All sports Site
All sports Site
Choice of a season :
Russia
27 March 2013 | |||
13h00 | Lokomotiv Novosibirsk (RUS) | 3 - 0 | Yaroslavich Yaroslavl (RUS) |
13h30 | Fakel Novy Urengoi (RUS) | 3 - 1 | Shakhtar Soligorsk (BLR) |
14h00 | Lokomotiv Kharkiv (UKR) | 1 - 3 | Iskra Odintsovo (RUS) |
14h00 | Grozny Grozno (RUS) | 2 - 3 | Kuzbass Kumerovo (RUS) |
14h00 | Ural Ufa (RUS) | 3 - 0 | Gazprom-Ugra Surgut (RUS) |
16h00 | VC Dynamo Moscou (RUS) | 3 - 1 | Dynamo Krasnodar (RUS) |
16h00 | ASK Nizhny Novgorod (RUS) | 3 - 0 | Prikamie Perm (RUS) |
16h00 | Belogorie Belgorod (RUS) | 3 - 2 | Zenit Kazan (RUS) |
2 April 2013 | |||
14h00 | Ural Ufa (RUS) | 3 - 0 | Lokomotiv Kharkiv (UKR) |
16h00 | Iskra Odintsovo (RUS) | 1 - 3 | Gazprom-Ugra Surgut (RUS) |
16h00 | Belogorie Belgorod (RUS) | 3 - 0 | VC Dynamo Moscou (RUS) |
16h30 | Dynamo Krasnodar (RUS) | 1 - 3 | Kuzbass Kumerovo (RUS) |
5 April 2013 | |||
13h00 | Kuzbass Kumerovo (RUS) | 3 - 2 | Dynamo Krasnodar (RUS) |
14h00 | Gazprom-Ugra Surgut (RUS) | 3 - 0 | Iskra Odintsovo (RUS) |
15h00 | Lokomotiv Kharkiv (UKR) | 1 - 3 | Ural Ufa (RUS) |
16h00 | VC Dynamo Moscou (RUS) | 1 - 3 | Belogorie Belgorod (RUS) |
13 April 2013 | |||
10h00 | Lokomotiv Novosibirsk (RUS) | 3 - 1 | Belogorie Belgorod (RUS) |
14h00 | Zenit Kazan (RUS) | 3 - 0 | Kuzbass Kumerovo (RUS) |
14h00 | Fakel Novy Urengoi (RUS) | 3 - 1 | Ural Ufa (RUS) |
16h00 | ASK Nizhny Novgorod (RUS) | 3 - 0 | Gazprom-Ugra Surgut (RUS) |
14 April 2013 | |||
10h00 | Lokomotiv Novosibirsk (RUS) | 3 - 0 | Belogorie Belgorod (RUS) |
13h00 | Fakel Novy Urengoi (RUS) | 1 - 3 | Ural Ufa (RUS) |
14h00 | ASK Nizhny Novgorod (RUS) | 3 - 0 | Gazprom-Ugra Surgut (RUS) |
14h00 | Zenit Kazan (RUS) | 3 - 0 | Kuzbass Kumerovo (RUS) |
17 April 2013 | |||
Gazprom-Ugra Surgut (RUS) | 1 - 3 | ASK Nizhny Novgorod (RUS) | |
Kuzbass Kumerovo (RUS) | 3 - 1 | Zenit Kazan (RUS) | |
Belogorie Belgorod (RUS) | 3 - 0 | Lokomotiv Novosibirsk (RUS) | |
Ural Ufa (RUS) | 3 - 1 | Fakel Novy Urengoi (RUS) | |
18 April 2013 | |||
Kuzbass Kumerovo (RUS) | 0 - 3 | Zenit Kazan (RUS) | |
Belogorie Belgorod (RUS) | 3 - 1 | Lokomotiv Novosibirsk (RUS) | |
Ural Ufa (RUS) | 3 - 2 | Fakel Novy Urengoi (RUS) | |
21 April 2013 | |||
10h00 | Lokomotiv Novosibirsk (RUS) | 0 - 3 | Belogorie Belgorod (RUS) |
25 April 2013 | |||
13h00 | Lokomotiv Novosibirsk (RUS) | 3 - 0 | Kuzbass Kumerovo (RUS) |
13h00 | Fakel Novy Urengoi (RUS) | 3 - 0 | Gazprom-Ugra Surgut (RUS) |
26 April 2013 | |||
