All sports Site
All sports Site
Choice of a season :
1 | Thijs De Lange (NED) | Metec - Solarwatt P/b Mantel | 3:24:35 |
2 | Mattéo Vercher (FRA) | 1:06 | |
3 | Dylan Guinet (FRA) | Evopro Racing | s.t. |
4 | Dillon Corkery (IRL) | CC Etupes Le Doubs - Pays de Montbéliard | s.t. |
5 | Baptiste Vadic (FRA) | s.t. | |
6 | Dylan George (AUS) | Team Bridgelane | s.t. |
7 | Théo Degache (FRA) | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | s.t. |
8 | Lars Hohmann (NED) | Metec - Solarwatt P/b Mantel | s.t. |
9 | Lucas Avadanian (FRA) | s.t. | |
10 | Hidde van Veenendaal (NED) | Metec - Solarwatt P/b Mantel | s.t. |
11 | Arnaud Tendon (SWI) | Swiss Racing Academy | s.t. |
12 | Fabio Christen (SWI) | EF Education - Nippo Development Team | s.t. |
13 | Nils Brun (SWI) | Swiss Racing Academy | s.t. |
14 | Michael Kukrle (CZE) | Gazprom - Rusvelo | s.t. |
15 | Tibor Del Grosso (NED) | Metec - Solarwatt P/b Mantel | s.t. |
16 | Lucas Beneteau (FRA) | s.t. | |
17 | Matej Zahálka (CZE) | Elkov - Kasper | s.t. |
18 | Thibault Valognes (FRA) | s.t. | |
19 | Pirmin Benz (GER) | Radnet - Rose | s.t. |
20 | John Buller (IRL) | AC Bisontine | s.t. |
21 | Gwen Leclainche (FRA) | CC Etupes Le Doubs - Pays de Montbéliard | s.t. |
22 | Mathis Le Berre (FRA) | s.t. | |
23 | Leon Eduard Brescher (GER) | Lotto - Kern Haus | s.t. |
24 | Matthew Dinham (AUS) | Team Bridgelane | s.t. |
25 | Thomas Acosta (FRA) | s.t. | |
26 | Ewen Costiou (FRA) | s.t. | |
27 | Thomas Devaux (FRA) | s.t. | |
28 | Arno Claeys (BEL) | Team Elevate P/b Home Solution Soenens | s.t. |
29 | Jules Brunet Dunand (FRA) | s.t. | |
30 | Brieuc Rolland (FRA) | s.t. | |
31 | Clément Braz Afonso (FRA) | s.t. | |
32 | Max Benz-Kuch (GER) | Maloja - Pushbikers | s.t. |
33 | Julien Souton (FRA) | s.t. | |
34 | Baptiste Huyet (FRA) | CC Etupes Le Doubs - Pays de Montbéliard | s.t. |
35 | Lucas Grolier (FRA) | s.t. | |
36 | Jordan Habets (NED) | Metec - Solarwatt P/b Mantel | s.t. |
37 | Drew Morey (AUS) | Team Bridgelane | s.t. |
38 | Alexander Evans (AUS) | s.t. | |
39 | Antoine Aebi (SWI) | 1:21 | |
40 | Charles Paige (GBR) | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 1:28 |
41 | Sam Fox (AUS) | Team Bridgelane | 1:41 |
42 | Warre Vangheluwe (BEL) | Team Elevate P/b Home Solution Soenens | 3:40 |
43 | Javier Gil Torregrosa (SPA) | Bahrain Cycling Academy | s.t. |
44 | Clément Petit (FRA) | s.t. | |
45 | Adam Kus (POL) | s.t. | |
46 | Anthony Baudis (FRA) | s.t. | |
47 | Florent Gardella (FRA) | s.t. | |
48 | Noé Castille (FRA) | s.t. | |
49 | Axel Rambault (FRA) | s.t. | |
50 | Szymon Tracz (POL) | EF Education - Nippo Development Team | s.t. |
51 | Tom Chapman (AUS) | s.t. | |
52 | Thomas Day (GBR) | Team Elevate P/b Home Solution Soenens | s.t. |
53 | Henri-François Renard-Haquin (FRA) | CC Etupes Le Doubs - Pays de Montbéliard | s.t. |
54 | Robin Donzé (SWI) | Swiss Racing Academy | s.t. |
55 | Noah Knecht (FRA) | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | 3:50 |
56 | Jacques Lebreton (FRA) | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | s.t. |
57 | Dominik Neuman (CZE) | Elkov - Kasper | s.t. |
58 | Killian Briand (FRA) | s.t. | |
59 | Matthieu Jeannes (FRA) | s.t. | |
60 | Anatoliy Budyak (UKR) | Terengganu Polygon Cycling Team | 5:03 |
61 | Quentin Bourg (FRA) | 5:59 | |
62 | Gergely Orosz (HUN) | 7:25 | |
63 | Moritz Kärsten (GER) | Development Team Dsm | 8:56 |
64 | Cedric Abt (GER) | Lotto - Kern Haus | s.t. |
65 | Felix James Meo (NZL) | 9:42 | |
66 | Loris Trastour (FRA) | Swiss Racing Academy | 10:08 |
67 | Robin Meyer (FRA) | s.t. | |
68 | Titouan Savignoni (FRA) | s.t. | |
69 | Leon Heinemann (GER) | Radnet - Rose | s.t. |
70 | Jaap Roelen (NED) | Metec - Solarwatt P/b Mantel | s.t. |
71 | Denys Khotulov (UKR) | 11:27 | |
72 | Tomás Obdrzálek (CZE) | Elkov - Kasper | s.t. |
73 | Jakub Otruba (CZE) | Elkov - Kasper | s.t. |
74 | Jonathan Bögli (SWI) | EF Education - Nippo Development Team | s.t. |
75 | Rémi Lelandais (FRA) | 13:07 | |
76 | Toby Chatonnet (FRA) | 15:50 | |
77 | Daniel Babor (CZE) | Elkov - Kasper | OTL |
DNF | Philipp Gebhardt (GER) | Radnet - Rose | - |
DNF | Théo Thomas (FRA) | CC Etupes Le Doubs - Pays de Montbéliard | - |
DNF | Maxime Richard (FRA) | CC Etupes Le Doubs - Pays de Montbéliard | - |
DNF | Thibault D'Hervez (FRA) | - | |
DNF | Matéo Carlot (FRA) | - | |
DNF | Nicolas Aulas (FRA) | - | |
DNF | Eliote Ponchon (FRA) | - | |
DNF | Louison Martin (FRA) | - | |
DNF | Romain Barthoulot (FRA) | AC Bisontine | - |
DNF | Thibault Germain (FRA) | AC Bisontine | - |
DNF | Louis Pijourlet (FRA) | AC Bisontine | - |
DNF | Davide Bomboi (BEL) | Team Elevate P/b Home Solution Soenens | - |
DNF | Eusebio Pascual Bonhomme (SPA) | Bahrain Cycling Academy | - |
DNF | Wout Van Elzakker (NED) | Bahrain Cycling Academy | - |
DNF | Mathieu Rigollot (FRA) | - | |
DNF | Luca Jenni (SWI) | EF Education - Nippo Development Team | - |
DNF | Ethan Villaneda (USA) | EF Education - Nippo Development Team | - |
DNF | Sander Andersen (DEN) | Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | - |
DNF | Charlie Quarterman (GBR) | - | |
DNS | Adam Lewis (GBR) | - | |
DNS | Jonas Hjorth (NOR) | Bahrain Cycling Academy | - |