All sports Site
All sports Site
Choice of a season :
Russia
Apertura : Uralmash Ekaterinburg
Clausura :
23 March 2023 | |||
17h00 | CSKA Moscou 2 | 84 - 65 (20-13, 21-17, 20-19, 23-16) | BC Novosibirsk |
25 March 2023 | |||
12h00 | CSKA Moscou 2 | 78 - 69 (17-16, 17-21, 26-15, 18-17) | Altajbasket Barnau |
26 March 2023 | |||
13h00 | Rusichi Kursk | 84 - 88 (24-25, 18-24, 22-20, 20-19) | Dinamo Vladivostok |
14h00 | Temp-Sumz Revda | 75 - 90 (24-24, 12-20, 28-27, 11-19) | Runa Basket Moscow |
14h00 | BK Tambov | 86 - 80 (22-17, 19-22, 26-20, 19-21) | Irkut Irkutsk |
15h00 | Uralmash Ekaterinburg | 123 - 66 (30-18, 36-14, 29-16, 28-18) | Lokomotiv Kuban Krasnodar 2 |
18h00 | Zenith Saint-Petersburg II | 65 - 78 (23-21, 17-12, 13-32, 12-13) | BC Novosibirsk |
18h00 | BC Khimki Moscow | 73 - 61 (22-18, 10-18, 23-10, 18-15) | Kupol Rodniki Izhevsk |
2 April 2023 | |||
15h00 | Temp-Sumz Revda | 65 - 73 (15-18, 19-12, 15-30, 16-13) | BC Novosibirsk |
18h00 | BC Khimki Moscow | 59 - 63 (9-18, 11-18, 22-14, 17-13) | Dinamo Vladivostok |
3 April 2023 | |||
16h00 | Uralmash Ekaterinburg | 86 - 63 (25-10, 26-21, 24-12, 11-20) | BK Tambov |
18h00 | Runa Basket Moscow | 93 - 62 (30-25, 25-9, 14-15, 24-13) | Irkut Irkutsk |
4 April 2023 | |||
15h00 | Temp-Sumz Revda | 79 - 65 (26-20, 18-21, 18-13, 17-11) | BC Novosibirsk |
18h00 | BC Khimki Moscow | 71 - 60 (24-17, 9-15, 20-11, 18-17) | Dinamo Vladivostok |
5 April 2023 | |||
16h00 | Uralmash Ekaterinburg | 100 - 58 (23-19, 25-10, 27-13, 25-16) | BK Tambov |
18h00 | Runa Basket Moscow | 103 - 67 (29-16, 22-17, 25-13, 27-21) | Irkut Irkutsk |
8 April 2023 | |||
10h15 | Dinamo Vladivostok | 57 - 66 (12-17, 23-17, 12-10, 10-22) | BC Khimki Moscow |
12h00 | BC Novosibirsk | 54 - 68 (12-18, 16-16, 14-15, 12-19) | Temp-Sumz Revda |
13h10 | Irkut Irkutsk | 70 - 74 (22-22, 16-17, 21-19, 11-16) | Runa Basket Moscow |
9 April 2023 | |||
15h00 | BK Tambov | 68 - 91 (14-22, 14-27, 21-19, 19-23) | Uralmash Ekaterinburg |
10 April 2023 | |||
11h30 | Dinamo Vladivostok | 54 - 75 (16-23, 18-19, 9-15, 11-18) | BC Khimki Moscow |
14h30 | BC Novosibirsk | 74 - 64 (17-13, 18-18, 22-13, 17-20) | Temp-Sumz Revda |
14 April 2023 | |||
15h00 | Temp-Sumz Revda | 84 - 74 (11-21, 19-17, 23-20, 31-16) | BC Novosibirsk |
19 April 2023 | |||
11h30 | Dinamo Vladivostok | 80 - 67 (17-21, 31-16, 12-17, 20-13) | BK Tambov |
21 April 2023 | |||
14h30 | BC Novosibirsk | 87 - 86 (23-20, 17-21, 27-20, 20-25) | Irkut Irkutsk |
23 April 2023 | |||
15h00 | BK Tambov | 85 - 69 (16-21, 29-14, 21-19, 19-15) | Dinamo Vladivostok |
25 April 2023 | |||
13h10 | Irkut Irkutsk | 66 - 69 (21-18, 19-20, 7-20, 19-11) | BC Novosibirsk |
27 April 2023 | |||
