All sports Site
All sports Site
Choice of a season :
Russia - 15 September 2019 - 22 September 2019 - Indoor
22th Sep - 15h45 | Daniil Medvedev | def. | Borna Coric | 6-3 6-1 |
21th Sep - 13h10 | Borna Coric | def. | João Sousa | 3-6 7-6 6-1 |
21th Sep - 15h50 | Daniil Medvedev | def. | Egor Gerasimov | 7-5 7-5 |
20th Sep - 12h10 | Borna Coric | def. | Casper Ruud | 3-6 7-5 6-3 |
20th Sep - 14h35 | João Sousa | def. | Mikhail Kukushkin | 7-6 6-2 |
20th Sep - 16h45 | Egor Gerasimov | def. | Matteo Berrettini | 7-6 7-6 |
20th Sep - 19h05 | Daniil Medvedev | def. | Andrey Rublev | 6-4 7-5 |
18th Sep - 15h35 | Mikhail Kukushkin | def. | Damir Dzumhur | 7-6 6-2 |
18th Sep - 20h05 | Egor Gerasimov | def. | Adrian Mannarino | 6-3 6-1 |
19th Sep - 12h10 | Borna Coric | def. | Marton Fucsovics | 6-7 7-5 3-0 ab. |
19th Sep - 14h10 | Casper Ruud | def. | Salvatore Caruso | 6-3 6-4 |
19th Sep - 15h00 | Matteo Berrettini | def. | Roberto Carballés Baena | 6-1 6-2 |
19th Sep - 16h20 | João Sousa | def. | Karen Khachanov | 7-6 6-4 |
19th Sep - 18h15 | Daniil Medvedev | def. | Evgeny Donskoy | 7-5 6-3 |
19th Sep - 19h55 | Andrey Rublev | def. | Ricardas Berankis | 6-4 6-7 6-1 |
Daniil Medvedev | Bye | |||
17th Sep - 16h20 | Evgeny Donskoy | def. | Matteo Viola | 6-2 6-1 |
17th Sep - 17h40 | Ricardas Berankis | def. | Dudi Sela | 6-3 6-0 |
17th Sep - 17h45 | Andrey Rublev | def. | Ilya Ivashka | 4-6 6-0 6-4 |
Matteo Berrettini | Bye | |||
17th Sep - 14h30 | Roberto Carballés Baena | def. | Martin Klizan | 6-2 7-5 |
17th Sep - 14h30 | Egor Gerasimov | def. | Lukas Rosol | 7-5 6-2 |
16th Sep - 15h25 | Adrian Mannarino | def. | Stefano Travaglia | 7-5 6-2 |
18th Sep - 17h45 | Casper Ruud | def. | Alexander Bublik | 6-7 6-4 6-2 |
18th Sep - 14h50 | Salvatore Caruso | def. | Thomas Fabbiano | 2-6 6-3 6-3 |
18th Sep - 13h45 | Marton Fucsovics | def. | Alexey Vatutin | 7-5 6-1 |
Borna Coric | Bye | |||
16th Sep - 17h05 | Mikhail Kukushkin | def. | Jannik Sinner | 6-3 7-6 |
17th Sep - 12h15 | Damir Dzumhur | def. | Janko Tipsarevic | 5-7 6-3 ab. |
18th Sep - 12h10 | João Sousa | def. | Jozef Kovalík | 6-2 6-3 |
Karen Khachanov | Bye |
The winners of this round are qualified
16th Sep - 10h10 | Lukas Rosol | def. | Damir Dzumhur | 4-6 7-6 6-4 |
16th Sep - 12h10 | Ilya Ivashka | def. | Matteo Viola | 6-4 6-2 |
16th Sep - 12h40 | Egor Gerasimov | def. | Roman Safiullin | 7-5 6-7 6-4 |
16th Sep - 13h20 | Alexey Vatutin | def. | Ernests Gulbis | 3-6 6-3 6-2 |
15th Sep - 10h10 | Damir Dzumhur | def. | Aslan Karatsev | 6-3 7-6 |
15th Sep - 10h10 | Lukas Rosol | def. | Evgeny Karlovskiy | 6-4 3-6 6-4 |
15th Sep - 12h15 | Matteo Viola | def. | Alexander Vasilenko | 6-2 5-7 6-2 |
15th Sep - 13h00 | Roman Safiullin | def. | Konstantin Kravchuk | 6-4 6-1 |
15th Sep - 14h35 | Ernests Gulbis | def. | Amir Weintraub | 6-1 6-0 |
15th Sep - 15h00 | Ilya Ivashka | def. | Evgenii Tyurnev | 6-1 6-2 |
15th Sep - 15h30 | Egor Gerasimov | def. | Alejandro Tabilo | 6-0 6-4 |
15th Sep - 16h40 | Alexey Vatutin | def. | Aleksandr Nedovyesov | 1-6 6-3 7-5 |