All sports Site
All sports Site
Choice of a season :
5 October 2022 - 13 October 2022
ZKK Plamen Pozega (CRO) | 111 - 180 | Lattes Montpellier (FRA) | ||
05/10/2022 - 18h00 | ZKK Plamen Pozega (CRO) | 53 - 68 (17-20, 15-19, 14-19, 7-10) | Lattes Montpellier (FRA) | |
13/10/2022 - 20h00 | Lattes Montpellier (FRA) | 112 - 58 (35-17, 24-17, 34-12, 19-12) | ZKK Plamen Pozega (CRO) |
K-Basketteam Kortrijk (BEL) | 107 - 164 | Dinamo Sassari (ITA) | ||
05/10/2022 - 20h00 | K-Basketteam Kortrijk (BEL) | 51 - 96 (10-31, 15-19, 16-15, 10-31) | Dinamo Sassari (ITA) | |
12/10/2022 - 20h00 | Dinamo Sassari (ITA) | 68 - 56 (20-12, 23-14, 8-11, 17-19) | K-Basketteam Kortrijk (BEL) |
Phantoms Basket Boom (BEL) | 113 - 194 | Gernika Bizkaia (SPA) | ||
05/10/2022 - 20h15 | Phantoms Basket Boom (BEL) | 62 - 102 (16-28, 14-27, 11-22, 21-25) | Gernika Bizkaia (SPA) | |
12/10/2022 - 20h00 | Gernika Bizkaia (SPA) | 92 - 51 (21-13, 26-12, 22-10, 23-16) | Phantoms Basket Boom (BEL) |
AO Dafni Agioy Dimitriou (GRE) | 103 - 179 | Hatay Belediye (TÜR) | ||
06/10/2022 - 17h00 | AO Dafni Agioy Dimitriou (GRE) | 58 - 99 (17-16, 8-31, 9-24, 24-28) | Hatay Belediye (TÜR) | |
13/10/2022 - 17h00 | Hatay Belediye (TÜR) | 80 - 45 (21-18, 17-13, 21-6, 21-8) | AO Dafni Agioy Dimitriou (GRE) |
AO Chania (GRE) | 113 - 169 | Basket 25 Bydgoszcz W (POL) | ||
06/10/2022 - 19h30 | AO Chania (GRE) | 59 - 85 (15-20, 12-26, 9-20, 23-19) | Basket 25 Bydgoszcz W (POL) | |
13/10/2022 - 19h00 | Basket 25 Bydgoszcz W (POL) | 84 - 54 (22-20, 20-11, 19-8, 23-15) | AO Chania (GRE) |
Slávia Banská Bystrica (SVK) | 132 - 130 | AO Eleutheria Moshatou (GRE) | ||
06/10/2022 - 19h00 | Slávia Banská Bystrica (SVK) | 71 - 72 (12-20, 17-11, 22-24, 20-17) | AO Eleutheria Moshatou (GRE) | |
13/10/2022 - 19h00 | AO Eleutheria Moshatou (GRE) | 58 - 61 (13-17, 12-15, 14-10, 19-19) | Slávia Banská Bystrica (SVK) |
Sportiva Azores Ponta-Delgada (POR) | 103 - 124 | BBC Grengewald (LUX) | ||
06/10/2022 - 22h30 | Sportiva Azores Ponta-Delgada (POR) | 49 - 52 (14-10, 11-17, 12-16, 12-9) | BBC Grengewald (LUX) | |
12/10/2022 - 19h00 | BBC Grengewald (LUX) | 72 - 54 (17-17, 17-9, 22-19, 16-9) | Sportiva Azores Ponta-Delgada (POR) |
Elitzur Holon (ISR) | 168 - 153 | GS Esperides Kallitheas (GRE) | ||
07/10/2022 - 13h00 | Elitzur Holon (ISR) | 78 - 73 (11-22, 19-12, 26-18, 22-21) | GS Esperides Kallitheas (GRE) | |
13/10/2022 - 16h00 | GS Esperides Kallitheas (GRE) | 80 - 90 (22-21, 13-27, 16-23, 29-19) | Elitzur Holon (ISR) |
Ramat Hasharon (ISR) | 141 - 130 | Ludovika FCSM Csata Budapest (HUN) | ||
07/10/2022 - 14h00 | Ramat Hasharon (ISR) | 70 - 62 (25-7, 14-17, 18-21, 13-17) | Ludovika FCSM Csata Budapest (HUN) | |
13/10/2022 - 20h30 | Ludovika FCSM Csata Budapest (HUN) | 68 - 71 (20-23, 21-22, 12-13, 15-13) | Ramat Hasharon (ISR) |