11h30 | Dinamo Vladivostok | 87 - 84 (24-28, 24-23, 22-19, 17-14) | BK Tambov |
2 May 2023 | |||
Dinamo Vladivostok | 22 - 20 (22-21, 24-22, 10-15, 20-22) | BC Novosibirsk |
20 April 2023 | |||
16h00 | Uralmash Ekaterinburg | 80 - 72 (13-18, 28-15, 18-26, 21-13) | BC Khimki Moscow |
18h00 | Runa Basket Moscow | 66 - 60 (17-14, 18-16, 16-18, 15-12) | Temp-Sumz Revda |
22 April 2023 | |||
14h00 | Uralmash Ekaterinburg | 87 - 73 (27-21, 21-13, 12-16, 27-23) | BC Khimki Moscow |
18h00 | Runa Basket Moscow | 87 - 76 (14-19, 26-18, 23-17, 24-22) | Temp-Sumz Revda |
26 April 2023 | |||
15h00 | Temp-Sumz Revda | 78 - 91 (22-26, 15-23, 25-20, 16-22) | Runa Basket Moscow |
18h00 | BC Khimki Moscow | 77 - 76 (16-24, 29-18, 18-17, 14-19) | Uralmash Ekaterinburg |
2 May 2023 | |||
13h10 | Irkut Irkutsk | 85 - 68 (17-21, 24-17, 26-13, 18-17) | BK Tambov |
6 May 2023 | |||
15h00 | BK Tambov | 70 - 81 (14-27, 16-17, 23-16, 17-21) | Irkut Irkutsk |
6 May 2023 | |||
12h00 | BC Novosibirsk | 71 - 88 (23-21, 17-21, 12-23, 19-23) | Dinamo Vladivostok |
8 May 2023 | |||
15h00 | Temp-Sumz Revda | 59 - 77 (12-13, 18-27, 11-15, 18-22) | BC Khimki Moscow |
12 May 2023 | |||
18h00 | BC Khimki Moscow | 66 - 58 (15-15, 22-17, 13-16, 16-10) | Temp-Sumz Revda |
14 May 2023 | |||
18h00 | BC Khimki Moscow | 74 - 66 (19-12, 22-13, 19-26, 14-15) | Temp-Sumz Revda |
7 May 2023 | |||
11h30 | Uralmash Ekaterinburg | 78 - 76 (17-21, 19-21, 22-20, 20-14) | Runa Basket Moscow |
10 May 2023 | |||
16h00 | Uralmash Ekaterinburg | 81 - 77 (21-25, 19-18, 22-18, 19-16) | Runa Basket Moscow |
13 May 2023 | |||
18h00 | Runa Basket Moscow | 77 - 80 (17-27, 21-18, 14-22, 25-13) | Uralmash Ekaterinburg |
1 | Uralmash Ekaterinburg | 34 |
2 | Runa Basket Moscow | 32 |
3 | BC Khimki Moscow | 25 |
4 | Temp-Sumz Revda | 24 |
5 | Dinamo Vladivostok | 22 |
6 | BC Novosibirsk | 20 |
1 | Lokomotiv Kuban Krasnodar . | 25 |
2 | Rusichi Kursk | 23 |
3 | Altajbasket Barnau | 21 |
4 | BK Tambov | 21 |
5 | CSKA Moscou 2 | 19 |
6 | Kupol Rodniki Izhevsk | 19 |
1 | Uralmash Ekaterinburg | 20 |
2 | Runa Basket Moscow | 17 |
3 | BC Khimki Moscow | 14 |
4 | Dinamo Vladivostok | 12 |
5 | Temp-Sumz Revda | 12 |
6 | Irkut Irkutsk | 11 |
1 | Lokomotiv Kuban Krasnodar . | 11 |
2 | Rusichi Kursk | 11 |
3 | Altajbasket Barnau | 8 |
4 | BC Novosibirsk | 8 |
5 | Kupol Rodniki Izhevsk | 8 |
6 | Zenith Saint-Petersburg II | 8 |
1 | Runa Basket Moscow | 15 |
2 | Uralmash Ekaterinburg | 14 |
3 | Temp-Sumz Revda | 12 |
4 | BC Khimki Moscow | 11 |
5 | BC Novosibirsk | 10 |
6 | Dinamo Vladivostok | 10 |
1 | BK Tambov | 14 |
2 | Lokomotiv Kuban Krasnodar . | 14 |
3 | Altajbasket Barnau | 13 |
4 | CSKA Moscou 2 | 12 |
5 | Rusichi Kursk | 12 |
6 | Irkut Irkutsk | 11 |