13h00 | Lokomotiv Novosibirsk (RUS) | 3 - 0 | Kuzbass Kumerovo (RUS) |
13h30 | Fakel Novy Urengoi (RUS) | 3 - 0 | Gazprom-Ugra Surgut (RUS) |
29 April 2013 | |||
Gazprom-Ugra Surgut (RUS) | 1 - 3 | Fakel Novy Urengoi (RUS) | |
Kuzbass Kumerovo (RUS) | 3 - 2 | Lokomotiv Novosibirsk (RUS) | |
30 April 2013 | |||
Kuzbass Kumerovo (RUS) | 1 - 3 | Lokomotiv Novosibirsk (RUS) |
25 April 2013 | |||
16h00 | Zenit Kazan (RUS) | 2 - 3 | Belogorie Belgorod (RUS) |
16h00 | ASK Nizhny Novgorod (RUS) | 3 - 0 | Ural Ufa (RUS) |
26 April 2013 | |||
16h00 | ASK Nizhny Novgorod (RUS) | 1 - 3 | Ural Ufa (RUS) |
16h00 | Zenit Kazan (RUS) | 3 - 2 | Belogorie Belgorod (RUS) |
29 April 2013 | |||
14h00 | Ural Ufa (RUS) | 3 - 1 | ASK Nizhny Novgorod (RUS) |
16h00 | Belogorie Belgorod (RUS) | 3 - 1 | Zenit Kazan (RUS) |
30 April 2013 | |||
Ural Ufa (RUS) | 3 - 0 | ASK Nizhny Novgorod (RUS) | |
Belogorie Belgorod (RUS) | 3 - 1 | Zenit Kazan (RUS) |
7 May 2013 | |||
13h00 | Lokomotiv Novosibirsk (RUS) | 3 - 1 | Fakel Novy Urengoi (RUS) |
8 May 2013 | |||
13h00 | Fakel Novy Urengoi (RUS) | 1 - 3 | Lokomotiv Novosibirsk (RUS) |
7 May 2013 | |||
14h00 | Zenit Kazan (RUS) | 3 - 0 | ASK Nizhny Novgorod (RUS) |
10 May 2013 | |||
14h00 | ASK Nizhny Novgorod (RUS) | 0 - 3 | Zenit Kazan (RUS) |
7 May 2013 | |||
14h00 | Ural Ufa (RUS) | 2 - 3 | Belogorie Belgorod (RUS) |
8 May 2013 | |||
14h00 | Ural Ufa (RUS) | 2 - 3 | Belogorie Belgorod (RUS) |
11 May 2013 | |||
15h00 | Belogorie Belgorod (RUS) | 3 - 0 | Ural Ufa (RUS) |
1 | Belogorie Belgorod | 26 |
2 | Zenit Kazan | 25 |
3 | Ural Ufa | 24 |
4 | Lokomotiv Novosibirsk | 22 |
5 | ASK Nizhny Novgorod | 21 |
6 | Fakel Novy Urengoi | 16 |
1 | Kuzbass Kumerovo | 19 |
2 | Yaroslavich Yaroslavl | 19 |
3 | Grozny Grozno | 17 |
4 | Prikamie Perm | 17 |
5 | Gazprom-Ugra Surgut | 16 |
6 | Lokomotiv Kharkiv | 16 |
1 | Zenit Kazan | 15 |
2 | ASK Nizhny Novgorod | 14 |
3 | Belogorie Belgorod | 14 |
4 | Ural Ufa | 14 |
5 | Lokomotiv Novosibirsk | 12 |
6 | Fakel Novy Urengoi | 11 |
1 | Grozny Grozno | 10 |
2 | Yaroslavich Yaroslavl | 9 |
3 | Kuzbass Kumerovo | 8 |
4 | Prikamie Perm | 7 |
5 | Shakhtar Soligorsk | 7 |
6 | Gazprom-Ugra Surgut | 6 |
1 | Belogorie Belgorod | 12 |
2 | Lokomotiv Novosibirsk | 10 |
3 | Ural Ufa | 10 |
4 | Zenit Kazan | 10 |
5 | ASK Nizhny Novgorod | 7 |
6 | Dynamo Krasnodar | 6 |
1 | Kuzbass Kumerovo | 11 |
2 | Fakel Novy Urengoi | 10 |
3 | Gazprom-Ugra Surgut | 10 |
4 | Lokomotiv Kharkiv | 10 |
5 | Prikamie Perm | 10 |
6 | Yaroslavich Yaroslavl | 10 |