All sports Site
All sports Site
Choice of a season :
30 September 2016 | |||
17h30 | VK Mornar Split (CRO) | 13 - 7 | Galatasaray Istanbul (TÜR) |
19h00 | CSM Digi Oradea (ROM) | 11 - 5 | Utrecht UZSC (NED) |
1 October 2016 | |||
17h30 | VK Mornar Split (CRO) | 13 - 6 | Utrecht UZSC (NED) |
19h00 | CSM Digi Oradea (ROM) | 14 - 7 | Galatasaray Istanbul (TÜR) |
2 October 2016 | |||
10h00 | Utrecht UZSC (NED) | 9 - 7 | Galatasaray Istanbul (TÜR) |
11h30 | CSM Digi Oradea (ROM) | 10 - 6 | VK Mornar Split (CRO) |
30 September 2016 | |||
19h00 | OSC Budapest (HUN) | 20 - 6 | ZP Barendrecht (NED) |
1 October 2016 | |||
19h00 | Waspo 98 Hannover (GER) | 19 - 5 | ZP Barendrecht (NED) |
2 October 2016 | |||
11h00 | OSC Budapest (HUN) | 12 - 11 | Waspo 98 Hannover (GER) |
30 September 2016 | |||
18h30 | Sintez Kazan (RUS) | 14 - 3 | Enka Sport Istanbul (TÜR) |
20h15 | Busto BPM Sport Management (ITA) | 28 - 1 | CF Portuense (POR) |
1 October 2016 | |||
17h00 | Busto BPM Sport Management (ITA) | 10 - 10 | Sintez Kazan (RUS) |
18h45 | Enka Sport Istanbul (TÜR) | 8 - 6 | CF Portuense (POR) |
2 October 2016 | |||
10h00 | Busto BPM Sport Management (ITA) | 21 - 6 | Enka Sport Istanbul (TÜR) |
11h45 | Sintez Kazan (RUS) | 20 - 2 | CF Portuense (POR) |
30 September 2016 | |||
18h00 | Jadran Herceg Novi PVK (MNE) | 9 - 7 | Steaua Bucharest (ROM) |
19h15 | Valletta United (MLT) | 12 - 2 | KS Arkonia Szczecin (POL) |
1 October 2016 | |||
17h00 | Steaua Bucharest (ROM) | 19 - 6 | Valletta United (MLT) |
18h15 | Jadran Herceg Novi PVK (MNE) | 23 - 3 | KS Arkonia Szczecin (POL) |
2 October 2016 | |||
09h30 | Steaua Bucharest (ROM) | 17 - 3 | KS Arkonia Szczecin (POL) |
10h45 | Jadran Herceg Novi PVK (MNE) | 25 - 1 | Valletta United (MLT) |
14 October 2016 | |||
18h30 | ZF Eger (HUN) | 18 - 5 | CN Marseille (FRA) |
20h00 | Busto BPM Sport Management (ITA) | 17 - 6 | VK Mornar Split (CRO) |
15 October 2016 | |||
18h00 | Busto BPM Sport Management (ITA) | 10 - 9 | ZF Eger (HUN) |
19h30 | CN Marseille (FRA) | 13 - 11 | VK Mornar Split (CRO) |
16 October 2016 | |||
12h00 | Busto BPM Sport Management (ITA) | 18 - 9 | CN Marseille (FRA) |
13h30 | ZF Eger (HUN) | 15 - 8 | VK Mornar Split (CRO) |
14 October 2016 | |||
19h00 | OSC Budapest (HUN) | 8 - 7 | VK Red Star Beograd (SCG) |
20h30 | AN Brescia (ITA) | 15 - 11 | Sintez Kazan (RUS) |
15 October 2016 | |||
19h00 | OSC Budapest (HUN) | 11 - 11 | Sintez Kazan (RUS) |
20h30 | AN Brescia (ITA) | 9 - 5 | VK Red Star Beograd (SCG) |
16 October 2016 | |||
10h30 | Sintez Kazan (RUS) | 11 - 4 | VK Red Star Beograd (SCG) |
12h00 | AN Brescia (ITA) | 11 - 11 | OSC Budapest (HUN) |
