All sports Site
All sports Site
Choice of a season :
18 November 2021 | |||
17h45 | Dynamo Uralochka Zlatoust (RUS) | 15 - 11 (3-2, 2-4, 4-2, 6-3) | NC Glyfada (GRE) |
19h30 | CSS Verona (ITA) | 26 - 10 (4-2, 6-2, 7-2, 9-4) | ASA Tel Aviv (ISR) |
19 November 2021 | |||
17h45 | NC Glyfada (GRE) | 18 - 2 (5-0, 4-1, 4-0, 5-1) | ASA Tel Aviv (ISR) |
19h30 | CN Terrassa (SPA) | 10 - 8 (2-1, 2-3, 3-2, 3-2) | CSS Verona (ITA) |
20 November 2021 | |||
09h00 | Dynamo Uralochka Zlatoust (RUS) | 12 - 9 (4-1, 1-2, 2-2, 5-4) | CN Terrassa (SPA) |
10h45 | CSS Verona (ITA) | 11 - 12 (1-3, 5-3, 1-3, 4-3) | NC Glyfada (GRE) |
17h00 | Dynamo Uralochka Zlatoust (RUS) | 12 - 9 (4-1, 1-2, 2-2, 5-4) | CSS Verona (ITA) |
18h45 | CN Terrassa (SPA) | 27 - 5 (4-1, 7-2, 7-0, 9-2) | ASA Tel Aviv (ISR) |
21 November 2021 | |||
09h00 | Dynamo Uralochka Zlatoust (RUS) | 20 - 8 (5-1, 5-2, 10-4, 9-1) | ASA Tel Aviv (ISR) |
10h45 | CN Terrassa (SPA) | 9 - 5 (1-3, 2-0, 4-1, 2-1) | NC Glyfada (GRE) |
18 November 2021 | |||
20h00 | Astralpool CN Sabadell (SPA) | 34 - 3 (12-0, 8-2, 9-1, 5-0) | Clube Aquático Pacense (POR) |
21h30 | AS Orizzonte Catania (ITA) | 15 - 14 (4-3, 3-3, 4-4, 4-4) | Ethnikos Piraeus (GRE) |
19 November 2021 | |||
11h00 | Ethnikos Piraeus (GRE) | 25 - 4 (5-0, 7-1, 5-2, 8-1) | Clube Aquático Pacense (POR) |
13h00 | AS Orizzonte Catania (ITA) | 21 - 6 (4-2, 7-2, 4-0, 6-2) | Olympia Kosice (SVK) |
20h00 | Astralpool CN Sabadell (SPA) | 15 - 8 (3-4, 5-1, 4-0, 3-3) | Ethnikos Piraeus (GRE) |
21h30 | Olympia Kosice (SVK) | 16 - 9 (5-1, 7-3, 2-3, 2-2) | Clube Aquático Pacense (POR) |
20 November 2021 | |||
18h00 | Astralpool CN Sabadell (SPA) | 31 - 5 (6-1, 8-1, 7-2, 10-1) | Olympia Kosice (SVK) |
20h00 | AS Orizzonte Catania (ITA) | 25 - 2 (5-0, 8-1, 6-0, 6-1) | Clube Aquático Pacense (POR) |
21 November 2021 | |||
11h00 | Ethnikos Piraeus (GRE) | 23 - 4 (4-1, 8-1, 5-1, 6-1) | Olympia Kosice (SVK) |
13h00 | Astralpool CN Sabadell (SPA) | 11 - 7 (4-0, 3-3, 3-0, 1-4) | AS Orizzonte Catania (ITA) |
10 December 2021 | |||
19h00 | Astralpool CN Sabadell (SPA) | 11 - 6 (3-3, 5-2, 2-1, 1-0) | FTC-Telekom Budapest (HUN) |
20h45 | Dunaujvarosi FVE (HUN) | 12 - 8 (4-4, 3-0, 3-3, 2-1) | CN Mataro (SPA) |
11 December 2021 | |||
11h00 | CN Mataro (SPA) | 14 - 5 (4-1, 3-2, 3-1, 4-1) | FTC-Telekom Budapest (HUN) |
12h45 | Astralpool CN Sabadell (SPA) | 10 - 7 (4-2, 2-2, 0-1, 4-2) | Dunaujvarosi FVE (HUN) |
12 December 2021 | |||
12h00 | Dunaujvarosi FVE (HUN) | 13 - 10 (4-4, 3-2, 4-2, 2-2) | FTC-Telekom Budapest (HUN) |
14h00 | CN Mataro (SPA) | 10 - 9 (2-1, 3-3, 4-3, 1-2) | Astralpool CN Sabadell (SPA) |
10 December 2021 | |||
17h30 | Olympiacos Pireaus (GRE) | 11 - 5 (3-1, 4-1, 2-2, 2-1) | CN Terrassa (SPA) |
19h15 | Ethnikos Piraeus (GRE) | 14 - 5 (5-2, 2-0, 5-0, 2-3) | SIS Roma (ITA) |
11 December 2021 | |||
16h30 | Olympiacos Pireaus (GRE) | 15 - 8 (2-2, 5-2, 5-1, 3-3) | SIS Roma (ITA) |
18h15 | Ethnikos Piraeus (GRE) | 8 - 7 (2-1, 1-4, 4-1, 1-1) | CN Terrassa (SPA) |
12 December 2021 | |||
09h30 | CN Terrassa (SPA) | 12 - 7 (3-1, 3-1, 2-2, 4-3) | SIS Roma (ITA) |
