All sports Site
All sports Site
Choice of a season :
13 September 2003 | |||
16h00 | MKS Lublin (POL) | 29 - 25 | BNTU BelAZ Minsk Region (BLR) |
17h00 | Anagennisi Artas (GRE) | 25 - 20 | Westfriesland SEW Nibbixwoud (NED) |
18h00 | LC Bruhl Saint-Gallen (SWI) | 18 - 42 | PV Koprivnica (CRO) |
18h00 | Madeira Andebol SAD (POR) | 25 - 29 | DJK / MJC Trier (GER) |
18h00 | Iuventa Michalovce (SVK) | 30 - 30 | CS Rapid Bucharest (ROM) |
14 September 2003 | |||
16h00 | BNTU BelAZ Minsk Region (BLR) | 22 - 27 | MKS Lublin (POL) |
18h00 | PV Koprivnica (CRO) | 33 - 22 | LC Bruhl Saint-Gallen (SWI) |
20 September 2003 | |||
18h00 | Westfriesland SEW Nibbixwoud (NED) | 24 - 23 | Anagennisi Artas (GRE) |
19h30 | DJK / MJC Trier (GER) | 27 - 25 | Madeira Andebol SAD (POR) |
21 September 2003 | |||
18h00 | CS Rapid Bucharest (ROM) | 33 - 23 | Iuventa Michalovce (SVK) |
10 October 2003 | |||
20h15 | Hypo Niederosterreich (AUT) | 22 - 22 | Nordstrand Oslo (NOR) |
11 October 2003 | |||
19h00 | Mar Sagunto Valencia (SPA) | 32 - 24 | CS Rapid Bucharest (ROM) |
19h30 | RK Piran (SLO) | 26 - 31 | DJK / MJC Trier (GER) |
12 October 2003 | |||
12h00 | DJK / MJC Trier (GER) | 37 - 30 | RK Piran (SLO) |
15h00 | Dinamo Volgograd (RUS) | 21 - 16 | Naisa Nis (SCG) |
16h30 | Ikast Handbold (DEN) | 44 - 32 | PV Koprivnica (CRO) |
18h00 | ES Besançon Féminin (FRA) | 27 - 23 | HC Motor Zaporozhye (UKR) |
18h00 | FTC R-C-H Budapest (HUN) | 38 - 24 | Anagennisi Artas (GRE) |
18 October 2003 | |||
11h00 | HC Motor Zaporozhye (UKR) | 27 - 21 | ES Besançon Féminin (FRA) |
17h00 | Anagennisi Artas (GRE) | 30 - 25 | FTC R-C-H Budapest (HUN) |
18h00 | PV Koprivnica (CRO) | 21 - 26 | Ikast Handbold (DEN) |
19h00 | Nordstrand Oslo (NOR) | 21 - 25 | Hypo Niederosterreich (AUT) |
20h00 | Eurostandard GJ.P. Skopje (MKD) | 23 - 25 | MKS Lublin (POL) |
19 October 2003 | |||
18h00 | CS Rapid Bucharest (ROM) | 26 - 22 | Mar Sagunto Valencia (SPA) |
18h30 | Naisa Nis (SCG) | 27 - 20 | Dinamo Volgograd (RUS) |
19h00 | MKS Lublin (POL) | 25 - 26 | Eurostandard GJ.P. Skopje (MKD) |
3 January 2004 | |||
19h00 | Mar Sagunto Valencia (SPA) | 24 - 33 | Lada Togliatti (RUS) |
6 January 2004 | |||
18h30 | DJK / MJC Trier (GER) | 24 - 24 | Dunaferr NK Dunaujvaros (HUN) |
10 January 2004 | |||
15h00 | Lada Togliatti (RUS) | 31 - 24 | DJK / MJC Trier (GER) |
11 January 2004 | |||
18h00 | Dunaferr NK Dunaujvaros (HUN) | 26 - 23 | Mar Sagunto Valencia (SPA) |
17 January 2004 | |||
15h00 | Lada Togliatti (RUS) | 21 - 22 | Dunaferr NK Dunaujvaros (HUN) |
15h00 | DJK / MJC Trier (GER) | 28 - 24 | Mar Sagunto Valencia (SPA) |
7 February 2004 | |||
15h00 | DJK / MJC Trier (GER) | 23 - 32 | Lada Togliatti (RUS) |