14 October 2016 | |||
17h15 | Vouliagmeni NC (GRE) | 11 - 10 | Waspo 98 Hannover (GER) |
19h00 | Jadran Herceg Novi PVK (MNE) | 12 - 4 | Duisburg ASC (GER) |
15 October 2016 | |||
17h15 | Waspo 98 Hannover (GER) | 8 - 5 | Duisburg ASC (GER) |
19h00 | Jadran Herceg Novi PVK (MNE) | 9 - 6 | Vouliagmeni NC (GRE) |
16 October 2016 | |||
09h45 | Vouliagmeni NC (GRE) | 15 - 9 | Duisburg ASC (GER) |
11h30 | Waspo 98 Hannover (GER) | 8 - 6 | Jadran Herceg Novi PVK (MNE) |
14 October 2016 | |||
18h30 | VK Primorje Rijeka (CRO) | 9 - 7 | CSM Digi Oradea (ROM) |
20h00 | Steaua Bucharest (ROM) | 10 - 10 | Astralpool Sabadell (SPA) |
15 October 2016 | |||
19h30 | VK Primorje Rijeka (CRO) | 10 - 9 | Steaua Bucharest (ROM) |
21h00 | CSM Digi Oradea (ROM) | 10 - 6 | Astralpool Sabadell (SPA) |
16 October 2016 | |||
11h00 | Astralpool Sabadell (SPA) | 12 - 5 | VK Primorje Rijeka (CRO) |
12h30 | CSM Digi Oradea (ROM) | 12 - 10 | Steaua Bucharest (ROM) |
26 October 2016 | |||
19h30 | VK Primorje Rijeka (CRO) | 6 - 12 | ZF Eger (HUN) |
19h30 | OSC Budapest (HUN) | 10 - 6 | Busto BPM Sport Management (ITA) |
20h00 | AN Brescia (ITA) | 14 - 5 | Jadran Herceg Novi PVK (MNE) |
21h00 | Waspo 98 Hannover (GER) | 12 - 7 | CSM Digi Oradea (ROM) |
9 November 2016 | |||
18h00 | Jadran Herceg Novi PVK (MNE) | 11 - 8 | AN Brescia (ITA) |
19h00 | CSM Digi Oradea (ROM) | 11 - 11 | Waspo 98 Hannover (GER) |
19h00 | Busto BPM Sport Management (ITA) | 13 - 11 | OSC Budapest (HUN) |
20h30 | ZF Eger (HUN) | 11 - 5 | VK Primorje Rijeka (CRO) |
25 May 2017 | |||
19h00 | VK Jug AO Dubrovnik (CRO) | 11 - 8 | Olympiacos SF Piraeus (GRE) |
20h30 | ZF Eger (HUN) | 6 - 4 | AN Brescia (ITA) |
26 May 2017 | |||
19h00 | VK Jug AO Dubrovnik (CRO) | 10 - 9 | Pro Recco (ITA) |
20h30 | Szolnoki VSC Dózsa (HUN) | 7 - 5 | ZF Eger (HUN) |
26 May 2017 | |||
17h30 | AN Brescia (ITA) | 8 - 5 | Olympiacos SF Piraeus (GRE) |
27 May 2017 | |||
15h15 | Pro Recco (ITA) | 15 - 6 | ZF Eger (HUN) |
27 May 2017 | |||
16h45 | Szolnoki VSC Dózsa (HUN) | 10 - 5 | VK Jug AO Dubrovnik (CRO) |
1 | Pro Recco (ITA) | 11 |
2 | Szolnoki VSC Dózsa . | 11 |
3 | ZF Eger (HUN) | 11 |
4 | AN Brescia (ITA) | 9 |
5 | OSC Budapest (HUN) | 7 |
6 | Olympiacos SF Piraeus (GRE. | 7 |
1 | OSC Budapest (HUN) | 5 |
2 | Waspo 98 Hannover (GER) | 4 |
3 | AN Brescia (ITA) | 3 |
4 | CN Atlètic-Barcelon. | 2 |
5 | Sintez Kazan (RUS) | 2 |
6 | VK Jug AO Dubrovnik (CRO) | 2 |
1 | Olympic Nice (FRA) | 10 |
2 | Waspo 98 Hannover (GER) | 9 |
3 | VK Partizan Beograd (SCG) | 8 |
4 | Spandau 04 Berlin (GER) | 7 |
5 | ZF Eger (HUN) | 7 |
6 | AN Brescia (ITA) | 5 |