All sports Site
All sports Site
Choice of a season :
24 August 2022 | |||
17h30 | Kampuksen Dynamo (FIN) | 17 - 0 | FC Ísbjörninn (ISL) |
20h30 | Titograd (MNE) | 4 - 0 | FC Encamp (AND) |
25 August 2022 | |||
17h30 | Kampuksen Dynamo (FIN) | 10 - 1 | FC Encamp (AND) |
20h30 | Titograd (MNE) | 8 - 1 | FC Ísbjörninn (ISL) |
27 August 2022 | |||
17h30 | FC Encamp (AND) | 6 - 2 | FC Ísbjörninn (ISL) |
20h30 | Kampuksen Dynamo (FIN) | 3 - 2 | Titograd (MNE) |
24 August 2022 | |||
17h00 | JB Futsal Gentofte (DEN) | 10 - 4 | Amigo Northwest (BUL) |
20h30 | Fortuna Wiener Neustadt (AUT) | 5 - 1 | PYF Saltires (SCO) |
25 August 2022 | |||
17h00 | PYF Saltires (SCO) | 1 - 1 | JB Futsal Gentofte (DEN) |
20h30 | Fortuna Wiener Neustadt (AUT) | 6 - 1 | Amigo Northwest (BUL) |
27 August 2022 | |||
15h00 | PYF Saltires (SCO) | 0 - 2 | Amigo Northwest (BUL) |
18h30 | Fortuna Wiener Neustadt (AUT) | 3 - 4 | JB Futsal Gentofte (DEN) |
24 August 2022 | |||
14h00 | London Helvecia (ENG) | 15 - 0 | Europa FC (GIL) |
17h30 | FC Petrow (LAT) | 7 - 2 | Yerevan Futsal (ARM) |
25 August 2022 | |||
14h00 | London Helvecia (ENG) | 9 - 6 | FC Petrow (LAT) |
17h30 | Yerevan Futsal (ARM) | 15 - 1 | Europa FC (GIL) |
27 August 2022 | |||
14h00 | FC Petrow (LAT) | 8 - 1 | Europa FC (GIL) |
17h30 | London Helvecia (ENG) | 4 - 8 | Yerevan Futsal (ARM) |
25 August 2022 | |||
16h00 | KMF Loznica-Grad 2018 (SCG) | 17 - 1 | SS Folgore (RSM) |
19h15 | Minerva (SWI) | 3 - 2 | Vesterålen Futsal (NOR) |
26 August 2022 | |||
16h00 | KMF Loznica-Grad 2018 (SCG) | 9 - 2 | Vesterålen Futsal (NOR) |
19h15 | Minerva (SWI) | 6 - 2 | SS Folgore (RSM) |
28 August 2022 | |||
11h45 | Vesterålen Futsal (NOR) | 8 - 0 | SS Folgore (RSM) |
15h00 | KMF Loznica-Grad 2018 (SCG) | 4 - 3 | Minerva (SWI) |
24 August 2022 | |||
14h00 | Piast Gliwice (POL) | 4 - 0 | ASA Technion Haifa (ISR) |
18h00 | Doukas SAC (GRE) | 4 - 2 | Nistru Chisinau (MDA) |
25 August 2022 | |||
14h00 | Piast Gliwice (POL) | 6 - 0 | Nistru Chisinau (MDA) |
18h00 | Doukas SAC (GRE) | 8 - 2 | ASA Technion Haifa (ISR) |
27 August 2022 | |||
14h00 | Nistru Chisinau (MDA) | 8 - 0 | ASA Technion Haifa (ISR) |
18h00 | Piast Gliwice (POL) | 2 - 2 | Doukas SAC (GRE) |
24 August 2022 | |||
14h00 | Örebro SK (SWE) | 5 - 3 | Georgians Tbilisi (GEO) |
16h30 | Stuttgarter Futsal Club 2020 (GER) | 4 - 2 | Istanbul Sisli SK (TÜR) |
25 August 2022 | |||
14h00 | Georgians Tbilisi (GEO) | 4 - 2 | Stuttgarter Futsal Club 2020 (GER) |
16h30 | Örebro SK (SWE) | 10 - 3 | Istanbul Sisli SK (TÜR) |
27 August 2022 | |||