16h30 | Mar Sagunto Valencia (SPA) | 28 - 27 | Dunaferr NK Dunaujvaros (HUN) |
14 February 2004 | |||
15h00 | Lada Togliatti (RUS) | 29 - 26 | Mar Sagunto Valencia (SPA) |
15 February 2004 | |||
18h00 | Dunaferr NK Dunaujvaros (HUN) | 30 - 22 | DJK / MJC Trier (GER) |
21 February 2004 | |||
16h30 | Mar Sagunto Valencia (SPA) | 35 - 20 | DJK / MJC Trier (GER) |
18h00 | Dunaferr NK Dunaujvaros (HUN) | 29 - 28 | Lada Togliatti (RUS) |
4 January 2004 | |||
11h00 | HC Motor Zaporozhye (UKR) | 26 - 33 | RK Krim Ljubljana (SLO) |
16h30 | Ikast Handbold (DEN) | 30 - 22 | Buducnost Podgorica (MNE) |
10 January 2004 | |||
17h30 | RK Krim Ljubljana (SLO) | 24 - 27 | Ikast Handbold (DEN) |
11 January 2004 | |||
19h00 | Buducnost Podgorica (MNE) | 27 - 25 | HC Motor Zaporozhye (UKR) |
18 January 2004 | |||
11h00 | HC Motor Zaporozhye (UKR) | 29 - 26 | Ikast Handbold (DEN) |
19h00 | Buducnost Podgorica (MNE) | 26 - 24 | RK Krim Ljubljana (SLO) |
8 February 2004 | |||
11h00 | HC Motor Zaporozhye (UKR) | 26 - 28 | Buducnost Podgorica (MNE) |
16h30 | Ikast Handbold (DEN) | 24 - 28 | RK Krim Ljubljana (SLO) |
14 February 2004 | |||
17h30 | RK Krim Ljubljana (SLO) | 34 - 22 | HC Motor Zaporozhye (UKR) |
15 February 2004 | |||
18h30 | Buducnost Podgorica (MNE) | 31 - 19 | Ikast Handbold (DEN) |
21 February 2004 | |||
17h30 | RK Krim Ljubljana (SLO) | 35 - 25 | Buducnost Podgorica (MNE) |
22 February 2004 | |||
16h30 | Ikast Handbold (DEN) | 36 - 25 | HC Motor Zaporozhye (UKR) |
3 January 2004 | |||
20h00 | Hypo Niederosterreich (AUT) | 25 - 23 | WHC Gjorche Petrov Skopje (MKD) |
4 January 2004 | |||
18h30 | Naisa Nis (SCG) | 28 - 32 | Slagelse FH (DEN) |
10 January 2004 | |||
16h15 | Slagelse FH (DEN) | 38 - 26 | Hypo Niederosterreich (AUT) |
19h30 | WHC Gjorche Petrov Skopje (MKD) | 29 - 23 | Naisa Nis (SCG) |
16 January 2004 | |||
20h00 | Slagelse FH (DEN) | 29 - 27 | WHC Gjorche Petrov Skopje (MKD) |
20h15 | Hypo Niederosterreich (AUT) | 28 - 23 | Naisa Nis (SCG) |
8 February 2004 | |||
18h30 | Naisa Nis (SCG) | 29 - 31 | WHC Gjorche Petrov Skopje (MKD) |
9 February 2004 | |||
20h15 | Hypo Niederosterreich (AUT) | 27 - 29 | Slagelse FH (DEN) |
14 February 2004 | |||
16h15 | Slagelse FH (DEN) | 31 - 25 | Naisa Nis (SCG) |
15 February 2004 | |||
19h30 | WHC Gjorche Petrov Skopje (MKD) | 25 - 23 | Hypo Niederosterreich (AUT) |
21 February 2004 | |||
18h00 | WHC Gjorche Petrov Skopje (MKD) | 19 - 19 | Slagelse FH (DEN) |
22 February 2004 | |||
18h30 | Naisa Nis (SCG) | 28 - 30 | Hypo Niederosterreich (AUT) |
3 January 2004 | |||
18h00 | FTC R-C-H Budapest (HUN) | 30 - 26 | Elda Prestigio Alicante (SPA) |
4 January 2004 | |||
16h30 | MKS Lublin (POL) | 25 - 32 | Larvik HK (NOR) |
