All sports Site
All sports Site
Choice of a season :
Russia - 24 October 2021 - 31 October 2021 - Indoor
31th Oct - 14h30 | Marin Cilic | def. | Taylor Fritz | 7-6 4-6 6-4 |
30th Oct - 13h10 | Taylor Fritz | def. | Jan-Lennard Struff | 5-7 6-1 6-3 |
30th Oct - 15h25 | Marin Cilic | def. | Botic van de Zandschulp | 6-3 6-3 |
29th Oct - 12h05 | Taylor Fritz | def. | John Millman | 6-4 6-2 |
29th Oct - 13h45 | Jan-Lennard Struff | def. | Denis Shapovalov | 6-4 6-3 |
29th Oct - 15h20 | Marin Cilic | def. | Roberto Bautista Agut | 6-4 3-6 6-3 |
29th Oct - 18h15 | Botic van de Zandschulp | def. | Andrey Rublev | 6-3 6-4 |
27th Oct - 17h45 | Andrey Rublev | def. | Ilya Ivashka | 6-4 6-4 |
28th Oct - 12h10 | Botic van de Zandschulp | def. | Sebastian Korda | 6-2 7-5 |
28th Oct - 17h30 | Roberto Bautista Agut | def. | Mackenzie McDonald | 6-3 6-2 |
28th Oct - 15h00 | Marin Cilic | def. | Karen Khachanov | 6-4 6-7 6-4 |
28th Oct - 13h30 | Taylor Fritz | def. | Tommy Paul | 7-6 6-4 |
28th Oct - 12h10 | John Millman | def. | Aslan Karatsev | 6-3 6-2 |
27th Oct - 19h30 | Jan-Lennard Struff | def. | Alexander Bublik | 6-4 6-3 |
Denis Shapovalov | def. | Pablo Andújar | 2-6 6-3 6-0 |
Andrey Rublev | Bye | |||
26th Oct - 12h10 | Ilya Ivashka | def. | Laslo Djere | 6-3 6-2 |
26th Oct - 14h00 | Botic van de Zandschulp | def. | Yoshihito Nishioka | 6-2 6-2 |
25th Oct - 16h20 | Sebastian Korda | def. | Nino Serdarusic | 7-6 7-5 |
Roberto Bautista Agut | Bye | |||
26th Oct - 15h40 | Mackenzie McDonald | def. | Egor Gerasimov | 7-5 6-4 |
27th Oct - 14h15 | Marin Cilic | def. | Albert Ramos Viñolas | 6-2 6-3 |
27th Oct - 16h00 | Karen Khachanov | def. | Adrian Mannarino | 6-3 6-3 |
26th Oct - 17h40 | Taylor Fritz | def. | Emil Ruusuvuori | 6-1 6-4 |
26th Oct - 12h10 | Tommy Paul | def. | Pedro Martinez Portero | 6-3 6-2 |
26th Oct - 15h30 | John Millman | def. | Yshai Oliel | 6-1 6-1 |
Aslan Karatsev | Bye | |||
25th Oct - 18h15 | Alexander Bublik | def. | Evgenii Tyurnev | 6-3 6-4 |
25th Oct - 14h15 | Jan-Lennard Struff | def. | James Duckworth | 7-6 6-2 |
26th Oct - 13h45 | Pablo Andújar | def. | Federico Delbonis | 6-2 7-6 |
Denis Shapovalov | Bye |
The winners of this round are qualified
25th Oct - 10h10 | Egor Gerasimov | def. | Radu Albot | 7-6 6-4 |
25th Oct - 10h10 | Yoshihito Nishioka | def. | Miomir Kecmanovic | 6-3 4-6 6-2 |
25th Oct - 12h10 | Botic van de Zandschulp | def. | Evgeny Donskoy | 5-7 6-3 6-2 |
25th Oct - 12h30 | Emil Ruusuvuori | def. | Dmitry Popko | 7-6 6-4 |
24th Oct - 10h10 | Miomir Kecmanovic | def. | Evgeny Karlovskiy | 2-6 6-4 6-1 |
24th Oct - 10h10 | Radu Albot | def. | Federico Coria | 6-3 6-4 |
24th Oct - 12h00 | Egor Gerasimov | def. | Damir Dzumhur | 6-1 7-6 |
24th Oct - 12h15 | Yoshihito Nishioka | def. | Roman Safiullin | 7-5 6-2 |
24th Oct - 13h30 | Botic van de Zandschulp | def. | Marc Polmans | 6-6 ab. |
24th Oct - 13h45 | Evgeny Donskoy | def. | Mikael Ymer | 6-2 7-5 |
24th Oct - 15h25 | Emil Ruusuvuori | def. | Gilles Simon | 6-0 6-3 |
24th Oct - 15h30 | Dmitry Popko | def. | Benjamin Bonzi | 4-6 7-6 6-2 |