All sports Site

Menu
Football - Soccer - Polish Cup - 2018/2019 - Home

Football - Soccer - Polish Cup - 2018/2019 - Home

Choice of a season :

Poland

Home

Polish Cup - Home

PolandPoland - 7th August 2018 - 24th September 2018


Preliminary Round (08/08/2018)
7th August 2018
17h30Znicz PruszkówZnicz Pruszków1 - 2KS Wisla PulawyKS Wisla Pulawy
8th August 2018
17h00Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola2 - 3Legionovia LegionowoLegionovia Legionowo
17h30Blekitni Stargard SzczecinskiBlekitni Stargard Szczecinski1 - 2MKS KluczborkMKS Kluczbork
18h00Energetyk ROW RybnikEnergetyk ROW Rybnik1 - 1 (5 pen 4)Gwardia KoszalinGwardia Koszalin

First Round (24/09/2018)
24th September 2018
23h00LKS LódzLKS Lódz - Lech PoznanLech Poznan
23h00MKS Unia HrubieszówMKS Unia Hrubieszów - Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
23h00MLKS Victoria SulejówekMLKS Victoria Sulejówek - Raków CzestochowaRaków Czestochowa
23h00KS Polonia GlubczyceKS Polonia Glubczyce - Chrobry GlogówChrobry Glogów
23h00GKS DrwiniaGKS Drwinia - KS Wisla PulawyKS Wisla Pulawy
23h00KS Polonia Sroda WielkopolskaKS Polonia Sroda Wielkopolska - RKS Radomiak RadomRKS Radomiak Radom
23h00BKS Tur Bielsk PodlaskiBKS Tur Bielsk Podlaski - Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
23h00KS ParadyzKS Paradyz - Puszcza NiepolomicePuszcza Niepolomice
23h00KP Starogard GdanskiKP Starogard Gdanski - Górnik LecznaGórnik Leczna
23h00KS Falubaz Zielona GóraKS Falubaz Zielona Góra - Wigry SuwalkiWigry Suwalki
23h00Resovia RzeszówResovia Rzeszów - Warta PoznanWarta Poznan
23h00Baltyk KoszalinBaltyk Koszalin - Rozwój KatowiceRozwój Katowice
23h00KS Huragan MoragKS Huragan Morag - MKS Zaglebie LubinMKS Zaglebie Lubin
23h00SKS Wisla SandomierzSKS Wisla Sandomierz - Korona KielceKorona Kielce
23h00MKS Slask SwietochlowiceMKS Slask Swietochlowice - Arka GdyniaArka Gdynia
23h00Lechia DzierzoniówLechia Dzierzoniów - Jagiellonia BialystokJagiellonia Bialystok
23h00Gryf WejherowoGryf Wejherowo - Stomil OlsztynStomil Olsztyn
23h00Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice - Legia WarsawLegia Warsaw
23h00Ruch ChorzówRuch Chorzów - Odra OpoleOdra Opole
23h00Olimpia ElblagOlimpia Elblag - Slask WroclawSlask Wroclaw
23h00MKP Pogon SiedlceMKP Pogon Siedlce - Stal MielecStal Mielec
23h00GKS JastrzebieGKS Jastrzebie - Piast GliwicePiast Gliwice
23h00MKS KluczborkMKS Kluczbork - Podbeskidzie Bielsko-BialaPodbeskidzie Bielsko-Biala
23h00Energetyk ROW RybnikEnergetyk ROW Rybnik - Cracovia KrakówCracovia Kraków
23h00GKS KatowiceGKS Katowice - Pogon SzczecinPogon Szczecin
23h00GKS Olimpia GrudziadzGKS Olimpia Grudziadz - Zaglebie SosnowiecZaglebie Sosnowiec
23h00Sandecja Nowy SaczSandecja Nowy Sacz - Miedz LegnicaMiedz Legnica
23h00Legionovia LegionowoLegionovia Legionowo - GKS 71 TychyGKS 71 Tychy
23h00Wisla KrakowWisla Krakow - Lechia GdanskLechia Gdansk
23h00Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg - Wisla PlockWisla Plock
23h00GKS BelchatówGKS Belchatów - Garbarnia KrakówGarbarnia Kraków
23h00Elana TorunElana Torun - Bytovia BytówBytovia Bytów

Round of 32

Round of 16

Quarter-Finals

Semi-Finals

Final

Detailed results

Teams

Help

Statistics

Archives

Prize list

Information

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - All rights reserved