All sports Site
All sports Site
Czech Republic - Frydek-Místek
Telocvicnou Jednotou Sokol Frýdek-Místek is a volleyball team from Czech Republic, based in Frydek-Místek.
25 March 2023 - 18h00 Quarter-Finals | VK Dukla Liberec | 3 - 1 | TJ Sokol Frýdek-Místek |
28 March 2023 - 17h00 Quarter-Finals | TJ Sokol Frýdek-Místek | 0 - 3 | VK Dukla Liberec |
31 March 2023 - 18h00 Quarter-Finals | VK Dukla Liberec | 3 - 0 | TJ Sokol Frýdek-Místek |
General classification | Pts | MP | W | L | GF | GA | diff |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9th | 35 | 30 | 12 | 18 | 49 | 65 | -16 |
Home Classification | Pts | MP | W | L | GF | GA | diff |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9th | 24 | 15 | 8 | 7 | 32 | 28 | +4 |
Away Classification | Pts | MP | W | L | GF | GA | diff |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9th | 11 | 15 | 4 | 11 | 17 | 37 | -20 |
22 October 2022 - 17h00 Round 4 | Selmy Brno (CZE) (6) | 3 - 0 | TJ Sokol Frýdek-Místek (8) |
27 October 2022 - 17h00 Round 5 | TJ Sokol Frýdek-Místek (10) | 0 - 3 | SC Prometey Kamyanske (UKR) (1) |
29 October 2022 - 16h00 Round 6 | VK Dukla Liberec (CZE) (5) | 2 - 3 | TJ Sokol Frýdek-Místek (8) |
3 November 2022 - 17h00 Round 7 | TJ Sokol Frýdek-Místek (7) | 3 - 1 | TJ Ostrava (CZE) (4) |
5 November 2022 - 17h00 Round 8 | VK UP Olomouc (CZE) (3) | 3 - 1 | TJ Sokol Frýdek-Místek (8) |
10 November 2022 - 17h00 Round 9 | TJ Sokol Frýdek-Místek (8) | 3 - 2 | Královo Pole Brno (CZE) (5) |
13 November 2022 - 17h00 Round 11 | PVK Olymp Praha (CZE) (9) | 0 - 3 | TJ Sokol Frýdek-Místek (7) |
16 November 2022 - 17h00 Round 1 | TJ Sokol Frýdek-Místek (6) | 2 - 3 | VK Prostejov (CZE) (4) |
19 November 2022 - 17h00 Round 12 | VK Prostejov (CZE) (1) | 3 - 0 | TJ Sokol Frýdek-Místek (8) |
26 November 2022 - 17h00 Round 13 | TJ Sokol Frýdek-Místek (7) | 3 - 1 | PVK Prerov (CZE) (10) |
1 December 2022 - 17h00 Round 3 | TJ Sokol Frýdek-Místek (6) | 3 - 0 | TJ Sokol Sternberk (CZE) (11) |
3 December 2022 - 17h00 Round 14 | TJ Sokol Sternberk (CZE) (11) | 1 - 3 | TJ Sokol Frýdek-Místek (5) |
8 December 2022 - 17h00 Round 2 | PVK Prerov (CZE) (4) | 3 - 1 | TJ Sokol Frýdek-Místek (8) |
10 December 2022 - 16h00 Round 15 | TJ Sokol Frýdek-Místek (5) | 3 - 2 | Selmy Brno (CZE) (6) |
17 December 2022 - 19h00 Round 16 | SC Prometey Kamyanske (UKR) (1) | 3 - 0 | TJ Sokol Frýdek-Místek (5) |
28 December 2022 - 17h00 Round 17 | TJ Sokol Frýdek-Místek (6) | 1 - 3 | VK Dukla Liberec (CZE) (3) |
30 December 2022 - 17h00 Round 18 | TJ Ostrava (CZE) (6) | 3 - 1 | TJ Sokol Frýdek-Místek (8) |
5 January 2023 - 17h00 Round 19 | TJ Sokol Frýdek-Místek (9) | 1 - 3 | VK UP Olomouc (CZE) (4) |
7 January 2023 - 18h30 Round 20 | Královo Pole Brno (CZE) (4) | 3 - 0 | TJ Sokol Frýdek-Místek (9) |
21 January 2023 - 17h00 Round 22 | TJ Sokol Frýdek-Místek (9) | 2 - 3 | PVK Olymp Praha (CZE) (8) |
28 January 2023 - 17h00 Round 23 | Selmy Brno (CZE) (6) | 3 - 0 | TJ Sokol Frýdek-Místek (9) |
4 February 2023 - 17h00 Round 24 | TJ Sokol Frýdek-Místek (9) | 3 - 0 | SC Prometey Kamyanske (UKR) (1) |
11 February 2023 - 17h00 Round 25 | TJ Ostrava (CZE) (7) | 1 - 3 | TJ Sokol Frýdek-Místek (8) |
18 February 2023 - 17h00 Round 26 | TJ Sokol Frýdek-Místek (9) | 1 - 3 | VK Prostejov (CZE) (2) |
25 February 2023 - 17h00 Round 28 | VK UP Olomouc (CZE) (5) | 3 - 1 | TJ Sokol Frýdek-Místek (9) |
2 March 2023 - 17h00 Round 29 | TJ Sokol Frýdek-Místek (8) | 3 - 0 | TJ Sokol Sternberk (CZE) (11) |
4 March 2023 - 17h00 Round 30 | VK Dukla Liberec (CZE) (1) | 3 - 0 | TJ Sokol Frýdek-Místek (8) |
9 March 2023 - 17h00 Round 31 | TJ Sokol Frýdek-Místek (9) | 1 - 3 | PVK Olymp Praha (CZE) (7) |
11 March 2023 - 18h00 Round 32 | Královo Pole Brno (CZE) (2) | 3 - 1 | TJ Sokol Frýdek-Místek (9) |
16 March 2023 - 17h00 Round 33 | TJ Sokol Frýdek-Místek (9) | 3 - 1 | PVK Prerov (CZE) (10) |