All sports Site
All sports Site
Choice of a season :
Slovakia - 8 November 2021 - 14 November 2021 - Indoor
14th Nov - 17h00 | Tallon Griekspoor | def. | Zsombor Piros | 6-3 6-2 |
13th Nov - 13h05 | Zsombor Piros | def. | Stefano Travaglia | 7-6 3-2 ab. |
13th Nov - 15h05 | Tallon Griekspoor | def. | Alex Molcan | 6-7 6-3 6-4 |
12th Nov - 12h15 | Stefano Travaglia | def. | Maximilian Marterer | 7-6 6-1 |
12th Nov - 14h10 | Zsombor Piros | def. | Frederico Ferreira Silva | 6-0 6-4 |
12th Nov - 15h35 | Tallon Griekspoor | def. | Jiri Lehecka | 7-6 6-4 |
12th Nov - 17h05 | Alex Molcan | def. | Damir Dzumhur | 6-1 4-6 6-3 |
10th Nov - 12h00 | Maximilian Marterer | def. | Liam Broady | 6-4 7-6 |
10th Nov - 14h40 | Damir Dzumhur | def. | Altug Çelikbilek | 6-4 6-4 |
11th Nov - 11h10 | Jiri Lehecka | def. | Kacper Zuk | 2-6 6-3 6-2 |
11th Nov - 11h10 | Tallon Griekspoor | def. | Danylo Kalenichenko | 7-6 7-6 |
11th Nov - 12h50 | Stefano Travaglia | def. | Cem Ilkel | 6-4 6-2 |
11th Nov - 14h15 | Frederico Ferreira Silva | def. | Dalibor Svrcina | 6-4 7-5 |
11th Nov - 17h05 | Alex Molcan | def. | Tobias Kamke | 6-2 6-2 |
11th Nov - 18h30 | Zsombor Piros | def. | Lukas Lacko | 6-2 6-4 |
8th Nov - 14h10 | Liam Broady | def. | Illya Marchenko | 6-2 6-1 |
8th Nov - 15h05 | Altug Çelikbilek | def. | João Sousa | 7-6 6-7 7-6 |
8th Nov - 17h55 | Maximilian Marterer | def. | Jurij Rodionov | 4-6 6-1 6-4 |
9th Nov - 10h40 | Jiri Lehecka | def. | Sergiy Stakhovsky | 6-4 7-5 |
9th Nov - 12h10 | Frederico Ferreira Silva | def. | Carlos Taberner | 6-2 7-6 |
9th Nov - 12h25 | Stefano Travaglia | def. | Zdenek Kolar | 7-6 6-3 |
9th Nov - 14h05 | Zsombor Piros | def. | Tomas Machac | 7-5 3-6 6-4 |
9th Nov - 15h35 | Danylo Kalenichenko | def. | Lukas Palovic | 7-6 7-6 |
9th Nov - 17h40 | Dalibor Svrcina | def. | Filip Horansky | 2-6 7-6 6-1 |
9th Nov - 17h40 | Damir Dzumhur | def. | Norbert Gombos | 6-3 6-3 |
10th Nov - 10h10 | Kacper Zuk | def. | Shintaro Mochizuki | 7-6 6-3 |
10th Nov - 10h40 | Cem Ilkel | def. | Alexander Shevchenko | 6-4 6-7 6-3 |
10th Nov - 13h40 | Tallon Griekspoor | def. | Lukas Pokorny | 7-6 6-1 |
10th Nov - 14h50 | Lukas Lacko | def. | Milos Karol | 6-4 6-3 |
10th Nov - 17h10 | Alex Molcan | def. | Ramkumar Ramanathan | 6-3 7-6 |
10th Nov - 18h05 | Tobias Kamke | def. | Jonas Forejtek | 6-2 6-4 |
The winners of this round are qualified
8th Nov - 10h35 | Dalibor Svrcina | def. | Marvin Möller | 7-6 2-6 6-1 |
8th Nov - 10h40 | Danylo Kalenichenko | def. | Martin Krumich | 6-2 6-2 |
8th Nov - 12h00 | Zsombor Piros | def. | Shintaro Mochizuki | 6-3 6-2 |
8th Nov - 12h55 | Milos Karol | def. | Alexander Shevchenko | 7-6 6-4 |
7th Nov - 10h40 | Marvin Möller | def. | Christopher Heyman | 7-6 6-4 |
7th Nov - 10h40 | Danylo Kalenichenko | def. | Uladzimir Ignatik | 7-6 6-4 |
7th Nov - 12h30 | Dalibor Svrcina | def. | Peter Benjamin Privara | 7-5 6-2 |
7th Nov - 12h40 | Martin Krumich | def. | Duje Ajdukovic | 6-4 6-4 |
7th Nov - 14h10 | Shintaro Mochizuki | def. | Peter Nad | 6-3 6-4 |
7th Nov - 14h15 | Zsombor Piros | def. | Patrik Niklas-Salminen | 7-6 6-7 7-6 |
7th Nov - 15h40 | Milos Karol | def. | Ergi Kirkin | 6-1 7-6 |
7th Nov - 15h40 | Alexander Shevchenko | def. | Alexandar Lazarov | 4-6 7-5 6-3 |