14h00 | Örebro SK (SWE) | 2 - 1 | Stuttgarter Futsal Club 2020 (GER) |
16h30 | Georgians Tbilisi (GEO) | 7 - 4 | Istanbul Sisli SK (TÜR) |
24 August 2022 | |||
17h00 | Differdange 03 (LUX) | 13 - 0 | Belfast United (IRN) |
20h45 | KF Tirana Futsal (ALB) | 5 - 2 | APOEL Futsal (CYP) |
25 August 2022 | |||
17h00 | Differdange 03 (LUX) | 7 - 1 | APOEL Futsal (CYP) |
20h45 | KF Tirana Futsal (ALB) | 15 - 0 | Belfast United (IRN) |
27 August 2022 | |||
17h00 | APOEL Futsal (CYP) | 7 - 4 | Belfast United (IRN) |
20h45 | Differdange 03 (LUX) | 4 - 3 | KF Tirana Futsal (ALB) |
25 August 2022 | |||
16h00 | Mimel Lucenec (SVK) | 6 - 3 | Futsal Club Cardiff (GAL) |
18h30 | Tallinna FC Cosmos (EST) | 8 - 3 | Blue Magic FC Dublin (IRL) |
26 August 2022 | |||
15h30 | Mimel Lucenec (SVK) | 2 - 1 | Blue Magic FC Dublin (IRL) |
18h30 | Tallinna FC Cosmos (EST) | 7 - 0 | Futsal Club Cardiff (GAL) |
28 August 2022 | |||
14h30 | Futsal Club Cardiff (GAL) | 1 - 10 | Blue Magic FC Dublin (IRL) |
17h30 | Tallinna FC Cosmos (EST) | 3 - 5 | Mimel Lucenec (SVK) |
26 October 2022 | |||
17h00 | AE Palma Futsal (SPA) | 11 - 5 | Sporting Club de Paris (FRA) |
20h30 | AFC Kairat Almaty (KAZ) | 2 - 2 | RSC Anderlecht (BEL) |
27 October 2022 | |||
17h00 | AFC Kairat Almaty (KAZ) | 2 - 2 | AE Palma Futsal (SPA) |
20h30 | RSC Anderlecht (BEL) | 4 - 0 | Sporting Club de Paris (FRA) |
29 October 2022 | |||
17h00 | Sporting Club de Paris (FRA) | 2 - 3 | AFC Kairat Almaty (KAZ) |
20h30 | RSC Anderlecht (BEL) | 2 - 2 | AE Palma Futsal (SPA) |
26 October 2022 | |||
18h00 | Sporting CP Lisbon (POR) | 5 - 3 | MNK Pula (CRO) |
20h30 | MFC Ayat (KAZ) | 2 - 2 | MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska (CRO) |
27 October 2022 | |||
18h00 | MFC Ayat (KAZ) | 1 - 7 | Sporting CP Lisbon (POR) |
20h30 | MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska (CRO) | 2 - 0 | MNK Pula (CRO) |
29 October 2022 | |||
18h00 | MNK Pula (CRO) | 5 - 2 | MFC Ayat (KAZ) |
20h30 | MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska (CRO) | 0 - 7 | Sporting CP Lisbon (POR) |
26 October 2022 | |||
16h00 | FC Barcelona Futsal (SPA) | 6 - 1 | Hovocubo (NED) |
19h00 | FK Dobovec (SLO) | 1 - 1 | Luxol St Andrews (MLT) |
27 October 2022 | |||
16h00 | FK Dobovec (SLO) | 0 - 8 | FC Barcelona Futsal (SPA) |
19h00 | Luxol St Andrews (MLT) | 5 - 1 | Hovocubo (NED) |
29 October 2022 | |||
16h00 | Hovocubo (NED) | 0 - 3 | FK Dobovec (SLO) |
19h00 | Luxol St Andrews (MLT) | 1 - 7 | FC Barcelona Futsal (SPA) |
26 October 2022 | |||