11h15 | Olympiacos Pireaus (GRE) | 9 - 5 (2-1, 2-3, 4-1, 1-0) | Ethnikos Piraeus (GRE) |
10 December 2021 | |||
18h00 | UVSE Budapest (HUN) | 11 - 5 (3-1, 3-3, 1-1, 4-0) | NC Vouliagmeni (GRE) |
20h00 | Dynamo Uralochka Zlatoust (RUS) | 15 - 8 (1-2, 1-3, 7-2, 6-1) | AS Orizzonte Catania (ITA) |
11 December 2021 | |||
18h00 | UVSE Budapest (HUN) | 13 - 12 (5-4, 3-4, 2-3, 3-1) | Dynamo Uralochka Zlatoust (RUS) |
20h00 | NC Vouliagmeni (GRE) | 9 - 7 (1-0, 2-4, 4-3, 2-0) | AS Orizzonte Catania (ITA) |
12 December 2021 | |||
10h00 | Dynamo Uralochka Zlatoust (RUS) | 12 - 11 (3-2, 3-6, 2-2, 4-1) | NC Vouliagmeni (GRE) |
12h00 | UVSE Budapest (HUN) | 9 - 9 (1-1, 2-3, 4-3, 2-2) | AS Orizzonte Catania (ITA) |
10 December 2021 | |||
18h00 | Kinef Kirishi (RUS) | 16 - 12 (3-3, 3-3, 4-5, 6-1) | NC Glyfada (GRE) |
20h00 | Plebiscito Padova (ITA) | 10 - 8 (4-3, 3-2, 1-1, 2-2) | CE Mediterrani Barcelona (SPA) |
11 December 2021 | |||
17h00 | Kinef Kirishi (RUS) | 9 - 9 (3-2, 4-4, 1-2, 1-1) | CE Mediterrani Barcelona (SPA) |
19h00 | Plebiscito Padova (ITA) | 14 - 10 (3-2, 4-3, 5-2, 2-3) | NC Glyfada (GRE) |
12 December 2021 | |||
10h00 | CE Mediterrani Barcelona (SPA) | 17 - 12 (4-2, 3-6, 7-2, 3-2) | NC Glyfada (GRE) |
12h00 | Plebiscito Padova (ITA) | 7 - 7 (3-3, 0-2, 2-2, 2-0) | Kinef Kirishi (RUS) |
5 February 2022 | |||
11h00 | Kinef Kirishi (RUS) | 8 - 7 (2-2, 1-0, 3-3, 2-2) | UVSE Budapest (HUN) |
17h30 | Olympiacos Pireaus (GRE) | 14 - 9 (5-1, 2-2, 2-4, 5-2) | Dunaujvarosi FVE (HUN) |
19h30 | Ethnikos Piraeus (GRE) | 8 - 13 (3-3, 3-1, 2-6, 0-3) | Astralpool CN Sabadell (SPA) |
20 February 2022 | |||
17h00 | Plebiscito Padova (ITA) | 8 - 11 (0-3, 4-3, 1-3, 3-2) | Dynamo Uralochka Zlatoust (RUS) |
26 February 2022 | |||
12h00 | Dynamo Uralochka Zlatoust (RUS) | 0 - 10 (forfeit) | Plebiscito Padova (ITA) |
17h00 | Dunaujvarosi FVE (HUN) | 7 - 10 (1-1, 1-4, 2-3, 3-2) | Olympiacos Pireaus (GRE) |
17h45 | Astralpool CN Sabadell (SPA) | 8 - 6 (3-1, 1-1, 3-3, 1-1) | Ethnikos Piraeus (GRE) |
18h00 | UVSE Budapest (HUN) | 7 - 11 (3-1, 1-1, 1-4, 2-5) | Kinef Kirishi (RUS) |
2 April 2022 | |||
16h00 in Athens | Astralpool CN Sabadell (SPA) | 9 - 8 (2-2, 2-1, 5-0, 0-5) | Plebiscito Padova (ITA) |
16h00 in Athens | Olympiacos Pireaus (GRE) | 18 - 11 (5-3, 5-2, 4-4, 4-2) | UVSE Budapest (HUN) |
3 April 2022 | |||
14h00 in Piraeus | Plebiscito Padova (ITA) | 11 - 6 (2-2, 1-2, 2-1, 6-1) | UVSE Budapest (HUN) |
3 April 2022 | |||
16h00 in Piraeus | Olympiacos Pireaus (GRE) | 11 - 7 (4-1, 1-1, 3-3, 3-2) | Astralpool CN Sabadell (SPA) |
1 | Astralpool CN Sabadell | 6 |
2 | CN Mataro | 6 |
3 | Dynamo Uralochka Zlatoust | 6 |
4 | Plebiscito Padova | 6 |
5 | CE Mediterrani Barcelona | 5 |
6 | SIS Roma | 5 |
1 | Kinef Kirishi | 2 |
2 | Plebiscito Padova | 2 |
3 | AS Orizzonte Catania | 1 |
4 | CE Mediterrani Barcelona | 1 |
5 | NC Vouliagmeni | 1 |
6 | Olympic Nice | 1 |
1 | FTC-Telekom Budapest | 5 |
2 | NC Glyfada | 5 |
3 | Sirens ASC Malta | 5 |
4 | ASA Tel Aviv | 4 |
5 | Clube Aquático Pace. | 4 |
6 | Olympic Nice | 4 |