All sports Site
All sports Site
Choice of a season :
Russia - 14 October 2022 - 19 March 2023
14 October 2022 | |||
11h30 | Dinamo Vladivostok | 96 - 79 (31-24, 22-28, 15-12, 28-15) | Irkut Irkutsk |
16h00 | BC Dynamo Chelyabinsk | 59 - 66 (11-20, 16-12, 17-21, 15-13) | Runa Basket Moscow |
17h00 | BC Ufimets Ufa | 0 - 20 | Altajbasket Barnau |
17h00 | Kupol Rodniki Izhevsk | 69 - 106 (23-27, 18-19, 13-27, 15-33) | University Yugra Surgut |
18h00 | BC Khimki Moscow | 89 - 79 (20-21, 28-17, 8-21, 33-20) | Lokomotiv Kuban Krasnodar 2 |
15 October 2022 | |||
12h00 | BARS-RGEU Rostov na Donu | 54 - 75 (8-17, 18-15, 16-24, 12-19) | Temp-Sumz Revda |
18h00 | Rusichi Kursk | 82 - 101 (22-30, 22-16, 25-26, 13-29) | CSKA Moscou 2 |
3 November 2022 | |||
13h30 | BK Tambov | 63 - 93 (21-17, 21-22, 15-25, 6-29) | BC Novosibirsk |
4 November 2022 | |||
11h00 | BC Novosibirsk | 90 - 82 (26-23, 18-24, 25-19, 21-16) | BK Tambov |
12h10 | Irkut Irkutsk | 78 - 77 (29-20, 12-19, 19-22, 18-16) | Dinamo Vladivostok |
15h00 | University Yugra Surgut | 92 - 77 (24-17, 18-25, 27-16, 23-19) | Kupol Rodniki Izhevsk |
17h00 | Altajbasket Barnau | 20 - 0 | BC Ufimets Ufa |
17h00 | CSKA Moscou 2 | 65 - 57 (13-14, 18-11, 13-21, 21-11) | Rusichi Kursk |
5 November 2022 | |||
12h00 | Lokomotiv Kuban Krasnodar 2 | 67 - 87 (18-29, 12-23, 17-15, 20-20) | BC Khimki Moscow |
14h00 | Temp-Sumz Revda | 80 - 53 (12-4, 23-20, 28-9, 17-20) | BARS-RGEU Rostov na Donu |
17h00 | Runa Basket Moscow | 82 - 40 (24-10, 15-11, 26-6, 17-13) | BC Dynamo Chelyabinsk |
1 December 2022 | |||
13h30 | BC Novosibirsk | 60 - 70 (21-17, 10-15, 12-20, 17-18) | Temp-Sumz Revda |
2 December 2022 | |||
10h30 | Dinamo Vladivostok | 76 - 82 (16-22, 23-22, 24-19, 13-19) | Uralmash Ekaterinburg |
13h00 | CSKA Moscou 2 | 59 - 76 (7-22, 13-13, 23-13, 16-28) | Nizhny Novgorod |
17h00 | Runa Basket Moscow | 94 - 52 (23-8, 15-18, 28-10, 28-16) | Altajbasket Barnau |
3 December 2022 | |||
16h00 | BC Khimki Moscow | 79 - 79 (25-18, 21-17, 19-23, 14-21) | BC Samara |
14 December 2022 | |||
15h00 | University Yugra Surgut | 72 - 87 (18-27, 20-21, 17-18, 17-21) | MBA Moscow |
19 December 2022 | |||
12h00 | BC Samara | 51 - 71 (11-19, 20-15, 12-23, 8-14) | BC Khimki Moscow |
25 December 2022 | |||
13h00 | Nizhny Novgorod | 93 - 51 (16-11, 28-14, 20-17, 29-9) | CSKA Moscou 2 |
17h00 | MBA Moscow | 77 - 76 (12-21, 19-24, 29-15, 17-16) | University Yugra Surgut |
26 December 2022 | |||
14h00 | Temp-Sumz Revda | 80 - 74 (22-17, 13-23, 20-19, 25-15) | BC Novosibirsk |
27 December 2022 | |||
13h00 | Altajbasket Barnau | 89 - 83 (17-21, 22-19, 29-20, 21-23) | Runa Basket Moscow |
15h00 | Uralmash Ekaterinburg | 87 - 68 (29-26, 19-9, 24-18, 15-15) | Dinamo Vladivostok |
25 January 2023 | |||
15h00 | Uralmash Ekaterinburg | 64 - 73 (22-21, 16-19, 16-20, 10-13) | Zenith Saint-Petersburg |
17h30 | BC Khimki Moscow | 94 - 81 (29-18, 29-21, 16-19, 20-23) | Runa Basket Moscow |
9 February 2023 | |||
17h00 | Runa Basket Moscow | 58 - 58 (10-15, 25-12, 9-16, 14-15) | BC Khimki Moscow |
17h00 | Zenith Saint-Petersburg | 89 - 82 (25-23, 25-23, 9-17, 30-19) | Uralmash Ekaterinburg |
17 March 2023 | |||
14h30 | Nizhny Novgorod | 80 - 57 (21-16, 24-19, 16-16, 19-6) | BC Khimki Moscow |
17h30 | Zenith Saint-Petersburg | 87 - 77 (17-11, 19-22, 19-29, 32-15) | MBA Moscow |
19 March 2023 | |||
09h00 | MBA Moscow | 77 - 68 | BC Khimki Moscow |
19 March 2023 | |||
12h00 | Zenith Saint-Petersburg | 72 - 84 | Nizhny Novgorod |
1 | BC Khimki Moscow | 4 |
2 | Nizhny Novgorod | 4 |
3 | Temp-Sumz Revda | 4 |
4 | Altajbasket Barnau | 3 |
5 | MBA Moscow | 3 |
6 | Runa Basket Moscow | 3 |
1 | Dinamo Vladivostok | 3 |
2 | BARS-RGEU Rostov na Donu | 2 |
3 | BC Dynamo Chelyabinsk | 2 |
4 | BC Khimki Moscow | 2 |
5 | BC Novosibirsk | 2 |
6 | BC Ufimets Ufa | 2 |
1 | Altajbasket Barnau | 2 |
2 | BC Khimki Moscow | 2 |
3 | MBA Moscow | 2 |
4 | Nizhny Novgorod | 2 |
5 | Runa Basket Moscow | 2 |
6 | Temp-Sumz Revda | 2 |
1 | BARS-RGEU Rostov na Donu | 1 |
2 | BC Dynamo Chelyabinsk | 1 |
3 | BC Novosibirsk | 1 |
4 | BC Samara | 1 |
5 | BC Ufimets Ufa | 1 |
6 | BK Tambov | 1 |
1 | BC Khimki Moscow | 2 |
2 | Nizhny Novgorod | 2 |
3 | Temp-Sumz Revda | 2 |
4 | Altajbasket Barnau | 1 |
5 | BC Novosibirsk | 1 |
6 | CSKA Moscou 2 | 1 |
1 | BC Khimki Moscow | 2 |
2 | Dinamo Vladivostok | 2 |
3 | Runa Basket Moscow | 2 |
4 | Altajbasket Barnau | 1 |
5 | BARS-RGEU Rostov na Donu | 1 |
6 | BC Dynamo Chelyabinsk | 1 |