All sports Site
All sports Site
Choice of a season :
24 September 2010 | |||
21h00 | CH Jaca (SPA) | 15 - 0 (2-0, 7-0, 6-0) | Bat Yam HC (ISR) |
25 September 2010 | |||
21h00 | Ankara Üniversitesi S.K. (TÜR) | 8 - 3 (3-0, 3-1, 2-2) | Bat Yam HC (ISR) |
26 September 2010 | |||
21h00 | CH Jaca (SPA) | 7 - 1 (4-1, 1-0, 2-0) | Ankara Üniversitesi S.K. (TÜR) |
22 October 2010 | |||
16h00 | Cracovia Kraków (POL) | 9 - 1 (1-0, 4-0, 4-1) | Kohtla-Järve Viru Sputnik (EST) |
20h00 | Tilburg Trappers (NED) | 8 - 2 (2-1, 3-0, 3-1) | CH Jaca (SPA) |
23 October 2010 | |||
15h00 | Cracovia Kraków (POL) | 10 - 1 (2-0, 5-1, 3-2) | CH Jaca (SPA) |
19h00 | Kohtla-Järve Viru Sputnik (EST) | 7 - 4 (5-1, 0-2, 2-1) | Tilburg Trappers (NED) |
24 October 2010 | |||
14h00 | Cracovia Kraków (POL) | 5 - 4 (0-0, 1-2, 4-2) | Tilburg Trappers (NED) |
18h00 | Kohtla-Järve Viru Sputnik (EST) | 5 - 3 (1-2, 2-0, 2-1) | CH Jaca (SPA) |
22 October 2010 | |||
15h30 | Saryarka Karagandy (KAZ) | 7 - 0 (3-0, 2-0, 2-0) | Dunaújvárosi Acél Bikák (HUN) |
19h00 | SC Miercurea Ciuc (ROM) | 8 - 3 (3-1, 4-1, 1-1) | HDK Stavbar Maribor (SLO) |
23 October 2010 | |||
15h30 | SC Miercurea Ciuc (ROM) | 4 - 3 (3-2, 0-0, 1-1) | Saryarka Karagandy (KAZ) |
19h00 | HDK Stavbar Maribor (SLO) | 3 - 2 (2-2, 0-0, 1-0) | Dunaújvárosi Acél Bikák (HUN) |
24 October 2010 | |||
15h30 | Dunaújvárosi Acél Bikák (HUN) | 5 - 2 (1-0, 1-0, 3-2) | SC Miercurea Ciuc (ROM) |
19h00 | Saryarka Karagandy (KAZ) | 6 - 2 (2-0, 2-2, 2-0) | HDK Stavbar Maribor (SLO) |
26 November 2010 | |||
16h30 | Coventry Blaze (GBR) | 6 - 1 (3-0, 3-0, 0-1) | Liepajas Metalurgs (LAT) |
20h00 | Cracovia Kraków (POL) | 2 - 1 ot (1-0, 0-1, 0-0, 1-0) | Rouen HE (FRA) |
27 November 2010 | |||
16h30 | Coventry Blaze (GBR) | 6 - 1 (1-0, 3-1, 2-0) | Cracovia Kraków (POL) |
20h00 | Rouen HE (FRA) | 4 - 1 (1-1, 3-0, 0-0) | Liepajas Metalurgs (LAT) |
28 November 2010 | |||
16h00 | Cracovia Kraków (POL) | 7 - 5 (3-0, 4-2, 0-3) | Liepajas Metalurgs (LAT) |
19h30 | Rouen HE (FRA) | 7 - 3 (3-2, 3-1, 1-0) | Coventry Blaze (GBR) |
26 November 2010 | |||
17h00 | SønderjyskE (DEN) | 5 - 3 (1-1, 4-1, 0-1) | SC Miercurea Ciuc (ROM) |
20h30 | Asiago Hockey (ITA) | 4 - 3 ot (1-0, 2-1, 0-2, 0-0, 1-0) | Sokil Kyiv (UKR) |
27 November 2010 | |||
17h00 | SønderjyskE (DEN) | 3 - 2 (0-0, 1-2, 2-0) | Sokil Kyiv (UKR) |
20h30 | Asiago Hockey (ITA) | 6 - 1 (3-0, 1-0, 2-1) | SC Miercurea Ciuc (ROM) |
28 November 2010 | |||
17h00 | Sokil Kyiv (UKR) | 7 - 4 (2-1, 3-0, 2-3) | SC Miercurea Ciuc (ROM) |
20h30 | SønderjyskE (DEN) | 4 - 3 ot (0-1, 1-0, 2-2, 0-0, 1-0) | Asiago Hockey (ITA) |
14 January 2011 | |||
14h00 | Red Bulls Salzburg (AUT) | 6 - 1 (2-1, 1-0, 3-0) | Rouen HE (FRA) |
18h00 | Junost Minsk (BLR) | 2 - 1 (1-1, 1-1, 0-0) | SønderjyskE (DEN) |
15 January 2011 | |||
14h00 | Junost Minsk (BLR) | 4 - 2 (0-1, 2-1, 2-0) | Rouen HE (FRA) |
18h00 | Red Bulls Salzburg (AUT) | 3 - 2 (2-1, 1-1, 0-0) | SønderjyskE (DEN) |
16 January 2011 | |||
14h00 | SønderjyskE (DEN) | 3 - 2 (0-0, 1-1, 2-1) | Rouen HE (FRA) |
18h00 | Junost Minsk (BLR) | 4 - 3 (3-1, 1-0, 0-2) | Red Bulls Salzburg (AUT) |
1 | Cracovia Kraków | 5 |
2 | SønderjyskE | 4 |
3 | Junost Minsk | 3 |
4 | Asiago Hockey | 2 |
5 | CH Jaca | 2 |
6 | Coventry Blaze | 2 |
1 | Rouen HE | 4 |
2 | SC Miercurea Ciuc | 4 |
3 | CH Jaca | 3 |
4 | Liepajas Metalurgs | 3 |
5 | Bat Yam HC | 2 |
6 | Dunaújvárosi. | 2 |