16h00 | SL Benfica Lisbon (POR) | 3 - 1 | Swietelsky Haladás VSE (HUN) |
19h00 | Uragan Ivano-Frankivsk (UKR) | 5 - 0 | CS United Galati (ROM) |
27 October 2022 | |||
16h00 | Uragan Ivano-Frankivsk (UKR) | 1 - 4 | SL Benfica Lisbon (POR) |
19h00 | CS United Galati (ROM) | 4 - 2 | Swietelsky Haladás VSE (HUN) |
29 October 2022 | |||
13h00 | Swietelsky Haladás VSE (HUN) | 4 - 4 | Uragan Ivano-Frankivsk (UKR) |
16h00 | CS United Galati (ROM) | 1 - 8 | SL Benfica Lisbon (POR) |
26 October 2022 | |||
17h30 | Araz Naxçivan (AZE) | 2 - 5 | Örebro SK (SWE) |
20h00 | KMF Loznica-Grad 2018 (SCG) | 2 - 1 | Mostar SG Staklorad (BIH) |
27 October 2022 | |||
17h30 | KMF Loznica-Grad 2018 (SCG) | 4 - 1 | Araz Naxçivan (AZE) |
20h00 | Mostar SG Staklorad (BIH) | 3 - 2 | Örebro SK (SWE) |
29 October 2022 | |||
17h30 | Örebro SK (SWE) | 3 - 6 | KMF Loznica-Grad 2018 (SCG) |
20h00 | Mostar SG Staklorad (BIH) | 3 - 2 | Araz Naxçivan (AZE) |
25 October 2022 | |||
16h00 | Stalitsa Minsk (BLR) | 1 - 6 | Piast Gliwice (POL) |
20h00 | JB Futsal Gentofte (DEN) | 3 - 4 | FC Liqeni (KOS) |
26 October 2022 | |||
16h00 | JB Futsal Gentofte (DEN) | 4 - 3 | Stalitsa Minsk (BLR) |
20h00 | FC Liqeni (KOS) | 3 - 9 | Piast Gliwice (POL) |
28 October 2022 | |||
16h00 | Piast Gliwice (POL) | 4 - 0 | JB Futsal Gentofte (DEN) |
20h00 | FC Liqeni (KOS) | 2 - 6 | Stalitsa Minsk (BLR) |
26 October 2022 | |||
14h30 | Feldi Eboli (ITA) | 4 - 2 | Kampuksen Dynamo (FIN) |
18h00 | FC Petrow (LAT) | 1 - 4 | FK Kauno Zalgiris (LTU) |
27 October 2022 | |||
14h30 | FC Petrow (LAT) | 3 - 10 | Feldi Eboli (ITA) |
18h00 | FK Kauno Zalgiris (LTU) | 7 - 0 | Kampuksen Dynamo (FIN) |
29 October 2022 | |||
14h30 | Kampuksen Dynamo (FIN) | 3 - 4 | FC Petrow (LAT) |
18h00 | FK Kauno Zalgiris (LTU) | 2 - 7 | Feldi Eboli (ITA) |
26 October 2022 | |||
17h00 | FK ERA-PACK Chrudim (CZE) | 2 - 2 | Mimel Lucenec (SVK) |
20h00 | Differdange 03 (LUX) | 9 - 2 | KMF Shkupi 1927 (MKD) |
27 October 2022 | |||
17h00 | Differdange 03 (LUX) | 1 - 2 | FK ERA-PACK Chrudim (CZE) |
20h00 | KMF Shkupi 1927 (MKD) | 0 - 4 | Mimel Lucenec (SVK) |
29 October 2022 | |||
17h00 | Mimel Lucenec (SVK) | 1 - 3 | Differdange 03 (LUX) |
20h00 | KMF Shkupi 1927 (MKD) | 0 - 3 | FK ERA-PACK Chrudim (CZE) |
23 November 2022 | |||
17h00 | Sporting CP Lisbon (POR) | 4 - 2 | KMF Loznica-Grad 2018 (SCG) |
20h30 | Uragan Ivano-Frankivsk (UKR) | 7 - 4 | Feldi Eboli (ITA) |
24 November 2022 | |||
17h00 | Sporting CP Lisbon (POR) | 4 - 2 | Uragan Ivano-Frankivsk (UKR) |
20h30 | Feldi Eboli (ITA) | 2 - 0 | KMF Loznica-Grad 2018 (SCG) |
26 November 2022 | |||