10 January 2004 | |||
16h30 | Elda Prestigio Alicante (SPA) | 31 - 20 | MKS Lublin (POL) |
11 January 2004 | |||
16h15 | Larvik HK (NOR) | 29 - 22 | FTC R-C-H Budapest (HUN) |
17 January 2004 | |||
18h00 | FTC R-C-H Budapest (HUN) | 32 - 24 | MKS Lublin (POL) |
18 January 2004 | |||
16h15 | Larvik HK (NOR) | 38 - 23 | Elda Prestigio Alicante (SPA) |
7 February 2004 | |||
18h00 | FTC R-C-H Budapest (HUN) | 29 - 26 | Larvik HK (NOR) |
8 February 2004 | |||
16h30 | MKS Lublin (POL) | 33 - 30 | Elda Prestigio Alicante (SPA) |
14 February 2004 | |||
16h30 | Elda Prestigio Alicante (SPA) | 29 - 24 | FTC R-C-H Budapest (HUN) |
15 February 2004 | |||
16h15 | Larvik HK (NOR) | 33 - 26 | MKS Lublin (POL) |
21 February 2004 | |||
18h30 | Elda Prestigio Alicante (SPA) | 25 - 25 | Larvik HK (NOR) |
22 February 2004 | |||
16h30 | MKS Lublin (POL) | 27 - 28 | FTC R-C-H Budapest (HUN) |
12 March 2004 | |||
19h00 | WHC Gjorche Petrov Skopje (MKD) | 25 - 22 | Larvik HK (NOR) |
13 March 2004 | |||
15h00 | Lada Togliatti (RUS) | 24 - 21 | RK Krim Ljubljana (SLO) |
14 March 2004 | |||
14h30 | FTC R-C-H Budapest (HUN) | 30 - 28 | Slagelse FH (DEN) |
18h30 | Buducnost Podgorica (MNE) | 26 - 31 | Dunaferr NK Dunaujvaros (HUN) |
20 March 2004 | |||
18h00 | Dunaferr NK Dunaujvaros (HUN) | 29 - 24 | Buducnost Podgorica (MNE) |
21 March 2004 | |||
12h00 | Slagelse FH (DEN) | 32 - 25 | FTC R-C-H Budapest (HUN) |
16h15 | Larvik HK (NOR) | 33 - 27 | WHC Gjorche Petrov Skopje (MKD) |
18h30 | RK Krim Ljubljana (SLO) | 29 - 25 | Lada Togliatti (RUS) |
17 April 2004 | |||
19h15 | Larvik HK (NOR) | 30 - 33 | RK Krim Ljubljana (SLO) |
18 April 2004 | |||
18h00 | Dunaferr NK Dunaujvaros (HUN) | 34 - 29 | Slagelse FH (DEN) |
24 April 2004 | |||
18h15 | RK Krim Ljubljana (SLO) | 27 - 19 | Larvik HK (NOR) |
25 April 2004 | |||
16h15 | Slagelse FH (DEN) | 32 - 22 | Dunaferr NK Dunaujvaros (HUN) |
15 May 2004 | |||
19h20 | Slagelse FH (DEN) | 25 - 24 | RK Krim Ljubljana (SLO) |
22 May 2004 | |||
19h45 | RK Krim Ljubljana (SLO) | 32 - 36 | Slagelse FH (DEN) |
1 | Slagelse FH (DEN) | 9 |
2 | Dunaferr NK Dunaujvaros (H. | 7 |
3 | RK Krim Ljubljana (SLO) | 7 |
4 | FTC R-C-H Budapest (HUN) | 6 |
5 | DJK / MJC Trier (GER) | 5 |
6 | Ikast Handbold (DEN) | 5 |
1 | CS Rapid Bucharest (ROM) | 1 |
2 | DJK / MJC Trier (GER) | 1 |
3 | Dunaferr NK Dunaujvaros (H. | 1 |
4 | Elda Prestigio Alicante (S. | 1 |
5 | Hypo Niederosterreich (AUT. | 1 |
6 | Iuventa Michalovce (SVK) | 1 |
1 | Naisa Nis (SCG) | 7 |
2 | HC Motor Zaporozhye (UKR) | 6 |
3 | MKS Lublin (POL) | 6 |
4 | Mar Sagunto Valencia (SPA) | 5 |
5 | RK Krim Ljubljana (SLO) | 5 |
6 | Buducnost Podgorica (MNE) | 4 |