All sports Site
All sports Site
Choice of a season :
Russia - 4 April 2012 - 8 April 2012
1 | Sergey Rudaskov (RUS) | Itera - Katusha | 03:12:04 |
2 | Mykhaylo Kononenko (UKR) | Kolss | s.t. |
3 | Andriy Kulyk (UKR) | Kolss | s.t. |
4 | Ivan Stevic (SCG) | Salcano - Manisaspor | s.t. |
5 | Kirill Baranov (RUS) | Itera - Katusha | s.t. |
6 | Oleksand Martynenko (UKR) | ISD - Lampre | s.t. |
7 | Eugeny Bakhin (RUS) | s.t. | |
8 | Yuriy Agarkov (UKR) | ISD - Lampre | s.t. |
9 | Alexei Tsikhanau (BLR) | Belarus National Team | s.t. |
10 | Sergey Firsanov (RUS) | Rusvelo | s.t. |
11 | Denis Berezkin (RUS) | s.t. | |
12 | Aleksandr Rotyakov (RUS) | s.t. | |
13 | Dmitry Kosyakov (RUS) | Itera - Katusha | s.t. |
14 | Dmitri Nikandrov (RUS) | s.t. | |
15 | Jonas Orset (NOR) | Froy - Trek | s.t. |
16 | Anton Samokhvalov (RUS) | Rusvelo | s.t. |
17 | Anatoliy Pakhtusov (UKR) | ISD - Lampre | s.t. |
18 | Alexander Budaragin (RUS) | Rusvelo | s.t. |
19 | Andi Bajc (SLO) | Salcano - Manisaspor | s.t. |
20 | Denys Karnulin (UKR) | ISD - Lampre | s.t. |
21 | Alexander Rybakov (RUS) | Itera - Katusha | s.t. |
22 | Ilnur Zakarin (RUS) | Itera - Katusha | s.t. |
23 | Maksym Vasilyev (UKR) | ISD - Lampre | s.t. |
24 | Vladyslav Bakumenko (UKR) | ISD - Lampre | s.t. |
25 | Vadim Maslennikov (RUS) | 00:06 |
1 | Sergey Rudaskov (RUS) | Itera - Katusha | 03:57:01 |
2 | Sergey Firsanov (RUS) | Rusvelo | 00:02 |
3 | Krisztian Lovassy (HUN) | Tusnad | 00:03 |
4 | Alexander Khatuntsev (RUS) | Rusvelo | 00:04 |
5 | Ivan Stevic (SCG) | Salcano - Manisaspor | s.t. |
6 | Kristofers Racenajs (LAT) | Alpha Baltic - UnityMarathons.com | s.t. |
7 | Anatoliy Pakhtusov (UKR) | ISD - Lampre | s.t. |
8 | Dmitry Kosyakov (RUS) | Itera - Katusha | s.t. |
9 | Anton Samokhvalov (RUS) | Rusvelo | s.t. |
10 | Alexander Gottfried (GER) | Nutrixxion - Abus | s.t. |
11 | Dirk Müller (GER) | Nutrixxion - Abus | s.t. |
12 | Mykhaylo Kononenko (UKR) | Kolss | s.t. |
13 | Dmitri Nikandrov (RUS) | 00:11 | |
14 | Alexei Tsikhanau (BLR) | Belarus National Team | s.t. |
15 | Vasily Neustroev (RUS) | s.t. | |
16 | Alexander Budaragin (RUS) | Rusvelo | s.t. |
17 | Ivan Seledkov (RUS) | s.t. | |
18 | Alexey Leontyev (RUS) | s.t. | |
19 | Eugeny Bakhin (RUS) | s.t. | |
20 | Aleksandr Rotyakov (RUS) | 00:18 | |
21 | Artem Topchanyuk (UKR) | SP Tableware | 00:20 |
22 | Oleksandr Grygorenko (UKR) | Kolss | s.t. |
23 | Alexander Rybakov (RUS) | Itera - Katusha | s.t. |
24 | Marek Canecky (SVK) | Salcano - Manisaspor | s.t. |