17h00 | Uragan Ivano-Frankivsk (UKR) | 2 - 1 | KMF Loznica-Grad 2018 (SCG) |
20h30 | Sporting CP Lisbon (POR) | 5 - 0 | Feldi Eboli (ITA) |
23 November 2022 | |||
17h00 | Piast Gliwice (POL) | 4 - 1 | MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska (CRO) |
20h15 | AE Palma Futsal (SPA) | 8 - 2 | FK Dobovec (SLO) |
24 November 2022 | |||
17h00 | MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska (CRO) | 1 - 1 | FK Dobovec (SLO) |
20h15 | AE Palma Futsal (SPA) | 5 - 0 | Piast Gliwice (POL) |
26 November 2022 | |||
17h00 | Piast Gliwice (POL) | 6 - 2 | FK Dobovec (SLO) |
20h15 | AE Palma Futsal (SPA) | 2 - 1 | MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska (CRO) |
23 November 2022 | |||
13h30 | SL Benfica Lisbon (POR) | 3 - 3 | FK ERA-PACK Chrudim (CZE) |
16h00 | Luxol St Andrews (MLT) | 0 - 0 | AFC Kairat Almaty (KAZ) |
24 November 2022 | |||
13h30 | SL Benfica Lisbon (POR) | 6 - 0 | Luxol St Andrews (MLT) |
16h00 | FK ERA-PACK Chrudim (CZE) | 2 - 1 | AFC Kairat Almaty (KAZ) |
26 November 2022 | |||
13h30 | FK ERA-PACK Chrudim (CZE) | 2 - 2 | Luxol St Andrews (MLT) |
16h00 | SL Benfica Lisbon (POR) | 2 - 1 | AFC Kairat Almaty (KAZ) |
23 November 2022 | |||
17h30 | FC Barcelona Futsal (SPA) | 6 - 2 | CS United Galati (ROM) |
20h30 | RSC Anderlecht (BEL) | 3 - 2 | MNK Pula (CRO) |
24 November 2022 | |||
17h30 | RSC Anderlecht (BEL) | 5 - 5 | FC Barcelona Futsal (SPA) |
20h30 | MNK Pula (CRO) | 5 - 2 | CS United Galati (ROM) |
26 November 2022 | |||
17h30 | RSC Anderlecht (BEL) | 9 - 0 | CS United Galati (ROM) |
20h30 | FC Barcelona Futsal (SPA) | 7 - 2 | MNK Pula (CRO) |
5 May 2023 | |||
18h00 in Palma de Mallorca | Sporting CP Lisbon (POR) | 7 - 1 (6-0, 1-1) | RSC Anderlecht (BEL) |
21h00 in Palma de Mallorca | AE Palma Futsal (SPA) | 4 - 3 (3-1, 1-2) | SL Benfica Lisbon (POR) |
7 May 2023 | |||
17h00 in Palma de Mallorca | SL Benfica Lisbon (POR) | 4 - 3 (1-1, 3-2) | RSC Anderlecht (BEL) |
7 May 2023 | |||
20h00 in Palma de Mallorca | AE Palma Futsal (SPA) | 1 - 1 (5 pen 3) (1-0, 0-1, 0-0, 0-0) | Sporting CP Lisbon (POR) |
1 | Piast Gliwice | 7 |
2 | Sporting CP Lisbon | 7 |
3 | AE Palma Futsal | 6 |
4 | KMF Loznica-Grad 2018 | 6 |
5 | SL Benfica Lisbon | 6 |
6 | Differdange 03 | 5 |
1 | AFC Kairat Almaty | 3 |
2 | FK ERA-PACK Chrudim | 3 |
3 | Luxol St Andrews | 3 |
4 | RSC Anderlecht | 3 |
5 | AE Palma Futsal | 2 |
6 | FK Dobovec | 2 |
1 | CS United Galati | 5 |
2 | MNK Pula | 4 |
3 | ASA Technion Haifa | 3 |
4 | Araz Naxçivan | 3 |
5 | Belfast United | 3 |
6 | Europa FC | 3 |