All sports Site
All sports Site
Choice of a season :
Czech Republic - 27 September 2014
1 | Michael Boros (CZE) | Cez Cyklo Team Tábor | 1:00:35 |
2 | Jakub Skala (CZE) | Cez Cyklo Team Tábor | |
3 | Adam Toupalik (CZE) | Bkcp-Powerplus Cycling Team | 01:17 |
4 | Ondrej Bambula (CZE) | Cez Cyklo Team Tábor | 01:55 |
5 | Vladimir Kyzivat (CZE) | Johnson Controls Aš Ml. Bol. | 02:17 |
6 | Matej Lasak (CZE) | Max Cursor | 02:28 |
7 | Lubomir Petrus (CZE) | Bkcp-Powerplus Cycling Team | 02:59 |
8 | Martin Haring (SVK) | CK Banská Bystrica | 03:21 |
9 | Ondrej Glajza (SVK) | Stevens Znojmo | 04:04 |
10 | Emil Hekele (CZE) | Stevens Bikes – Emilio Sport | 04:17 |
11 | Pavel Skalický (CZE) | Remerx-Merida Team Kolin | 04:44 |
12 | Karel Svrcina (CZE) | KC Hlinsko | 04:56 |
13 | Michal Malik (CZE) | Nilfisk Alto Pro Cycling | 05:30 |
14 | Tomas Paprstka (CZE) | Remerx-Merida Team Kolin | 05:42 |
15 | Vaclav Metlicka (SVK) | Johnson Controls Aš Ml. Bol. | 05:56 |
16 | Bretislav Rohel (CZE) | KC Hlinsko | 06:22 |
17 | Lukas Batora (SVK) | CK Banská Bystrica | 06:46 |
18 | Jaroslav Chalas (SVK) | Pšk Reprogas | +1 Lap |
19 | Michael Kubín (CZE) | Cyklovape Stevens Racing Team | |
20 | Jan Svoboda (CZE) | Yogi Racing Ostrava | |
21 | Joachim Parbo (DEN) | Hammel Cykle Klub | +2 Laps |
22 | Michael Kukrle (CZE) | TJ Favorit Brno | +4 Laps |
23 | Petr Hampl (CZE) | TJ Favorit Brno | |
24 | Stanislav Bambula (CZE) | Cez Cyklo Team Tábor | |
25 | Viktor Klos (CZE) | SK Bagbike | |
26 | Filip Kubín (CZE) | CS Specialized Junior Mtb Team | |
27 | Václav Prejda (CZE) | SK Jirí Team Ostrava | |
28 | Michal Benda (CZE) | TJ Sokol Plavy-Cyklo Benda | |
29 | Michal Bednár (CZE) | Cez Cyklo Team Tábor | +5 Laps |
30 | Daniel Janata (CZE) | Johnson Controls Aš Ml. Bol. | |
31 | Rico Seidel (GER) | Radteamseidel Luckenwalde | |
32 | Tomás Jakl (CZE) | SK Jirí Team Ostrava | |
33 | Tomás Havelka (CZE) | TJ Lokomotiva Beroun | +6 Laps |
34 | Jakub Rydval (CZE) | ZP Cykloservis Cycling Team | |
35 | Václav Svatos (CZE) | TJ Sokol Holé Vrchy | |
36 | David Kníze (CZE) | Prodoli Racing Team | |
37 | Martin Pliml (CZE) | TJ Lokomotiva Beroun | |
38 | Zbynek Holubovský (CZE) | Galaxy Cyklošvec | +7 Laps |
39 | Adrian Sírek (CZE) | KC Kooperativa SG Jablonec | |
40 | Marek Sedlacek (CZE) | SK Jirí Team Ostrava | |
41 | Jirí Slégl (CZE) | Cyklovape Stevens Racing Team | |
42 | Jaroslav Strakos (CZE) | Bikesport Team Mohelnice | |
43 | Jan Grygera (CZE) | Maloch Racing Team | |
44 | Radek Krummer (CZE) | Cube - Cyklosport Rik S.r.o. | |
45 | David Suchý (CZE) | Cube - Cyklosport Rik S.r.o. | |
46 | Jirí Keisler (CZE) | SK Jirí Team Ostrava | |
47 | Jakub Jílek (CZE) | KC Hlinsko |