All sports Site
All sports Site
Choice of a season :
6 August 2019 - 15 August 2019
Espanyol Barcelona (SPA) | 6 - 0 | FC Luzern (SWI) | ||
08/08/2019 - 21h00 | FC Luzern (SWI) | 0 - 3 | Espanyol Barcelona (SPA) | |
15/08/2019 - 21h00 | Espanyol Barcelona (SPA) | 3 - 0 | FC Luzern (SWI) |
Wolverhampton Wanderers (ENG) | 8 - 0 | Pyunik Erevan (ARM) | ||
08/08/2019 - 18h00 | Pyunik Erevan (ARM) | 0 - 4 | Wolverhampton Wanderers (ENG) | |
15/08/2019 - 20h45 | Wolverhampton Wanderers (ENG) | 4 - 0 | Pyunik Erevan (ARM) |
Sporting Braga (POR) | 7 - 3 | Brøndby IF (DEN) | ||
08/08/2019 - 18h30 | Brøndby IF (DEN) | 2 - 4 | Sporting Braga (POR) | |
15/08/2019 - 20h45 | Sporting Braga (POR) | 3 - 1 | Brøndby IF (DEN) |
Glasgow Rangers (SCO) | 7 - 3 | FC Midtjylland (DEN) | ||
08/08/2019 - 20h00 | FC Midtjylland (DEN) | 2 - 4 | Glasgow Rangers (SCO) | |
15/08/2019 - 20h45 | Glasgow Rangers (SCO) | 3 - 1 | FC Midtjylland (DEN) |
Aberdeen FC (SCO) | 0 - 4 | HNK Rijeka (CRO) | ||
08/08/2019 - 20h00 | HNK Rijeka (CRO) | 2 - 0 | Aberdeen FC (SCO) | |
15/08/2019 - 20h45 | Aberdeen FC (SCO) | 0 - 2 | HNK Rijeka (CRO) |
RC Strasbourg Alsace (FRA) | 2 - 0 | Lokomotiv Plovdiv (BUL) | ||
08/08/2019 - 19h30 | Lokomotiv Plovdiv (BUL) | 0 - 1 | RC Strasbourg Alsace (FRA) | |
15/08/2019 - 20h30 | RC Strasbourg Alsace (FRA) | 1 - 0 | Lokomotiv Plovdiv (BUL) |
KAA Gent (BEL) | 4 - 1 | AEK Larnaca (CYP) | ||
08/08/2019 - 17h30 | AEK Larnaca (CYP) | 1 - 1 | KAA Gent (BEL) | |
15/08/2019 - 20h30 | KAA Gent (BEL) | 3 - 0 | AEK Larnaca (CYP) |
Eintracht Frankfurt (GER) | 6 - 0 | FC Vaduz (LIE) | ||
08/08/2019 - 20h30 | FC Vaduz (LIE) | 0 - 5 | Eintracht Frankfurt (GER) | |
15/08/2019 - 20h30 | Eintracht Frankfurt (GER) | 1 - 0 | FC Vaduz (LIE) |
AZ Alkmaar (NED) | 4 - 0 | FC Mariupol (UKR) | ||
08/08/2019 - 19h00 | FC Mariupol (UKR) | 0 - 0 | AZ Alkmaar (NED) | |
15/08/2019 - 20h30 | AZ Alkmaar (NED) | 4 - 0 | FC Mariupol (UKR) |
Aris Thessaloniki (GRE) | 3 - 4 | Molde FK (NOR) | ||
08/08/2019 - 19h00 | Molde FK (NOR) | 3 - 0 | Aris Thessaloniki (GRE) | |
15/08/2019 - 20h30 | Aris Thessaloniki (GRE) | 3 - 1 ot | Molde FK (NOR) |
HSK Zrinjski Mostar (BIH) | 1 - 3 | Malmö FF (SWE) | ||
08/08/2019 - 19h00 | Malmö FF (SWE) | 3 - 0 | HSK Zrinjski Mostar (BIH) | |
15/08/2019 - 19h00 | HSK Zrinjski Mostar (BIH) | 1 - 0 | Malmö FF (SWE) |
Viktoria Plzen (CZE) | 2 - 2 | Royal Antwerp FC (BEL) | ||
08/08/2019 - 19h30 | Royal Antwerp FC (BEL) | 1 - 0 | Viktoria Plzen (CZE) | |
15/08/2019 - 20h00 | Viktoria Plzen (CZE) | 2 - 1 ot | Royal Antwerp FC (BEL) |
