All sports Site
All sports Site
Choice of a season :
11 October 2019 - 20 October 2019
Vac NKSE (HUN) | 56 - 45 | Hypo Niederosterreich (AUT) | ||
12/10/2019 - 15h00 | Vac NKSE (HUN) | 26 - 22 | Hypo Niederosterreich (AUT) | |
19/10/2019 - 18h00 | Hypo Niederosterreich (AUT) | 23 - 30 | Vac NKSE (HUN) |
ES Besançon Féminin (FRA) | 60 - 56 | Fredrikstad BK (NOR) | ||
13/10/2019 - 17h00 | ES Besançon Féminin (FRA) | 29 - 27 | Fredrikstad BK (NOR) | |
20/10/2019 - 17h00 | Fredrikstad BK (NOR) | 29 - 31 | ES Besançon Féminin (FRA) |
CSM Corona Brasov (ROM) | 67 - 63 | Bera Bera San-Sebastian (SPA) | ||
12/10/2019 - 17h00 | CSM Corona Brasov (ROM) | 35 - 30 | Bera Bera San-Sebastian (SPA) | |
19/10/2019 - 17h00 | Bera Bera San-Sebastian (SPA) | 33 - 32 | CSM Corona Brasov (ROM) |
H65 Höörs HK (SWE) | 55 - 59 | Kuban Krasnodar (RUS) | ||
12/10/2019 - 16h00 | H65 Höörs HK (SWE) | 28 - 26 | Kuban Krasnodar (RUS) | |
19/10/2019 - 15h00 | Kuban Krasnodar (RUS) | 33 - 27 | H65 Höörs HK (SWE) |
Ikast Handbold (DEN) | 54 - 46 | HC Gomel (BLR) | ||
18/10/2019 - 18h00 | Ikast Handbold (DEN) | 33 - 21 | HC Gomel (BLR) | |
19/10/2019 - 18h00 | HC Gomel (BLR) | 25 - 21 | Ikast Handbold (DEN) |
CS Magura Cisnadie (ROM) | 45 - 42 | SC Galytchanka Lviv (UKR) | ||
12/10/2019 - 17h00 | CS Magura Cisnadie (ROM) | 31 - 23 | SC Galytchanka Lviv (UKR) | |
19/10/2019 - 17h00 | SC Galytchanka Lviv (UKR) | 19 - 14 | CS Magura Cisnadie (ROM) |
Iuventa Michalovce (SVK) | 44 - 48 | OGC Nice Côte d'Azur HB (FRA) | ||
12/10/2019 - 17h30 | Iuventa Michalovce (SVK) | 21 - 23 | OGC Nice Côte d'Azur HB (FRA) | |
20/10/2019 - 17h00 | OGC Nice Côte d'Azur HB (FRA) | 25 - 23 | Iuventa Michalovce (SVK) |
PAOK Thessaloniki (GRE) | 44 - 49 | ZORK Jagodina (SCG) | ||
13/10/2019 - 17h00 | PAOK Thessaloniki (GRE) | 25 - 23 | ZORK Jagodina (SCG) | |
19/10/2019 - 19h00 | ZORK Jagodina (SCG) | 26 - 19 | PAOK Thessaloniki (GRE) |
HV Quintus Poeldijk (NED) | 39 - 66 | Les Neptunes de Nantes (FRA) | ||
19/10/2019 - 18h00 | HV Quintus Poeldijk (NED) | 21 - 30 | Les Neptunes de Nantes (FRA) | |
20/10/2019 - 18h00 | Les Neptunes de Nantes (FRA) | 36 - 18 | HV Quintus Poeldijk (NED) |
DHC Slavia Praha (CZE) | 39 - 72 | Odense Håndbold (DEN) | ||
11/10/2019 - 18h30 | DHC Slavia Praha (CZE) | 25 - 34 | Odense Håndbold (DEN) | |
12/10/2019 - 17h00 | Odense Håndbold (DEN) | 38 - 14 | DHC Slavia Praha (CZE) |
Tertnes Bergen (NOR) | 57 - 46 | SCM Craiova (ROM) | ||
19/10/2019 - 17h00 | Tertnes Bergen (NOR) | 24 - 26 | SCM Craiova (ROM) | |
20/10/2019 - 17h00 | SCM Craiova (ROM) | 20 - 33 | Tertnes Bergen (NOR) |
Thüringer HC Erfürt (GER) | 58 - 49 | Byåsen Trondheim (NOR) | ||
13/10/2019 - 14h00 | Thüringer HC Erfürt (GER) | 29 - 25 | Byåsen Trondheim (NOR) | |
20/10/2019 - 18h00 | Byåsen Trondheim (NOR) | 24 - 29 | Thüringer HC Erfürt (GER) |
Zaglebie Lubin (POL) | 42 - 65 | Storhamar Handball Elite (NOR) | ||
13/10/2019 - 18h30 | Zaglebie Lubin (POL) | 22 - 38 | Storhamar Handball Elite (NOR) | |
20/10/2019 - 18h00 | Storhamar Handball Elite (NOR) | 27 - 20 | Zaglebie Lubin (POL) |
Debreceni VSC (HUN) | 69 - 57 | TSV Bayer 04 Leverkusen (GER) | ||
12/10/2019 - 19h00 | Debreceni VSC (HUN) | 35 - 26 | TSV Bayer 04 Leverkusen (GER) | |
20/10/2019 - 16h00 | TSV Bayer 04 Leverkusen (GER) | 31 - 34 | Debreceni VSC (HUN) |
TuS Metzingen (GER) | 53 - 56 | FC Copenhagen Handball (DEN) | ||
12/10/2019 - 19h30 | TuS Metzingen (GER) | 30 - 22 | FC Copenhagen Handball (DEN) | |
20/10/2019 - 14h00 | FC Copenhagen Handball (DEN) | 34 - 23 | TuS Metzingen (GER) |
Buxtehuder SV (GER) | 40 - 53 | Astrakhanochka Astrakhan (RUS) | ||
13/10/2019 - 15h00 | Buxtehuder SV (GER) | 25 - 30 | Astrakhanochka Astrakhan (RUS) | |
19/10/2019 - 16h00 | Astrakhanochka Astrakhan (RUS) | 23 - 15 | Buxtehuder SV (GER) |
Zvezda Zvenigorod (RUS) | 53 - 44 | Skuru Nacka (SWE) | ||
13/10/2019 - 16h00 | Zvezda Zvenigorod (RUS) | 29 - 22 | Skuru Nacka (SWE) | |
20/10/2019 - 16h00 | Skuru Nacka (SWE) | 22 - 24 | Zvezda Zvenigorod (RUS) |