All sports Site
All sports Site
Choice of a season :
France - Rouen - 17 October 2022 - 23 October 2022 - Indoor
23th Oct - 15h10 | Maryna Zanevska | def. | Viktorija Golubic | 7-6 6-1 |
22th Oct - 15h10 | Viktorija Golubic | def. | Varvara Gracheva | 7-6 6-3 |
22th Oct - 17h40 | Maryna Zanevska | def. | Kamilla Rakhimova | 4-6 7-6 6-1 |
21th Oct - 14h05 | Viktorija Golubic | def. | Cristina Bucsa | 6-2 6-3 |
21th Oct - 16h05 | Varvara Gracheva | def. | Ana Konjuh | 7-5 6-3 |
21th Oct - 19h05 | Kamilla Rakhimova | def. | Kristina Mladenovic | 6-1 6-4 |
21th Oct - 20h45 | Maryna Zanevska | def. | Caty McNally | 7-5 2-6 6-3 |
19th Oct - 21h30 | Cristina Bucsa | def. | Harriet Dart | 6-4 2-6 7-6 |
20th Oct - 13h05 | Viktorija Golubic | def. | Jessika Ponchet | 7-6 6-3 |
20th Oct - 20h45 | Ana Konjuh | def. | Viktoriya Tomova | 7-5 4-6 7-5 |
Varvara Gracheva | def. | Tamara Korpatsch | 7-6 7-6 | |
20th Oct - 18h00 | Maryna Zanevska | def. | Elsa Jacquemot | 7-6 6-4 |
Caty McNally | def. | Misaki Doi | 7-5 7-5 | |
20th Oct - 20h10 | Kristina Mladenovic | def. | Leolia Jeanjean | 6-3 1-6 6-4 |
20th Oct - 14h55 | Kamilla Rakhimova | def. | Chloé Paquet | 7-6 2-6 6-4 |
17th Oct - 11h05 | Harriet Dart | def. | Daria Snigur | 7-5 6-2 |
17th Oct - 12h50 | Tamara Korpatsch | def. | Olga Danilovic | 6-3 6-0 |
17th Oct - 14h10 | Varvara Gracheva | def. | Dalma Galfi | 6-0 6-2 |
17th Oct - 15h30 | Misaki Doi | def. | Lucia Bronzetti | 6-3 6-1 |
17th Oct - 19h20 | Caty McNally | def. | Océane Dodin | 6-2 6-3 |
17th Oct - 20h40 | Jessika Ponchet | def. | Alice Robbe | 6-1 6-2 |
18th Oct - 11h10 | Cristina Bucsa | def. | Vitalia Diatchenko | 6-4 6-2 |
18th Oct - 12h55 | Ana Konjuh | def. | Dayana Yastremska | 1-6 6-1 6-2 |
18th Oct - 14h35 | Viktoriya Tomova | def. | Simona Waltert | 6-3 6-4 |
18th Oct - 16h10 | Elsa Jacquemot | def. | Harmony Tan | 7-6 6-3 |
18th Oct - 19h10 | Chloé Paquet | def. | Diane Parry | 6-4 6-7 6-1 |
18th Oct - 21h45 | Maryna Zanevska | def. | Sara Errani | 7-5 6-7 7-5 |
19th Oct - 11h00 | Viktorija Golubic | def. | Erika Andreeva | 7-6 7-5 |
19th Oct - 13h40 | Kamilla Rakhimova | def. | Anna Blinkova | 7-6 6-1 |
19th Oct - 17h50 | Kristina Mladenovic | def. | Jaqueline Adina Cristian | 6-4 6-3 |
19th Oct - 19h30 | Leolia Jeanjean | def. | Anna Karolína Schmiedlová | 3-6 6-0 6-1 |
The winners of this round are qualified
16th Oct - 16h30 | Caty McNally | def. | Audrey Albie | 7-6 6-3 |
Olga Danilovic | def. | Erika Andreeva | 6-4 6-4 | |
Jessika Ponchet | def. | Ana Konjuh | 4-6 6-1 6-1 | |
16th Oct - 15h15 | Anastasia Gasanova | def. | Manon Arcangioli | 6-0 6-3 |