Valletta FC (MLT) | 1 - 9 | FC Astana (KAZ) | ||
08/08/2019 - 16h00 | FC Astana (KAZ) | 5 - 1 | Valletta FC (MLT) | |
15/08/2019 - 20h00 | Valletta FC (MLT) | 0 - 4 | FC Astana (KAZ) |
PSV Eindhoven (NED) | 1 - 0 | FK Haugesund (NOR) | ||
08/08/2019 - 19h00 | FK Haugesund (NOR) | 0 - 1 | PSV Eindhoven (NED) | |
15/08/2019 - 20h30 | PSV Eindhoven (NED) | 0 - 0 | FK Haugesund (NOR) |
AEK Athens (GRE) | 3 - 1 | CS Universitatea Craiova (ROM) | ||
08/08/2019 - 18h15 | CS Universitatea Craiova (ROM) | 0 - 2 | AEK Athens (GRE) | |
15/08/2019 - 20h00 | AEK Athens (GRE) | 1 - 1 | CS Universitatea Craiova (ROM) |
Trabzonspor (TÃœR) | 4 - 3 | Sparta Praha (CZE) | ||
08/08/2019 - 18h00 | Sparta Praha (CZE) | 2 - 2 | Trabzonspor (TÜR) | |
15/08/2019 - 19h30 | Trabzonspor (TÜR) | 2 - 1 | Sparta Praha (CZE) |
The New Saints FC (GAL) | 0 - 9 | Ludogorets 1947 Razgrad (BUL) | ||
08/08/2019 - 19h30 | Ludogorets 1947 Razgrad (BUL) | 5 - 0 | The New Saints FC (GAL) | |
15/08/2019 - 19h30 | The New Saints FC (GAL) | 0 - 4 | Ludogorets 1947 Razgrad (BUL) |
Hapoel Be'er Shevah (ISR) | 4 - 2 | IFK Norrköping (SWE) | ||
08/08/2019 - 20h00 | IFK Norrköping (SWE) | 1 - 1 | Hapoel Be'er Shevah (ISR) | |
15/08/2019 - 19h30 | Hapoel Be'er Shevah (ISR) | 3 - 1 | IFK Norrköping (SWE) |
FC Zorya Luhansk (UKR) | 2 - 1 | CSKA Sofia (BUL) | ||
08/08/2019 - 19h30 | CSKA Sofia (BUL) | 1 - 1 | FC Zorya Luhansk (UKR) | |
15/08/2019 - 19h00 | FC Zorya Luhansk (UKR) | 1 - 0 | CSKA Sofia (BUL) |
Yeni Malatyaspor (TÃœR) | 2 - 3 | FK Partizan Belgrad (SCG) | ||
08/08/2019 - 21h00 | FK Partizan Belgrad (SCG) | 3 - 1 | Yeni Malatyaspor (TÜR) | |
15/08/2019 - 19h00 | Yeni Malatyaspor (TÜR) | 1 - 0 | FK Partizan Belgrad (SCG) |
FK Suduva Marijampole (LTU) | 4 - 2 | Maccabi Tel-Aviv (ISR) | ||
08/08/2019 - 19h30 | Maccabi Tel-Aviv (ISR) | 1 - 2 | FK Suduva Marijampole (LTU) | |
15/08/2019 - 19h00 | FK Suduva Marijampole (LTU) | 2 - 1 | Maccabi Tel-Aviv (ISR) |
Shakhtyor Soligorsk (BLR) | 1 - 6 | Torino FC (ITA) | ||
08/08/2019 - 21h00 | Torino FC (ITA) | 5 - 0 | Shakhtyor Soligorsk (BLR) | |
15/08/2019 - 19h00 | Shakhtyor Soligorsk (BLR) | 1 - 1 | Torino FC (ITA) |
Mladá Boleslav (CZE) | 0 - 1 | Steaua Bucuresti (ROM) | ||
08/08/2019 - 20h30 | Steaua Bucuresti (ROM) | 0 - 0 | Mladá Boleslav (CZE) | |
15/08/2019 - 19h00 | Mladá Boleslav (CZE) | 0 - 1 | Steaua Bucuresti (ROM) |
Dinamo Tbilisi (GEO) | 1 - 5 | Feyenoord Rotterdam (NED) | ||
08/08/2019 - 19h30 | Feyenoord Rotterdam (NED) | 4 - 0 | Dinamo Tbilisi (GEO) | |
15/08/2019 - 18h30 | Dinamo Tbilisi (GEO) | 1 - 1 | Feyenoord Rotterdam (NED) |
Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR) | 4 - 3 | Neftchi Baku (AZE) | ||
08/08/2019 - 19h00 | Neftchi Baku (AZE) | 2 - 2 | Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR) | |
15/08/2019 - 19h00 | Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR) | 2 - 1 | Neftchi Baku (AZE) |
FC BATE Borisov (BLR) | 2 - 1 | FC Sarajevo (BIH) | ||
08/08/2019 - 19h45 | FC Sarajevo (BIH) | 1 - 2 | FC BATE Borisov (BLR) | |
15/08/2019 - 19h00 | FC BATE Borisov (BLR) | 0 - 0 | FC Sarajevo (BIH) |
Apollon Limassol (CYP) | 5 - 2 | Austria Wien (AUT) | ||
08/08/2019 - 20h30 | Austria Wien (AUT) | 1 - 2 | Apollon Limassol (CYP) | |
15/08/2019 - 19h00 | Apollon Limassol (CYP) | 3 - 1 | Austria Wien (AUT) |
AIK Fotboll (SWE) | 3 - 2 | FC Sheriff Tiraspol (MDA) | ||
08/08/2019 - 19h00 | FC Sheriff Tiraspol (MDA) | 1 - 2 | AIK Fotboll (SWE) | |
15/08/2019 - 19h00 | AIK Fotboll (SWE) | 1 - 1 | FC Sheriff Tiraspol (MDA) |
Spartak Moscow (RUS) | 5 - 3 | FC Thun (SWI) | ||
08/08/2019 - 19h00 | FC Thun (SWI) | 2 - 3 | Spartak Moscow (RUS) | |
15/08/2019 - 18h45 | Spartak Moscow (RUS) | 2 - 1 | FC Thun (SWI) |
HJK Helsinki (FIN) | 3 - 3 | Riga FC (LAT) | ||
06/08/2019 - 18h00 | Riga FC (LAT) | 1 - 1 | HJK Helsinki (FIN) | |
15/08/2019 - 18h00 | HJK Helsinki (FIN) | 2 - 2 | Riga FC (LAT) |
Vitória Guimarães (POR) | 9 - 0 | FK Ventspils (LAT) | ||
08/08/2019 - 18h45 | FK Ventspils (LAT) | 0 - 3 | Vitória Guimarães (POR) | |
14/08/2019 - 18h00 | Vitória Guimarães (POR) | 6 - 0 | FK Ventspils (LAT) |
FC Saburtalo Tbilisi (GEO) | 2 - 3 | FC Ararat-Armenia (ARM) | ||
06/08/2019 - 17h00 | FC Ararat-Armenia (ARM) | 1 - 2 | FC Saburtalo Tbilisi (GEO) | |
14/08/2019 - 18h00 | FC Saburtalo Tbilisi (GEO) | 0 - 2 | FC Ararat-Armenia (ARM) |
Atromitos FC (GRE) | 0 - 2 | Legia Warsaw (POL) | ||
08/08/2019 - 21h00 | Legia Warsaw (POL) | 0 - 0 | Atromitos FC (GRE) | |
14/08/2019 - 18h00 | Atromitos FC (GRE) | 0 - 2 | Legia Warsaw (POL) |
Dundalk FC (IRL) | 1 - 4 | Slovan Bratislava (SVK) | ||
07/08/2019 - 20h15 | Slovan Bratislava (SVK) | 1 - 0 | Dundalk FC (IRL) | |
13/08/2019 - 21h00 | Dundalk FC (IRL) | 1 - 3 | Slovan Bratislava (SVK) |
Linfield FC (IRN) | 5 - 3 | FK Sutjeska Niksic (MNE) | ||
06/08/2019 - 20h15 | FK Sutjeska Niksic (MNE) | 1 - 2 | Linfield FC (IRN) | |
13/08/2019 - 20h45 | Linfield FC (IRN) | 3 - 2 | FK Sutjeska Niksic (MNE) |
Nõmme Kalju FC (EST) | 1 - 4 | F91 Dudelange (LUX) | ||
08/08/2019 - 20h00 | F91 Dudelange (LUX) | 3 - 1 | Nõmme Kalju FC (EST) | |
13/08/2019 - 18h00 | Nõmme Kalju FC (EST) | 0 - 1 | F91 Dudelange (LUX) |