All sports Site
All sports Site
Choice of a season :
Netherlands - 11 February 2023 - 19 February 2023 - Indoor
19th Feb - 15h45 | Daniil Medvedev | def. | Jannik Sinner | 5-7 6-2 6-2 |
18th Feb - 15h10 | Daniil Medvedev | def. | Grigor Dimitrov | 6-1 6-2 |
18th Feb - 19h40 | Jannik Sinner | def. | Tallon Griekspoor | 7-5 7-6 |
17th Feb - 13h10 | Grigor Dimitrov | def. | Alex De Minaur | 6-3 3-6 7-6 |
17th Feb - 16h10 | Daniil Medvedev | def. | Félix Auger-Aliassime | 6-2 6-4 |
17th Feb - 20h15 | Jannik Sinner | def. | Stanislas Wawrinka | 6-1 6-3 |
17th Feb - 21h45 | Tallon Griekspoor | def. | Gijs Brouwer | 6-4 6-4 |
16th Feb - 19h40 | Jannik Sinner | def. | Stefanos Tsitsipas | 6-4 6-3 |
Stanislas Wawrinka | def. | Richard Gasquet | 6-3 6-3 | |
16th Feb - 21h25 | Gijs Brouwer | def. | Holger Vitus Nodskov Rune | 6-4 4-0 ab. |
15th Feb - 21h25 | Tallon Griekspoor | def. | Alexander Zverev | 4-6 6-3 6-4 |
16th Feb - 13h10 | Daniil Medvedev | def. | Botic van de Zandschulp | 6-2 6-2 |
16th Feb - 11h10 | Félix Auger-Aliassime | def. | Grégoire Barrère | 6-4 6-3 |
Grigor Dimitrov | def. | Hubert Hurkacz | 7-6 7-6 | |
16th Feb - 14h55 | Alex De Minaur | def. | Maxime Cressy | 7-5 3-6 6-3 |
13th Feb - 13h10 | Richard Gasquet | def. | Pablo Carreño Busta | 2-6 7-6 6-2 |
13th Feb - 15h40 | Grigor Dimitrov | def. | Aslan Karatsev | 6-1 6-3 |
13th Feb - 19h40 | Stanislas Wawrinka | def. | Alexander Bublik | 7-6 6-4 |
13th Feb - 21h40 | Grégoire Barrère | def. | David Goffin | 6-0 7-6 |
14th Feb - 11h05 | Gijs Brouwer | def. | Marc-Andrea Hüsler | 6-3 7-5 |
14th Feb - 11h10 | Hubert Hurkacz | def. | Roberto Bautista Agut | 7-5 6-7 7-6 |
14th Feb - 14h20 | Tallon Griekspoor | def. | Mikael Ymer | 7-6 7-5 |
14th Feb - 14h30 | Alexander Zverev | def. | Soon Woo Kwon | 6-4 7-6 |
14th Feb - 16h30 | Félix Auger-Aliassime | def. | Lorenzo Sonego | 6-2 6-3 |
14th Feb - 19h40 | Stefanos Tsitsipas | def. | Emil Ruusuvuori | 7-5 6-1 |
14th Feb - 21h35 | Daniil Medvedev | def. | Alejandro Davidovich Fokina | 4-6 6-2 6-2 |
15th Feb - 11h10 | Maxime Cressy | def. | Tim Van Rijthoven | 6-3 6-7 6-3 |
15th Feb - 11h10 | Jannik Sinner | def. | Benjamin Bonzi | 6-2 3-6 6-1 |
15th Feb - 13h35 | Holger Vitus Nodskov Rune | def. | Constant Lestienne | 6-4 6-4 |
15th Feb - 15h15 | Botic van de Zandschulp | def. | Quentin Halys | 5-7 6-4 7-6 |
15th Feb - 19h40 | Alex De Minaur | def. | Andrey Rublev | 6-4 6-4 |
The winners of this round are qualified
12th Feb - 11h10 | Mikael Ymer | def. | Roman Safiullin | 2-6 6-3 6-4 |
12th Feb - 11h10 | Aslan Karatsev | def. | Jurij Rodionov | 7-5 7-5 |
12th Feb - 13h25 | Grégoire Barrère | def. | Quentin Halys | 6-7 7-6 7-6 |
12th Feb - 13h50 | Constant Lestienne | def. | Nikoloz Basilashvili | 7-5 6-4 |
11th Feb - 11h10 | Aslan Karatsev | def. | Sidane Pontjodikromo | 6-4 6-3 |
11th Feb - 11h10 | Mikael Ymer | def. | Borna Gojo | 7-5 7-5 |
11th Feb - 12h35 | Nikoloz Basilashvili | def. | Max Houkes | 6-4 6-4 |
11th Feb - 13h05 | Roman Safiullin | def. | Elias Ymer | 3-6 6-2 6-4 |
11th Feb - 14h10 | Jurij Rodionov | def. | Arthur Rinderknech | 7-6 6-1 |
11th Feb - 15h30 | Constant Lestienne | def. | Maximilian Marterer | 7-6 7-6 |
11th Feb - 16h05 | Grégoire Barrère | def. | Jesper De Jong | 7-5 6-2 |
11th Feb - 17h50 | Quentin Halys | def. | Zizou Bergs | 6-3 6-2 |