25 | Roman Maikin (RUS) | Rusvelo | s.t. |
1 | Mykhaylo Kononenko (UKR) | Kolss | 06:09:05 |
2 | Sergey Firsanov (RUS) | Rusvelo | s.t. |
3 | Dmitri Nikandrov (RUS) | s.t. | |
4 | Alexander Gottfried (GER) | Nutrixxion - Abus | 00:02 |
5 | Esad Hasanovic (SCG) | Serbia National Team | s.t. |
6 | Ivan Stevic (SCG) | Salcano - Manisaspor | 00:04 |
7 | Sigurd Nesset (NOR) | Froy - Trek | s.t. |
8 | Dmitry Kosyakov (RUS) | Itera - Katusha | s.t. |
9 | Oleksandr Grygorenko (UKR) | Kolss | 00:11 |
10 | Péter Simon (HUN) | Ora Hotels - Carrera | s.t. |
11 | Andi Bajc (SLO) | Salcano - Manisaspor | 00:40 |
12 | Anton Samokhvalov (RUS) | Rusvelo | 00:43 |
13 | Andrei Snitko (BLR) | Belarus National Team | 00:53 |
14 | Alexander Rybakov (RUS) | Itera - Katusha | 00:56 |
15 | Anatoliy Pakhtusov (UKR) | ISD - Lampre | 00:58 |
16 | Ilnur Zakarin (RUS) | Itera - Katusha | s.t. |
17 | Yauheni Shamsonau (BLR) | s.t. | |
18 | Vadim Maslennikov (RUS) | s.t. | |
19 | Andriy Vasylyuk (UKR) | Kolss | 01:04 |
20 | Alexander Budaragin (RUS) | Rusvelo | 01:12 |
21 | Alexei Tsikhanau (BLR) | Belarus National Team | 01:16 |
22 | Alexander Khatuntsev (RUS) | Rusvelo | 01:32 |
23 | Artem Topchanyuk (UKR) | SP Tableware | 01:36 |
24 | Eugeny Bakhin (RUS) | s.t. | |
25 | Volodymyr Gomenyuk (UKR) | Kolss | s.t. |
1 | Leonid Krasnov (RUS) | Rusvelo | 03:49:26 |
2 | Sebastian Körber (GER) | Nutrixxion - Abus | s.t. |
3 | Ivan Stevic (SCG) | Salcano - Manisaspor | s.t. |
4 | Reinis Andrijanovs (LAT) | Alpha Baltic - UnityMarathons.com | s.t. |
5 | Dmitry Kosyakov (RUS) | Itera - Katusha | s.t. |
6 | Kirill Baranov (RUS) | Itera - Katusha | s.t. |
7 | Anatoliy Pakhtusov (UKR) | ISD - Lampre | s.t. |
8 | Alexander Gottfried (GER) | Nutrixxion - Abus | s.t. |
9 | Andriy Kulyk (UKR) | Kolss | s.t. |
10 | Krisztian Lovassy (HUN) | Tusnad | s.t. |
11 | Mykhaylo Kononenko (UKR) | Kolss | s.t. |
12 | Vasily Neustroev (RUS) | s.t. | |
13 | Maksym Vasilyev (UKR) | ISD - Lampre | s.t. |
14 | Yuriy Agarkov (UKR) | ISD - Lampre | s.t. |
15 | Yauheni Patenka (BLR) | s.t. | |
16 | Mamyr Stash (RUS) | s.t. | |
17 | Alexei Tsikhanau (BLR) | Belarus National Team | s.t. |
18 | Andrey Byvaltsev (RUS) | s.t. | |
19 | Kristofers Racenajs (LAT) | Alpha Baltic - UnityMarathons.com | s.t. |
20 | Marko Bogdanovic (SCG) | s.t. | |
21 | Marko Stankovic (SCG) | s.t. | |
22 | Andi Bajc (SLO) | Salcano - Manisaspor | s.t. |
23 | Andriy Vasylyuk (UKR) | Kolss | s.t. |
24 | Anton Samokhvalov (RUS) | Rusvelo | s.t. |
25 | Volodymyr Gomenyuk (UKR) | Kolss | s.t. |