All sports Site
All sports Site
Choice of a season :
30 August 2021 - 5 February 2022
27 August 2021 | |||
18h00 | TPS Turku (FIN) | 1 - 2 (0-0, 0-1, 1-1) | Fishtown Pinguins Bremerhaven (GER) |
18h05 | Växjö Lakers Hockey (SWE) | 2 - 1 (1-0, 1-0, 0-1) | Sparta Praha (CZE) |
29 August 2021 | |||
14h35 | Växjö Lakers Hockey (SWE) | 5 - 0 (3-0, 1-0, 1-0) | Fishtown Pinguins Bremerhaven (GER) |
18h00 | TPS Turku (FIN) | 2 - 3 ot (1-1, 0-1, 1-0, 0-0) | Sparta Praha (CZE) |
3 September 2021 | |||
19h30 | Fishtown Pinguins Bremerhaven (GER) | 3 - 0 (0-0, 0-0, 3-0) | TPS Turku (FIN) |
19h35 | Sparta Praha (CZE) | 2 - 1 ot (0-1, 1-0, 0-0, 1-0) | Växjö Lakers Hockey (SWE) |
5 September 2021 | |||
17h00 | Sparta Praha (CZE) | 3 - 2 (1-0, 1-1, 1-1) | TPS Turku (FIN) |
18h05 | Fishtown Pinguins Bremerhaven (GER) | 2 - 1 (1-0, 1-1, 0-0) | Växjö Lakers Hockey (SWE) |
5 October 2021 | |||
18h05 | TPS Turku (FIN) | 3 - 1 (1-1, 1-0, 1-0) | Växjö Lakers Hockey (SWE) |
6 October 2021 | |||
19h30 | Sparta Praha (CZE) | 5 - 2 (2-2, 1-0, 2-0) | Fishtown Pinguins Bremerhaven (GER) |
12 October 2021 | |||
18h05 | Växjö Lakers Hockey (SWE) | 4 - 2 (2-0, 1-0, 1-2) | TPS Turku (FIN) |
19h00 | Fishtown Pinguins Bremerhaven (GER) | 1 - 3 (0-0, 0-1, 1-2) | Sparta Praha (CZE) |
26 August 2021 | |||
17h00 | BK Mladá Boleslav (CZE) | 1 - 4 (0-3, 0-1, 1-0) | Frölunda HC Göteborg (SWE) |
19h45 | ZSC Lions Zürich (SWI) | 0 - 3 (0-0, 0-0, 0-3) | HIFK Helsinki (FIN) |
28 August 2021 | |||
16h00 | BK Mladá Boleslav (CZE) | 1 - 2 ot (1-0, 0-1, 0-0, 0-1) | HIFK Helsinki (FIN) |
20h05 | ZSC Lions Zürich (SWI) | 4 - 2 (1-2, 0-0, 3-0) | Frölunda HC Göteborg (SWE) |
2 September 2021 | |||
18h00 | HIFK Helsinki (FIN) | 0 - 2 (0-1, 0-0, 0-1) | ZSC Lions Zürich (SWI) |
18h05 | Frölunda HC Göteborg (SWE) | 4 - 3 (1-1, 1-1, 2-1) | BK Mladá Boleslav (CZE) |
4 September 2021 | |||
14h05 | Frölunda HC Göteborg (SWE) | 4 - 3 ot (0-1, 2-0, 1-2, 1-0) | ZSC Lions Zürich (SWI) |
18h00 | HIFK Helsinki (FIN) | 2 - 1 (0-0, 1-1, 1-0) | BK Mladá Boleslav (CZE) |
5 October 2021 | |||
17h00 | BK Mladá Boleslav (CZE) | 0 - 1 (0-0, 0-1, 0-0) | ZSC Lions Zürich (SWI) |
18h05 | HIFK Helsinki (FIN) | 2 - 3 (1-0, 0-1, 1-2) | Frölunda HC Göteborg (SWE) |
12 October 2021 | |||
18h05 | Frölunda HC Göteborg (SWE) | 4 - 1 (2-0, 0-0, 2-1) | HIFK Helsinki (FIN) |
19h45 | ZSC Lions Zürich (SWI) | 7 - 3 (3-3, 1-0, 3-0) | BK Mladá Boleslav (CZE) |
26 August 2021 | |||
18h00 | Lukko Rauma (FIN) | 2 - 3 ot (0-0, 1-0, 1-2, 0-1) | Lausanne (SWI) |
20h00 | Cardiff Devils (GBR) | 0 - 5 (0-3, 0-1, 0-1) | Adler Mannheim (GER) |
28 August 2021 | |||
18h00 | Lukko Rauma (FIN) | 5 - 1 (0-0, 2-0, 3-1) | Adler Mannheim (GER) |
20h00 | Cardiff Devils (GBR) | 4 - 1 (1-0, 1-1, 2-0) | Lausanne (SWI) |
2 September 2021 | |||
