Region Vidnoje (RUS) |
9 March 2016 | |||
20h00 | Basket Landes (FRA) | 89 - 65 | Aluinvent DVTK Miskolc (HUN) |
11 March 2016 | |||
16h00 | Spartak Moscow Region Vidnoje (RUS) | 62 - 63 | Bourges Tango (FRA) |
18h30 | Besiktas Istanbul (TÜR) | 71 - 63 | AGÜ SK Kayzeri (TÜR) |
19h00 | Good Angels Kosice (SVK) | 68 - 60 | Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA) |
12 March 2016 | |||
19h45 | Aluinvent DVTK Miskolc (HUN) | 58 - 57 | Basket Landes (FRA) |
22 March 2016 | |||
18h00 | AGÜ SK Kayzeri (TÜR) | 55 - 68 | Bourges Tango (FRA) |
20h05 | Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA) | 80 - 54 | Basket Landes (FRA) |
25 March 2016 | |||
20h00 | Bourges Tango (FRA) | 60 - 67 | AGÜ SK Kayzeri (TÜR) |
20h30 | Basket Landes (FRA) | 54 - 70 | Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA) |
6 April 2016 | |||
20h00 | Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA) | 40 - 51 | Bourges Tango (FRA) |
13 April 2016 | |||
20h40 | Bourges Tango (FRA) | 54 - 53 | Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA) |
1 | Aluinvent DVTK Miskolc (HU. | 11 |
2 | Basket Landes (FRA) | 9 |
3 | Spartak Moscow Region Vidn. | 8 |
4 | Besiktas Istanbul (TÜ. | 7 |
5 | Istanbul Üniversitesi. | 7 |
6 | CSP Nantes Rezé Atl. | 6 |
1 | A3 Basket Umeå (SWE) | 6 |
2 | Orange Blizzards Zwolle (N. | 6 |
3 | Tsmoki Minsk (BLR) | 6 |
4 | Uni Györ (HUN) | 6 |
5 | Angers UFB 49 (FRA) | 5 |
6 | BCF Elfic Fribourg (SWI) | 5 |