All sports Site
All sports Site
Choice of a season :
Czech Republic - 14 June 2021 - 20 June 2021 - Clay
19th Jun - 10h10 | Federico Coria | def. | Alex Molcan | 7-6 6-3 |
18th Jun - 11h10 | Federico Coria | def. | Zdenek Kolar | 6-4 6-2 |
18th Jun - 13h00 | Alex Molcan | def. | Gianluca Mager | 6-1 6-3 |
17th Jun - 11h10 | Zdenek Kolar | def. | Tobias Kamke | 6-2 6-3 |
17th Jun - 12h10 | Alex Molcan | def. | Hugo Dellien | 6-3 6-1 |
17th Jun - 12h40 | Gianluca Mager | def. | Dalibor Svrcina | 6-3 6-2 |
17th Jun - 14h20 | Federico Coria | def. | Blaz Rola | 6-4 6-1 |
16th Jun - 10h35 | Zdenek Kolar | def. | Vit Kopriva | 6-3 7-6 |
16th Jun - 10h35 | Hugo Dellien | def. | Michael Vrbensky | 6-1 6-2 |
16th Jun - 10h40 | Gianluca Mager | def. | Sebastian Baez | 7-6 6-2 |
16th Jun - 12h15 | Dalibor Svrcina | def. | Alexander Erler | 6-1 7-5 |
16th Jun - 12h35 | Federico Coria | def. | Andrey Kuznetsov | 6-7 7-5 6-2 |
16th Jun - 12h35 | Blaz Rola | def. | Lukas Klein | 6-4 3-6 7-6 |
16th Jun - 13h55 | Tobias Kamke | def. | Jirí Veselý | 6-3 6-4 |
16th Jun - 15h25 | Alex Molcan | def. | Yosuke Watanuki | 6-1 6-2 |
14th Jun - 12h35 | Michael Vrbensky | def. | Goncalo Oliveira | 6-3 2-6 6-4 |
14th Jun - 13h15 | Vit Kopriva | def. | Jozef Kovalík | 2-6 7-6 6-4 |
14th Jun - 14h55 | Dalibor Svrcina | def. | Matthias Bachinger | 2-6 6-0 6-1 |
14th Jun - 16h25 | Zdenek Kolar | def. | Lucas Miedler | 6-2 6-2 |
14th Jun - 16h25 | Hugo Dellien | def. | Andrew Paulson | 6-1 6-3 |
14th Jun - 17h35 | Gianluca Mager | def. | Jonas Forejtek | 6-3 6-3 |
15th Jun - 10h30 | Lukas Klein | def. | Jiri Lehecka | 7-5 7-5 |
15th Jun - 10h30 | Sebastian Baez | def. | Daniel Siniakov | 6-1 6-0 |
15th Jun - 10h30 | Federico Coria | def. | Johannes Haerteis | 6-1 6-0 |
15th Jun - 10h30 | Alexander Erler | def. | Juan Manuel Cerundolo | 7-6 4-2 ab. |
15th Jun - 12h00 | Andrey Kuznetsov | def. | Jelle Sels | 6-0 7-6 |
15th Jun - 12h00 | Alex Molcan | def. | David Poljak | 6-3 6-3 |
15th Jun - 12h00 | Jirí Veselý | def. | Facundo Mena | 6-2 7-6 |
15th Jun - 13h30 | Yosuke Watanuki | def. | Pablo Andújar | 1-6 6-1 6-4 |
15th Jun - 13h30 | Tobias Kamke | def. | Skander Mansouri | 6-0 3-6 6-2 |
15th Jun - 13h30 | Blaz Rola | def. | Alex Rybakov | 6-1 7-5 |
The winners of this round are qualified
14th Jun - 10h40 | Alexander Erler | def. | Pavel Nejedly | 7-5 6-3 |
14th Jun - 10h40 | Alex Rybakov | def. | Jeroen Vanneste | 7-6 7-6 |
14th Jun - 10h40 | David Poljak | def. | Johannes Haerteis | 7-5 6-3 |
14th Jun - 12h30 | Skander Mansouri | def. | Jelle Sels | 7-6 6-4 |
Johannes Haerteis | def. | Jakub Nicod | 6-3 3-6 6-3 |
David Poljak | def. | Sem Verbeek | 6-3 6-3 |
Jelle Sels | def. | Aldin Setkic | 6-3 6-1 |
Skander Mansouri | def. | Federico Zeballos | 7-6 6-0 |
Alex Rybakov | def. | Uladzimir Ignatik | 6-4 7-5 |
Jeroen Vanneste | def. | Adam Jurajda | 4-6 7-6 6-1 |
Alexander Erler | def. | Jakub Mensik | 6-3 6-4 |
Pavel Nejedly | def. | Ivan Nedelko | 6-2 4-2 ab. |