19h00 | Adler Mannheim (GER) | 7 - 2 (2-0, 3-1, 2-1) | Cardiff Devils (GBR) |
19h45 | Lausanne (SWI) | 0 - 3 (0-0, 0-1, 0-2) | Lukko Rauma (FIN) |
4 September 2021 | |||
20h00 | Adler Mannheim (GER) | 2 - 1 ot (0-1, 0-0, 1-0, 0-0) | Lukko Rauma (FIN) |
20h05 | Lausanne (SWI) | 2 - 0 (0-0, 1-0, 1-0) | Cardiff Devils (GBR) |
6 October 2021 | |||
18h00 | Lukko Rauma (FIN) | 5 - 2 (2-0, 2-2, 1-0) | Cardiff Devils (GBR) |
19h45 | Lausanne (SWI) | 2 - 5 (0-1, 2-2, 0-2) | Adler Mannheim (GER) |
13 October 2021 | |||
19h00 | Adler Mannheim (GER) | 1 - 3 (0-1, 0-1, 1-1) | Lausanne (SWI) |
20h00 | Cardiff Devils (GBR) | 3 - 6 (0-3, 2-2, 1-1) | Lukko Rauma (FIN) |
26 August 2021 | |||
18h05 | Rögle Angelholm BK (SWE) | 5 - 3 (1-0, 1-1, 3-2) | EV Zug (SWI) |
20h15 | SønderjyskE (DEN) | 1 - 5 (1-1, 0-1, 0-3) | EHC München (GER) |
28 August 2021 | |||
17h45 | SønderjyskE (DEN) | 0 - 10 (0-4, 0-3, 0-3) | EV Zug (SWI) |
19h05 | Rögle Angelholm BK (SWE) | 4 - 3 (2-1, 0-2, 2-0) | EHC München (GER) |
2 September 2021 | |||
19h00 | EHC München (GER) | 6 - 2 (2-1, 3-0, 1-1) | SønderjyskE (DEN) |
20h05 | EV Zug (SWI) | 1 - 2 ot (1-1, 0-0, 0-0, 0-1) | Rögle Angelholm BK (SWE) |
4 September 2021 | |||
17h00 | EV Zug (SWI) | 9 - 3 (1-0, 5-1, 3-2) | SønderjyskE (DEN) |
20h00 | EHC München (GER) | 2 - 1 (0-0, 2-0, 0-1) | Rögle Angelholm BK (SWE) |
5 October 2021 | |||
20h00 | EHC München (GER) | 3 - 4 (0-1, 2-1, 1-2) | EV Zug (SWI) |
20h35 | SønderjyskE (DEN) | 2 - 3 (1-2, 1-1, 0-0) | Rögle Angelholm BK (SWE) |
13 October 2021 | |||
18h05 | Rögle Angelholm BK (SWE) | 8 - 3 (0-0, 2-1, 6-2) | SønderjyskE (DEN) |
19h45 | EV Zug (SWI) | 1 - 6 (1-1, 0-2, 0-3) | EHC München (GER) |
27 August 2021 | |||
19h45 | Lugano (SWI) | 5 - 1 (1-1, 2-0, 2-0) | Skellefteå AIK (SWE) |
20h15 | EHC Eisbären Berlin (GER) | 1 - 6 (0-0, 0-5, 1-1) | Tappara Tampere (FIN) |
29 August 2021 | |||
17h05 | EHC Eisbären Berlin (GER) | 3 - 5 (1-0, 2-2, 0-3) | Skellefteå AIK (SWE) |
19h45 | Lugano (SWI) | 3 - 6 (0-0, 0-4, 3-2) | Tappara Tampere (FIN) |
3 September 2021 | |||
18h00 | Tappara Tampere (FIN) | 5 - 4 ot (1-0, 2-3, 1-1, 1-0) | EHC Eisbären Berlin (GER) |
18h05 | Skellefteå AIK (SWE) | 3 - 5 (0-2, 2-3, 1-0) | Lugano (SWI) |
5 September 2021 | |||
18h00 | Tappara Tampere (FIN) | 3 - 2 ot (1-0, 1-1, 0-1, 1-0) | Lugano (SWI) |
18h05 | Skellefteå AIK (SWE) | 5 - 3 (2-0, 1-3, 2-0) | EHC Eisbären Berlin (GER) |
5 October 2021 | |||
18h05 | Skellefteå AIK (SWE) | 6 - 1 (4-1, 2-0, 0-0) | Tappara Tampere (FIN) |
19h00 | EHC Eisbären Berlin (GER) | 6 - 3 (2-1, 3-1, 1-1) | Lugano (SWI) |
12 October 2021 | |||
18h05 | Tappara Tampere (FIN) | 4 - 2 (1-2, 1-0, 2-0) | Skellefteå AIK (SWE) |
13 October 2021 | |||
19h45 | Lugano (SWI) | 2 - 4 (0-1, 2-1, 0-2) | EHC Eisbären Berlin (GER) |
27 August 2021 | |||
19h05 | Leksands IF (SWE) | 5 - 3 (0-2, 2-1, 3-0) | HC Slovan Bratislava (SVK) |
19h45 | Fribourg-Gottéron (SWI) | 6 - 2 (2-1, 2-1, 2-0) | HC Ocelári Trinec (CZE) |
29 August 2021 | |||
17h45 | Fribourg-Gottéron (SWI) | 5 - 2 (3-0, 1-2, 1-0) | HC Slovan Bratislava (SVK) |
18h05 | Leksands IF (SWE) | 3 - 2 (0-1, 2-0, 1-1) | HC Ocelári Trinec (CZE) |
2 September 2021 | |||
17h00 | HC Ocelári Trinec (CZE) | 3 - 4 (3-0, 0-3, 0-1) | Fribourg-Gottéron (SWI) |
19h30 | HC Slovan Bratislava (SVK) | 2 - 4 (0-2, 1-0, 1-2) | Leksands IF (SWE) |
4 September 2021 | |||
15h00 | HC Ocelári Trinec (CZE) | 1 - 3 (0-0, 0-1, 1-2) | Leksands IF (SWE) |
17h30 | HC Slovan Bratislava (SVK) | 0 - 2 (0-0, 0-1, 0-1) | Fribourg-Gottéron (SWI) |
5 October 2021 | |||
18h05 | Leksands IF (SWE) | 2 - 5 (2-0, 0-3, 0-2) | Fribourg-Gottéron (SWI) |
6 October 2021 | |||
17h00 | HC Ocelári Trinec (CZE) | 3 - 0 (0-0, 1-0, 2-0) | HC Slovan Bratislava (SVK) |
12 October 2021 | |||
19h45 | Fribourg-Gottéron (SWI) | 3 - 0 (2-0, 1-0, 0-0) | Leksands IF (SWE) |
13 October 2021 | |||
18h00 | HC Slovan Bratislava (SVK) | 1 - 4 (0-0, 1-3, 0-1) | HC Ocelári Trinec (CZE) |
7 December 2021 | |||
18h00 | Sparta Praha (CZE) | 2 - 5 (1-1, 1-3, 0-1) | Rögle Angelholm BK (SWE) |
18h00 | Lukko Rauma (FIN) | 2 - 2 (0-0, 2-0, 0-2) | EHC München (GER) |
18h00 | Tappara Tampere (FIN) | 3 - 3 (2-0, 1-2, 0-1) | Rouen HE (FRA) |
19h00 | Leksands IF (SWE) | 2 - 5 (2-2, 0-0, 0-3) | Frölunda HC Göteborg (SWE) |
14 December 2021 | |||
19h00 | Rögle Angelholm BK (SWE) | 1 - 3 (0-0, 0-0, 1-3) | Sparta Praha (CZE) |
19h00 | Frölunda HC Göteborg (SWE) | 3 - 3 (1-1, 1-1, 1-1) | Leksands IF (SWE) |
19h30 | Rouen HE (FRA) | 0 - 4 (0-0, 0-2, 0-2) | Tappara Tampere (FIN) |
20h15 | EHC München (GER) | 2 - 1 ot (0-0, 1-1, 0-0, 1-0) | Lukko Rauma (FIN) |
4 January 2022 | |||
19h00 | Rögle Angelholm BK (SWE) | 5 - 3 (0-1, 2-0, 3-2) | Frölunda HC Göteborg (SWE) |
11 January 2022 | |||
19h00 | Frölunda HC Göteborg (SWE) | 1 - 3 (0-1, 0-1, 1-1) | Rögle Angelholm BK (SWE) |
25 January 2022 | |||
20h30 | EHC München (GER) | Cancelled | Tappara Tampere (FIN) |
1 February 2022 | |||
18h00 | Tappara Tampere (FIN) | 3 - 0 (1-0, 0-0, 2-0) | EHC München (GER) |
1 March 2022 | |||
19h00 in Ängelholm | Rögle Angelholm BK (SWE) | 2 - 1 (1-0, 1-0, 0-1) | Tappara Tampere (FIN) |
1 | Rögle Angelholm BK (S. | 11 |
2 | EHC München (GER) | 8 |
3 | Frölunda HC Göte. | 8 |
4 | Tappara Tampere (FIN) | 8 |
5 | EC KAC Klagenfurt (AUT) | 7 |
6 | Sparta Praha (CZE) | 7 |
1 | Tappara Tampere (FIN) | 2 |
2 | EHC München (GER) | 1 |
3 | Frölunda HC Göte. | 1 |
4 | Leksands IF (SWE) | 1 |
5 | Lukko Rauma (FIN) | 1 |
6 | Rouen HE (FRA) | 1 |
1 | BK Mladá Boleslav (. | 6 |
2 | HC Slovan Bratislava (SVK) | 6 |
3 | SønderjyskE (DEN) | 6 |
4 | Cardiff Devils (GBR) | 5 |
5 | Frisk-Asker Tigers (NOR) | 5 |
6 | Leksands IF (SWE) | 5 |